TPZN - Forum numizmatyczne

Ogólnie o numizmatyce => Newsy i aktualności => Wątek zaczęty przez: Prankster w 30 Styczeń 2009, 12:37:37

Tytuł: XIII Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości - Łódź
Wiadomość wysłana przez: Prankster w 30 Styczeń 2009, 12:37:37
Cytuj
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w

XIII Ogólnopolskiej Giełdzie Rzeczy Dawnych i Osobliwości,


która odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21, w dniach 7-8 lutego 2009 r.

Już po raz trzynasty Hala Sportowa zamieni się w wielki jarmark rzeczy dawnych, staroci i antyków. Na blisko dwustu stoiskach, znajdą się m.in. monety, medale, banknoty, znaczki pocztowe, ordery i odznaczenia, wyroby rzemiosła artystycznego, porcelana, szkło, dawne dokumenty, karty pocztowe i telefoniczne, judaica, zegary i zegarki, biżuteria, obrazy oraz meble. Kolekcjonerzy z kraju i zagranicy będą mieli niepowtarzalną okazję wymiany doświadczeń, poznania tajników historii zamkniętych w pięknych przedmiotach i dokonanie ich profesjonalnej wyceny.

Nasza impreza, od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Każda z odwiedzających halę osób będzie mogła znaleźć jakiś drogocenny przedmiot, z którym wiąże się niepowtarzalna historia. Giełda to nie tylko spotkanie w gronie profesjonalistów, dla których kolekcjonerstwo to styl życia ale także okazja do wymiany doświadczeń, wzbogacenia zbiorów, obejrzenia i zakupu rzeczy z dawnych epok.

Oprócz indywidualnych wystawców, swoje stoiska zaprezentują łódzkie galerie, które pokażą swoje najcenniejsze eksponaty. Zainteresowani otrzymają ponownie możliwość poszerzenia kontaktów środowisk antykwarycznych, kolekcjonerskich, wzbogacenia zbiorów, przyczyniając się równocześnie do ożywienia krajowego rynku sztuki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII Ogólnopolskiej Giełdzie Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21 w dniach 7-8 lutego 2009 r. w godzinach 10.00 - 17.00.

Szczegółowych informacji z przyjemnością udzielą Państwu pracownicy Działu Promocji i Organizacji Imprez MOSiR pod nr tel/fax. 0 42 636 67 97.

http://www.mosir.lodz.pl/serwis/index.php?str=196


Dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem, a termin zgłaszania się wystawców (i opłacenia stoisk) upływa jutro. W przyszłym tygodniu powienienem wiedzieć jaki będę miał numer stoiska :P
Tytuł: Odp: XIII Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości - Łódź
Wiadomość wysłana przez: Mikołaj w 30 Styczeń 2009, 12:42:36
Qrcze, dlaczego nie tydzień później....Tak bym przyjechał...
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: XIII Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości - Łódź
Wiadomość wysłana przez: Prankster w 30 Styczeń 2009, 12:43:53
Prawdę mówiąc, to miało być 28 luty - 1 marzec, ale przesunęli termin.