TPZN - Forum numizmatyczne

Działalność TPZN => Sprawy organizacyjne TPZN => Wątek zaczęty przez: stasser w 28 Kwiecień 2009, 19:22:35

Tytuł: Rekrutacja nowych członków
Wiadomość wysłana przez: stasser w 28 Kwiecień 2009, 19:22:35
Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie wyszłoby TPZN na zdrowie, gdyby sprawy rekrutacji nowych członków odbywały się na forum w jakimś odrobinę bardziej widocznym miejscu na stronie głównej, mnie osobiście forma działania Towarzystwa na zasadzie zrzeszenia bardzo się podoba, nie chciałbym wnosić jakichś rewolucyjnych poprawek w Statucie, ale od kiedy istnieje nowe forum (jeszcze trochę i będzie to okrągły rok), sprawa przynależności trochę siadła. Może gdyby rekrutacja odbywała się w sposób jawny na forum, ilość nowych członków trochę by wzrosła, biorąc pod uwagę że ilość osób na forum z miesiąca na miesiąc przybywa, także o brak ruchu w tym zakątku sieci martwić się nie ma co i hermetyzacja grupy forumowiczów moim zdaniem nam nie grozi.

Uważam że na forum wypowiada się parę osób, które może zechciałyby zasilić szeregi TPZN, oczywiście w sposób dobrowolny.

Tytuł: Odp: Rekrutacja nowych członków
Wiadomość wysłana przez: Wrocek w 29 Kwiecień 2009, 11:20:00
Zaczynając od tego działu, gdzie na pierwszym miejscu jest "przypięty" nasz statut
jest przecież też w dziale poniżej, tj.:
Wiadomości publiczne TPZN
wątek
Nowi członkowie
a wreszcie, jest też wątek/dział
Przedstaw się : )

Moim zdaniem dodawanie jeszcze jednego (kolejnego) wątku na temat rekrutacji nowych osób chyba nie zwiększy liczby członków TPZN : zainteresowani wstąpieniem w nasze szeregi raczej bez większego problemu radzą sobie z tym.

z pozdrowieniami
Wrocek
TPZN 033  V-ce Prezes