Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 26 Kwietnia 2024, 07:36:54

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Biuletyn Informacyjny TPZN Nr. 3 / 2009  (Przeczytany 19986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 671
Biuletyn Informacyjny TPZN Nr. 3 / 2009
« dnia: 10 Września 2009, 13:01:54 »
Witam :)

rozeslalem wlasnie Biuletyn Informacyjny TPZN Nr. 3 / 2009. W numerze tym Prezes TPZN, Maciek "nabializm" Nabialek dzieli sie uwagami na temat jednej ze swoich ulubionych monet – Antoninianusa Probusa, Piotr "Orpio" Orlowski podsumowuje w swoim obszernym artykule tematyke monet namiestnikow rzymskich w Judei, a nasz Wiceprezes, Darek "Wrocek" Ejzenhart zamieszcza impresje na temat nienotowanej odmiany trojaka ryskiego z 1591 r. oraz wizytacji mennicy warszawskiej przez prezydenta Wojciechowskiego w dniu 11. stycznia 1924 r. Goraco dziekujemy autorom tych niezwykle interesujacych publikacji! Serdecznie zachecamy wszystkich do lektury Biuletynu – przeczytajcie sami i udostepnijcie zainteresowanym z Waszego kregu.

Tak jak zazwyczaj Biuletyn zostal wyslany w pierwszej kolejnosci czlonkom TPZN wedlug aktualnej mailing-list (36 osób), a nastepnie tym sposrod uzytkownikow Forum TPZN, ktorzy udostepnili swoje adresy e-Mail do wiadomosci publicznej (140 osob wg. listy zaktualizowanej w dniu 9.09). Do tego doszlo (z czego osobiscie jestem szczegolnie dumny...) 10 zamowien ze strony osob nie bedacych uzytkownikami Forum TPZN, ktore wykazaly zainteresowanie biuletynem na podstawie anonsow zamieszczonych przeze mnie na Cafe Allegro oraz na portalu e-numizmatyka przy okazji publikacji poprzedniego numeru Biuletynu. Tak wiec "laczny naklad" numeru 3 osiagnal juz niebagatelne 186 egzemplarzy (bez uwzgledniania ew. pobran online) ;)

Biuletyn Nr. 3 jest juz takze dostepny online pod adresem:
http://www.marcdesimone.de/
... a niebawem znajdzie sie naturalnie rowniez na stronie Forum TPZN.

Przypominam przy okazji, ze mam zwyczaj przed kazda kolejna wysylka Biuletynu uzupelniac liste e-Mail uzytkownikow Forum TPZN o osoby zarajestrowane od momentu ostatniej wysylki (oczywiscie tylko te, ktore podaly swoje adresy do wiadomosci publicznej!) - nie kontroluje natomiast kompletnej listy ze wzgledu na ew. zmiany i uzupelnienia. Tak wiec w wypadku zaistnienia takowych zmian prosze Kolegow, ktorych by one dotyczyly o skontaktowanie sie ze mna z wlasnej inicjatywy. Uwaga dotyczy jak najbardziej rowniez zarejestrowanych czlonkow TPZN, ktorzy na mocy naszego Statutu i tak zobowiazani sa do podania do wiadomosci Towarzystwa swojego aktualnego adresu e-Mail ;)

Osoby niezainteresowane otrzymywaniem w przyszlosci naszych kolejnych publikacji prosilbym rowniez o krotka wiadomosc w celu skreslenia ich z mailing-listy Forum :)

Zachecam tez serdecznie zainteresowane osoby do wlaczenia sie w proces redakcyjny przyszlych numerow Biuletynu – szczegolnie liczymy na wzbogacenie serii "Moja ulubiona moneta" o refleksje i osobiste fascynajcie mozliwie szerokiej liczby uzytkownikow. Propozycje artykulow do przyszlych wydan Biuletynu moga byc rowniez przesylane na moj w/w adres eMail. Dla usprawnienia pracy redakcyjnej nad kolejnymi wydaniami Biuletynu bardzo prosze zainteresowanych autorow przed podjeciem ostatecznej redakcji ich projektow o zapoznanie sie z aktualnym stanem dyskusji na temat szczegolow formatowania naszych tekstow – znalezc ja bedzie mozna na ponizszym watku Forum TPZN:
http://forum.tpzn.pl/index.php/topic,1016.0.html



Pozdrawiam!


Marek
« Ostatnia zmiana: 12 Września 2009, 12:36:19 wysłana przez harpsycho »
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

vdn

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 130
Odp: Biuletyn Informacyjny TPZN Nr. 3 / 2009
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Września 2009, 18:35:45 »
Cytuj
Tak wiec "laczny naklad" numeru 3 osiagnal juz niebagatelne 186 egzemplarzy (bez uwzgledniania ew. pobran online) Mrugnięcie
nic bardziej nie cieszy ! :)
Pozdrawiam, Michał,
TPZN 018

stasser

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 777
  • Legitymacja: 036
Odp: Biuletyn Informacyjny TPZN Nr. 3 / 2009
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Września 2009, 21:05:20 »
Gratuluję zespołowi redakcyjnemu! Panowie świetna robota, bardzo dziękuję!
Pozdrawiam
Bartek
TPZN 036

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 671
Odp: Biuletyn Informacyjny TPZN Nr. 3 / 2009
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Września 2009, 13:47:38 »
Odpowiedz na Panskie uwagi, Panie Lechu, zamiescilem wlasnie na wspomnianym przez Pana "rownoleglym" watku :)
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

Wrocek

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: Biuletyn Informacyjny TPZN Nr. 3 / 2009
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Września 2009, 18:29:19 »
Własnie zacząłem czytać nowy numer Przeglądu Numizmatycznego (3/2009) i z ogromnym ździwieniem stwierdziłem, że jest tam opublikowany mój artykuł pt. Nienotowana odmiana trojaka ryskiego z 1591 roku !
Ponieważ jest on też w numerze 3 naszego biuletynu, winien jestem wszystkim krótkie wyjaśnienie.
Prawdą jest, że wysłałem go do Redakcji PN, ale było to jeszcze w zimie (!!!) - być może nawet pod koniec ubiegłego roku (?). Ponieważ do tej pory nie był on tam publikowany, sądziłem, że Redakcja nie zdecydowała sie go wydrukowć. Z tego też względu zaproponowałem ten materiał do Biuletynu TPZN.
Z zasady staram się nie powielać tych samych tekstów, więc wszystkich rozczarowanych takim - nieumyślnie spowodowanym przeze mnie - zbiegiem zdarzeń przepraszam.  :(
Pocieszającym w tej sytuacji (być może tylko dla mnie  :-\) jest, że nasz biuletyn ukazał się szybciej, niż ten numer Przeglądu ! ! !  ;)

Pozdrawiam
Wrocek
TPZN 033  V-ce Prezes
TPZN 033   V-ce Prezes w stanie spoczynku

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 671
Odp: Biuletyn Informacyjny TPZN Nr. 3 / 2009
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Września 2009, 19:03:04 »
Nie przejmuj sie, Darku - dobrych tekstow nigdy za duzo...  ;D
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

 

R E K L A M A
aukcja monet