Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 29 Marca 2024, 08:23:46

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Cuda na Allegro  (Przeczytany 8932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DzikiZdeb

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 4 347
Odp: Cuda na Allegro
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Października 2016, 21:08:02 »
Trzeba docenić fantazję, na sam pistolet musiał wydać stówkę albo półtorej :-)

Gorzej, jeśli nabywca chciałby się tym pistoletem zastrzelić, kiedy już odpakował ten skarb.
Chcieć to by mógł, z wykonaniem zamiaru mogło by być gorzej :-) Nie wiem, czy z tego czegoś da się w ogóle oddać jakikolwiek strzał, nie mówiąc o powodującym uszkodzenia ciała :-)

jurek555

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Odp: Cuda na Allegro
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Października 2016, 13:30:28 »
Fajny ten dwu-hehe-denar . Piatki z jednej parafi a eS idzie sprawnie na kurzych nozkach. Ta firma gradingowa jest zejefajna. Kiedys przeplacilem na maxa sztandar oznaczony AU58 i to ONI ja sprzedawali na swojej aukcji. Dopiero po wyjeciu z ich slabu (srabu) okazalo sie ze jest mechanicznie wyczyszczony szczotka, , chyba druciana, jeszcze.  Nie chce wymyslac praw dla swiata ale jesli chodzi o rynek w Polsce to po dokonaniu zakupu takiego czegos odpowiedzialnosc powinien poniesc pan Adam Lanowy z GCN z prawnymi konsekwencjami bo to jest sprzedarz oszustwa.

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Cuda na Allegro
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Października 2016, 14:53:47 »
Nie wiem, czy z tego czegoś da się w ogóle oddać jakikolwiek strzał, nie mówiąc o powodującym uszkodzenia ciała :-)

Zawsze sie mozna stuknac tym w glowe.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

Julek C

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 1 570
Odp: Cuda na Allegro
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Października 2016, 15:57:49 »
Fajny ten dwu-hehe-denar . Piatki z jednej parafi a eS idzie sprawnie na kurzych nozkach. Ta firma gradingowa jest zejefajna. Kiedys przeplacilem na maxa sztandar oznaczony AU58 i to ONI ja sprzedawali na swojej aukcji. Dopiero po wyjeciu z ich slabu (srabu) okazalo sie ze jest mechanicznie wyczyszczony szczotka, , chyba druciana, jeszcze.  Nie chce wymyslac praw dla swiata ale jesli chodzi o rynek w Polsce to po dokonaniu zakupu takiego czegos odpowiedzialnosc powinien poniesc pan Adam Lanowy z GCN z prawnymi konsekwencjami bo to jest sprzedarz oszustwa.

Moim zdaniem, kaleczenie języka polskiego przynosi większe straty, niż mały szwindelek dla młodych jelonków.
Pozdrawiam.

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Cuda na Allegro
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Października 2016, 17:20:18 »
Za moich czasow tekst "Git mi bedzie jak se skitram piorska za wachle?" uchodzil za szczyt slangu. ;)
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

eleniasz

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 370
    • blog o monetach SAP
  • Zainteresowania: srebra SAP
Odp: Cuda na Allegro
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Października 2016, 18:00:18 »
Fajny ten dwu-hehe-denar . Piatki z jednej parafi a eS idzie sprawnie na kurzych nozkach. Ta firma gradingowa jest zejefajna. Kiedys przeplacilem na maxa sztandar oznaczony AU58 i to ONI ja sprzedawali na swojej aukcji. Dopiero po wyjeciu z ich slabu (srabu) okazalo sie ze jest mechanicznie wyczyszczony szczotka, , chyba druciana, jeszcze.  Nie chce wymyslac praw dla swiata ale jesli chodzi o rynek w Polsce to po dokonaniu zakupu takiego czegos odpowiedzialnosc powinien poniesc pan Adam Lanowy z GCN z prawnymi konsekwencjami bo to jest sprzedarz oszustwa.

Moim zdaniem, kaleczenie języka polskiego przynosi większe straty, niż mały szwindelek dla młodych jelonków.
Pozdrawiam.

Jestem odmiennego zdania, lubię jak język jest żywy i soczysty.
Ale "utrwalaczy" wszelkiej maści tez rozumiem, służba nie drużba  ;)
12 groszy, tylko nie płacz proszę...
Zapraszam na mój blog o monetach SAP

DzikiZdeb

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 4 347
Odp: Cuda na Allegro
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Października 2016, 18:31:20 »
Jestem odmiennego zdania, lubię jak język jest żywy i soczysty.

Co innego soczyste zwroty, co innego wstawianie przypadkowych przecinków i nie trzymanie szyku zdania. Z powyższej wypowiedzi nie idzie dojść, czy moneta została od firmy grandingowej kupiona, czy też za jej pośrednictwem sprzedana :-)
« Ostatnia zmiana: 14 Października 2016, 18:58:48 wysłana przez DzikiZdeb »

DzikiZdeb

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 4 347
Odp: Cuda na Allegro
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Października 2016, 18:32:53 »
Nie wiem, czy z tego czegoś da się w ogóle oddać jakikolwiek strzał, nie mówiąc o powodującym uszkodzenia ciała :-)

Zawsze sie mozna stuknac tym w glowe.
To już lepiej próbować zrobić sobie krzywdę za pomocą rubli. Chociażby przez połknięcie - jak nie pierwszy, to któryś kolejny powinien utkwić w przełyku.

 

R E K L A M A
aukcja monet