Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 18 Kwietnia 2024, 09:53:17

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: KUPIĘ - Specjalizowany katalog monet polskich XX i XXI w J. Chałupski  (Przeczytany 2714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

czaban

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Witam serdecznie wszystkich
Pisze jako początkujący, szuakjący literatury numizmatycznej.
A chodzi dokładnie o "Specjalizowany katalog monet polskich XX i XXI w" Pana Jerzego Chałupskiego.
Ponoć jest rewelacyjnie I godny uwagi wiec chciałem go zdobyć. napisałem do Pana Jerzego otrzymałem linka I myśle super ściągne zapalce.
Niestety pojawił sie problem, bo platność tylko karta kredytową, PayPalem niestety nie ma można zapłacić.
Prosiłem Pana Jerzego o umożliwienie zapalty o wysłanie katalogu bo nie chcem tego za darmo niestety - jak to podesłal mi linka do swojego bloga " na tapczanie siedzi leń" Troche smutne to że nie może nikt skożystac kto nie ma karty kredytowej. I prosze oszczedzić sobie te uwagi że dziś to standard ze kazdy ma niestety nie każdy. tak jak nie kazdy robi przelew przez internet ale na szczęscie może pójść na poczte I dokonać platności
Więc z powodu lenistwa autor nie udostepnia inaczej swojego katalogu niz przez serwer I zapłate karta
Dlatego pomyślałem że tu napisze może ktoś mi pomoże w uzyskaniu tego katalogu. może komuś niepotrzebna wersja papierowa to z chęcią odkupie
Z gory dziękuje za chec pomocy dla tych co nie lubią leniuchować..:)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 15 Lutego 2017, 16:08:16 wysłana przez czaban »

TomekP

  • Gość
Odp: KUPIĘ - Specjalizowany katalog monet polskich XX i XXI w J. Chałupski
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lutego 2017, 15:57:15 »
Przeniosłem do właściwego działu ;) Ktoś pewnie pomoże  :)

czaban

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: KUPIĘ - Specjalizowany katalog monet polskich XX i XXI w J. Chałupski
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lutego 2017, 16:06:16 »
oki dziękuje - narazie rozpoznaje teren:)

 

R E K L A M A
aukcja monet