Aktualności:

• 23 Wrzesień 2019, 22:03:39

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)  (Przeczytany 5134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
Odp: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Marzec 2017, 18:26:35 »
Panu Zenonowi już odpuszczam, więc teraz dla odmiany pomęczę Pana  :)

Informacje sa wybierane, by ukazywac jednostronne poglady.

A jak to było trzy lata temu? Ukazywali wielostronne poglądy i rzetelnie je relacjonowali? Ja nie oglądałem, ale wpadały mi w oko różne komentarze internetowe, z których wynikałoby, że i wtedy manipulacja, stronniczość i kłamstwo miały się całkiem nieźle. Tym bardziej nie podejmuję się rozsądzić, czy wtedy kłamali na poziomie 3,5 Goebbelsa a teraz dobijają do równych czterech, czy na odwrót, ale jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć, że było wspaniale, a teraz dno.

Natomiast z góry się zgadzam, że dziennikarz z 20-letnim stażem jest na ogół zręczniejszym manipulatorem niż jakiś młodziak wyciągnięty z niszowej telewizji. Ale co to za zysk, kiedy ogrywa mnie zawodowiec od szachrowania? Z dwojga złego szuler-amator, któremu z rękawa wypada dodatkowy as, jest jakby bardziej ludzki. No i zdecydowanie mniej niebezpieczny.

Nie wiem ile jest w nich prawdy, ale ukazuja wydarzenia wedlug mnie marginalne i naglasniaja oraz rozwlekaja te tematy, bo sa one zgodne z linia. Natomiast kilka wydarzen, ktore wydawaly mi sie istotne, byly przedstawione marginalnie.

Innymi słowy, jest Pan bardzo świadomym i wyrobionym widzem, bo już przed obejrzeniem programu wiedział Pan, co jest marginalne, a co istotne i życzy Pan sobie, by program nie siał Panu w głowie zamętu, tylko potwierdzał tę Pana świadomość oraz wyrobienie.
NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII

R E K L A M A
aukcja monet