Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 09:43:03

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)  (Przeczytany 7945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eMTi

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 391
  • Zainteresowania: Islandia, Malta, Seszele, Nigeria, II RP i Pomorze.
Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« dnia: 14 Marca 2017, 18:34:33 »
Pewnie nie ma tu zbyt wielu maniaków telewizyjnych, ale chciałbym Wam przedstawić rzecz, której poświęcam się w wolnej chwili obok monetek. Mianowicie chodzi mi o stronę internetową, która jest PROGRAMEM TV. :) Mój PROGRAM TV na tle innych tego typu przewodników wyróżnia się przede wszystkim tym, że udostępnia ramówki kanałów telewizyjnych na dużo dłuższy okres do przodu. PROGRAM TV w tej chwili udostępnia ramówki dla wielu stacji aż do końca kwietnia. Jest nawet jedna stacja, której ofertę można sprawdzić do końca maja. :) Aktualnie PROGRAM TV liczy ponad 160 stacji, a wśród nich kanały zarówno popularnych polskich nadawców, np.: TVP, Polsat, TVN, TV Puls, jak i nadawców premium, np.: HBO czy CANAL+.
Gdyby ktoś był zainteresowany to zachęcam do kliknięcia w poniższy link:
http://programtv.naziemna.info/
Jest też specjalna zakładka dla fanów sportu, na której można sprawdzić listę bezpośrednich transmisji dla najbliższych dwóch tygodni:
http://programtv.naziemna.info/program/sportnazywo
TPZN nr 042
Pozdrawiam

zenonmoj

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 372
Odp: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marca 2017, 18:39:45 »
Nie posiadam telewizora i jest mi z tym bardzo dobrze. Jakoś tak w grudniu z ciekawości próbowałem obejrzeć online wiadomości pierwszego programu tvp - wolałem audycje z lat 80-tych z rzecznikiem Urbanem: było inteligentniej i bardziej do śmiechu...
 ;)

ZM

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 750
Odp: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marca 2017, 18:54:43 »
Niestety, nie podzielam opinii o Urbachu, choc byc moze jego nieskrepowana arogancja miala udzial w ksztaltowaniu mego swiatopogladu i ulatwila mi najtrudniejsza w zyciu decyzje.
Dzisiejsza polska telewizja ograniczala sie u mnie do niedawna do TV Polonia, ale odkad Telexpress zaczal wygladac jak ogloszenia parafialne, pozostawilem ogladanie polskiej telewizji najdrozszej z moich zon.

Pozdrawiam wszystkich sympatykow hibernacji.
« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2017, 19:08:23 wysłana przez cancan62 »
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

zenonmoj

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 372
Odp: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Marca 2017, 21:38:42 »
Niestety, nie podzielam opinii o Urbachu, choc byc moze jego nieskrepowana arogancja
Ja wcale nie twierdzę, że z Uszatkiem było fajnie - teraz jest jednak jeszcze gorzej...  ;)

ZM

PS. A właśnie ta jego arogancja była w pewnym sensie elementem komediowo-groteskowym...

DzikiZdeb

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 4 347
Odp: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marca 2017, 08:42:10 »
teraz jest jednak jeszcze gorzej...  ;)

Niech Pan nie przesadza. Wiem, że pamięć jest selektywna i po latach upiększa, ale fundamentalnym złem tamtego systemu było przecież nie to, że w konkretnym programie nakłamali bardzo albo tylko trochę, ale to, że zdecydowana większość ludzi była tę telewizję skazana i mogła jej informacje konfrontować jedynie z uliczną plotką.

Prawdę mówiąc też nie za bardzo nie wiem, skąd biorą się te emocje. Przecież Pan Zenon może sobie przełączyć odbiornik na jeden z polskojęzycznych kanałów prywatnych i będzie miał wiadomości w odpowiadającym mu stylu. Do wyboru, do koloru.
« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2021, 18:09:44 wysłana przez zenonmoj »

zenonmoj

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 372
Odp: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marca 2017, 08:57:58 »
Ja tylko porównałem to co było, z tym co jest, na podstawie jednego wyrywkowego fragmentu rzeczywistości - a moje podejście jest dość emocjonalne, bo tak wtedy, jak i teraz byłem dość wzburzony patrząc na taką bezczelność...
Przełączać na inne kanały nie będę, bo telewizji, jak już wspomniałem, w tradycyjnej formie od wielu lat w ogóle nie oglądam. Ten jeden raz miał służyć wyłącznie zaspokojeniu mej ciekawości w związku z wieloma negatywnymi komentarzami, które docierały do mnie z różnych stron. Niestety, uważam, że komentarze były zgodne z prawdą...

Pozdrawiam serdecznie
ZM

zenonmoj

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 372
Odp: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Marca 2017, 16:20:27 »
Aby to ukonkretnić, musiałbym w tym celu poszukać jakichś audycji archiwalnych z Uszatkiem i trochę tych aktualnych wiadomości pooglądać.
Powiem jednak szczerze, że po prostu szkoda mi czasu na babranie się w tym paskudztwie. Co wiem, to wiem - zdania na ten temat raczej nie zmienię, a nie widzę też potrzeby udowadniania czegokolwiek.
Czytam sobie aktualnie: Der Kaiser als Sieger. Metamorphosen triumphaler Herrschaft unter Constantin I. [Cesarz jako zwycięzca. Metamorfozy władzy triumfalnej za czasów Konstantyna Wielkiego] Joh. Wienanda. Rzecz (kilkaset stron opatrzonych sążnistymi przypisami) też jest o propagandzie (m. in. w kontekście monetarnym), mniemam jednak, iż czas spędzony na takiej lekturze lepiej przysłuży się moim szarym komórkom (= bardziej od tego zmądrzeję) niż wątpliwe medioznawstwo na przykładzie Urbana i jego współczesnych kolegów po fachu...
 ;)

Pozdrawiam serdecznie
Zenon M.

zenonmoj

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 372
Odp: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Marca 2017, 17:30:36 »
Problem w tym, że tu nie tyko o treść, ale i o formę chodzi...

ZM

DzikiZdeb

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 4 347
Odp: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Marca 2017, 09:09:54 »
Problem w tym, że tu nie tyko o treść, ale i o formę chodzi...
Tzn. tło było zbyt niebieskie, czy też bardziej się Panu Pałac Kultury od Zamku Królewskiego podobał jako tło?

Sam Pan przyzna, że powyższe wypowiedzi bardzo przypominają słynny wywiad byłej szefowej radiowej Trójki... (mam nadzieję, że dobrałem wystarczająco neutralne źródło - forsal.pl/artykuly/1024174,jethon-dzis-w-polsce-nie-jest-przestrzegana-konstytucja.html )

Żeby nie było, telewizora nie mam od lat czternastu, więc może to faktycznie jest jakieś paskudne i nieoglądalne. Zdarza mi się natomiast słuchać w samochodzie radia i nie widzę jakiejś większej różnicy pomiędzy państwowymi wiadomościami teraz a załóżmy dwa lata temu.
« Ostatnia zmiana: 16 Marca 2017, 12:31:50 wysłana przez cancan62 »

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 750
Odp: Mój PROGRAM TV - programtv.naziemna.info :)
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Marca 2017, 12:41:26 »
Jako ktos oderwany od polskiej rzeczywistosci z ograniczonym dostepem do mediow krajowych stwierdzam, ze moje opinia o programie telewizji polskiej TV Polonia jest bardzo podobna do tej za czasow komuny w epoce prpagandy sukcesu. Informacje sa wybierane, by ukazywac jednostronne poglady. Nie wiem ile jest w nich prawdy, ale ukazuja wydarzenia wedlug mnie marginalne i naglasniaja oraz rozwlekaja te tematy, bo sa one zgodne z linia. Natomiast kilka wydarzen, ktore wydawaly mi sie istotne, byly przedstawione marginalnie. Jest to moja opinia oparta na odczuciach i nie ogladam uz od wielu miesiecy, wiec nie podam konkretow, ale wnioskujac na podstawie wypowiedzi Kolegow tu na Forum, nie jestem odosobniony w tym nieogladaniu.
I nie wynika to z faktu, ze nigdy nie osladalem telewizji, bo ogladalem, ale teraz nie daje rady. Alternatywy nie mamm w tym momencie.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

 

R E K L A M A
aukcja monet