Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 18 Kwietnia 2024, 08:23:17

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Falsy?  (Przeczytany 4727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nicolas

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Falsy?
« dnia: 14 Listopada 2009, 00:14:35 »

nabializm

  • TPZN 005
  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 720
Odp: Falsy?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopada 2009, 00:24:09 »
Patrząc na zdjęcia wyglądają oryginalnie, raczej nie miał bym się czego tu przyczepić. A co niepokoi, może nakierujesz mnie i innych co budzi niepokój? Mnie niepokoi cena tych monet, moim skromnym zdaniem za wysoko postawione poprzeczki, za blaszki w tym stanie, lubię Probusy, mam ich parę i w ładniejszych stanach zdobyłem za połowę tej kwoty, chociaż to było dwa lata temu, więc ich cena mogła się zmienić... wolał bym poczekać i upolować coś ładniejszego w cenie powiedzmy 120zł, ale blaszkę naprawdę wyraźną :)
Prezes TPZN 005 w stanie spoczynku
- Maciej Nabiałek

MarekM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Falsy?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopada 2009, 09:01:50 »
Na podstawie tych zdjęć wyglądają jak najbardziej na oryginały.
Zdjęcia co prawda nie są najlepszej jakości, ale nie widzę w tych monetach nic niepokojącego.
Ceny faktycznie kosmiczne jak na ten stan zachowania, stan około III, 50 zł to górna granica za sztukę.  :)
Pozdrawiam Marek.

nicolas

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Odp: Falsy?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopada 2009, 10:27:51 »
Dziękuję za odpowiedzi. Co mnie zaniepokoiło? Po pierwsze cena i do tego na kup teraz, po drugie kiepskie zdjęcia pod kątem. Przyznam szczerze, że jestem początkującym kolekcjonerem i chciałbym zacząć od antonianów (antonianusów) Probusa, na moją decyzję miał też wpływ artykuł z cyklu "Ulubiona moneta" :).

Czy ktoś z Państwa ma jakieś monety na sprzedaż (Probus)

Sol Invictus

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 314
Odp: Falsy?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Listopada 2009, 13:50:15 »
Zadaje Pan trudne pytanie - bo co poniektórzy mają zapewne coś tam w szufladach do sprzedania, ale nie sądzę, by ktoś dokonywał tak dalece idącego nietaktu, że sam tu się zareklamuje.
\"Białe woły pozdrawiają cesarza Marka: jeśli znów zwyciężysz, my jesteśmy zgubione\"

nicolas

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Odp: Falsy?
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Listopada 2009, 14:35:51 »
Zawsze istnieje możliwość sekretnej reklamy w prywatnych wiadomościach :), w każdym bądź razie, za Państwa namową poczekam na coś lepszego.

 

R E K L A M A
aukcja monet