Strona główna | Forum | Artykuły | Galeria | Kalendarz
TPZN - Forum numizmatyczne
Aktualności:

*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
18 Grudzień 2018, 12:22:53

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wspominki ;)  (Przeczytany 1651 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Numizmat 21
Gość
« : 30 Grudzień 2017, 13:38:12 »

Witam wszystkich!
Forumowicze, chciałem z Wami nieco powspominać ten rok pod względem aukcji i wszystkiego co się wydarzyło. Jestem na tym forum już kilka miesięcy, jednak coś mało się udzielam. Bardzo cieszę się, że są takie miejsca w internecie jak to gdzie możemy tworzyć grupę i dzielić się wiedzą i odczuciami. Powiedzcie jak minął Wam ten rok? Może udało się Wam zdobyć coś na co długo czekaliście lub też Wasze łowy były bardziej owocne niż zwykle  Mrugnięcie. Podyskutujmy bo 2018 już tuż tuż.  

Zapraszam także do zapoznania się z moim podsumowaniem roku.

https://numizmatypolski.blogspot.com/2017/12/rok-mina-i-co-trzeba-to-podsumowac.html
cancan62
Triumwirat TPZN
Gaduła
*
Canada Canada

Zainteresowania:
Polskie monety bite w mennicach pruskich od XVI w. Krol Stas i Batory.

« Odpowiedz #1 : 30 Grudzień 2017, 14:10:34 »

Dzięki za linka, bardzo fajne podsumowanie roku aukcyjnego.

Wszystko przemija. Dzisiaj choinka, jutro kawal kija...Jacek
Numizmat 21
Gość
« Odpowiedz #2 : 30 Grudzień 2017, 14:20:24 »

Dzięki za linka, bardzo fajne podsumowanie roku aukcyjnego.

Dziękuję starałem się jak mogłem  Uśmiech
medieval K
Użytkownik
**
United Kingdom United Kingdom

Zainteresowania:
Zakon Krzyzacki,monety polskie(średniowiecze po II RP)

« Odpowiedz #3 : 30 Grudzień 2017, 19:27:09 »

Dziękuje za ciekawy temat ,,Mennictwo polskie za  Kazimierza Wielkiego" -oby takich więcej w 2018 roku .Wszystkiego dobrego w nowy roku
(Happy New Year) Mrugnięcie ps.Ja w 2017 roku zdobyłem dwa słabsze półgrosze tego wspaniałego króla  Kazimierza .Jednak największa zdobyczą pozostał talar zbrojarz z 1766 roku.Nie samymi dukatami zyje przecietny kolekcjoner i kazdy z czegos innego jest dumny.Życzę także większego szczęścia w następnych aukcjach.Jeszcze  spełnienia marzeń, nie tylko numizmatycznych, w Nowym Roku 2018!
 Mrugnięcie
Numizmat 21
Gość
« Odpowiedz #4 : 30 Grudzień 2017, 19:34:32 »

Dziękuje za ciekawy temat ,,Mennictwo polskie za  Kazimierza Wielkiego" -oby takich więcej w 2018 roku .Wszystkiego dobrego w nowy roku
(Happy New Year) Mrugnięcie ps.Ja w 2017 roku zdobyłem dwa słabsze półgrosze tego wspaniałego króla  Kazimierza .Jednak największa zdobyczą pozostał talar zbrojarz z 1766 roku.Nie samymi dukatami zyje przecietny kolekcjoner i kazdy z czegos innego jest dumny.Życzę także większego szczęścia w następnych aukcjach.Jeszcze  spełnienia marzeń, nie tylko numizmatycznych, w Nowym Roku 2018!
 Mrugnięcie

Bardzo dziękuję i wzajemnie. Mam zamiar zrobić serię tego typu wpisów z królami. Już nawet wiem kto będzie następny na razie powiem tylko, że to jeden z Jagiellonów Mrugnięcie Cieszę się, że Pan czytał. Może wreszcie nam tu się jakaś dyskusja wywiąże bo pusto coś w wątku... Tak talar zbrojarz to z pewnością piękny numizmat i jeden z bardziej rozpoznawalnych w świecie naszych ojczystych przedstawicieli tego nominału. Gratuluje też półgroszy  Chichot Ująłem te odmiany we wpisie czy pominąłem?  Mrugnięcie
medieval K
Użytkownik
**
United Kingdom United Kingdom

Zainteresowania:
Zakon Krzyzacki,monety polskie(średniowiecze po II RP)

« Odpowiedz #5 : 30 Grudzień 2017, 22:38:38 »

Oba pospolite oczywiście ująłeś w swoim blogu. Mrugnięcie
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Numizmatyka - linki do stron | Najlepsze strony numizmatyczne
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS! Dilber MC Theme by HarzeM