Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 18:04:27

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Wspominki ;)  (Przeczytany 3579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Numizmat 21

  • Gość
Wspominki ;)
« dnia: 30 Grudnia 2017, 13:38:12 »
Witam wszystkich!
Forumowicze, chciałem z Wami nieco powspominać ten rok pod względem aukcji i wszystkiego co się wydarzyło. Jestem na tym forum już kilka miesięcy, jednak coś mało się udzielam. Bardzo cieszę się, że są takie miejsca w internecie jak to gdzie możemy tworzyć grupę i dzielić się wiedzą i odczuciami. Powiedzcie jak minął Wam ten rok? Może udało się Wam zdobyć coś na co długo czekaliście lub też Wasze łowy były bardziej owocne niż zwykle  ;). Podyskutujmy bo 2018 już tuż tuż.  

Zapraszam także do zapoznania się z moim podsumowaniem roku.

https://numizmatypolski.blogspot.com/2017/12/rok-mina-i-co-trzeba-to-podsumowac.html

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Wspominki ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudnia 2017, 14:10:34 »
Dzięki za linka, bardzo fajne podsumowanie roku aukcyjnego.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

Numizmat 21

  • Gość
Odp: Wspominki ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudnia 2017, 14:20:24 »
Dzięki za linka, bardzo fajne podsumowanie roku aukcyjnego.

Dziękuję starałem się jak mogłem  :)

medieval K

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 195
Odp: Wspominki ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudnia 2017, 19:27:09 »
Dziękuje za ciekawy temat ,,Mennictwo polskie za  Kazimierza Wielkiego" -oby takich więcej w 2018 roku .Wszystkiego dobrego w nowy roku
(Happy New Year) ;) ps.Ja w 2017 roku zdobyłem dwa słabsze półgrosze tego wspaniałego króla  Kazimierza .Jednak największa zdobyczą pozostał talar zbrojarz z 1766 roku.Nie samymi dukatami zyje przecietny kolekcjoner i kazdy z czegos innego jest dumny.Życzę także większego szczęścia w następnych aukcjach.Jeszcze  spełnienia marzeń, nie tylko numizmatycznych, w Nowym Roku 2018!
 ;)

Numizmat 21

  • Gość
Odp: Wspominki ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Grudnia 2017, 19:34:32 »
Dziękuje za ciekawy temat ,,Mennictwo polskie za  Kazimierza Wielkiego" -oby takich więcej w 2018 roku .Wszystkiego dobrego w nowy roku
(Happy New Year) ;) ps.Ja w 2017 roku zdobyłem dwa słabsze półgrosze tego wspaniałego króla  Kazimierza .Jednak największa zdobyczą pozostał talar zbrojarz z 1766 roku.Nie samymi dukatami zyje przecietny kolekcjoner i kazdy z czegos innego jest dumny.Życzę także większego szczęścia w następnych aukcjach.Jeszcze  spełnienia marzeń, nie tylko numizmatycznych, w Nowym Roku 2018!
 ;)

Bardzo dziękuję i wzajemnie. Mam zamiar zrobić serię tego typu wpisów z królami. Już nawet wiem kto będzie następny na razie powiem tylko, że to jeden z Jagiellonów ;) Cieszę się, że Pan czytał. Może wreszcie nam tu się jakaś dyskusja wywiąże bo pusto coś w wątku... Tak talar zbrojarz to z pewnością piękny numizmat i jeden z bardziej rozpoznawalnych w świecie naszych ojczystych przedstawicieli tego nominału. Gratuluje też półgroszy  :D Ująłem te odmiany we wpisie czy pominąłem?  ;)

medieval K

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 195
Odp: Wspominki ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Grudnia 2017, 22:38:38 »
Oba pospolite oczywiście ująłeś w swoim blogu. ;)

 

R E K L A M A
aukcja monet