Aktualności:

• 20 Czerwiec 2019, 21:56:20

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Nowa strona internetowa z kolekcją monet antycznych Ph. Gysena  (Przeczytany 2983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nosfer3

• Stały bywalec
Odp: Nowa strona internetowa z kolekcją monet antycznych Ph. Gysena
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Luty 2018, 20:15:49 »
Autor chyba intensywnie pracuje nad rozwojem strony bo często jest strona niedostępna. Najłatwiej chyba wejść po 22 ;),za dnia udaje mi się sporadycznie

barnaba

• Stały bywalec
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Maj 2019, 17:40:27 »

Drodzy,

Philippe Gysen zmarł 4 maja br. w wieku 68 lat, o czym dowiedziałem się dopiero dzisiaj:

https://necro.funeralys.be/P1240.aspx?IdPer=559250&IdEsp=1049746

Odszedł naprawdę wielki człowiek, numizmatyk i kolekcjoner, mój mistrz i mentor.

To naprawdę wielka strata dla numizmatyki rzymskiej końca III wieku, a zwłaszcza dla wszystkich miłośników Probusa!

Jaka szkoda, że Gysen nie dożył aukcji pozostałej części jego wspaniałej kolekcji, która była planowana na jesień tego roku. 

W tej sytuacji obawiam się, że strona internetowa poświęcona kolekcji Gysena nie dość że nie będzie dalej rozbudowywana, na co wszyscy po cichu liczyliśmy, ale nie zdziwiłbym się, gdyby kiedyś po prostu zniknęła wobec nieprzedłużenia przez spadkobiorców opłaty za domenę itd. Proponuję zatem wszystkim zainteresowanym zarchiwizować sobie stronę dopóki jest taka możliwość.

Tomanek

• Gaduła
  • Quaerenda pecunia primum est, virtus post nummos.
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Maj 2019, 18:27:32 »
VN - MR

R E K L A M A
aukcja monet