Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 19 Kwietnia 2024, 06:37:27

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Gdzie mogę kupić prutaha?  (Przeczytany 2255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gumer

  • Gość
Gdzie mogę kupić prutaha?
« dnia: 17 Lipca 2018, 19:37:31 »
... Poncjusza Piłata? Ofert sprzedaży jest dużo, ale to nie mój konik i nie chciałbym zaliczyć wtopy.


gumer

  • Gość
Odp: Gdzie mogę kupić prutaha?
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lipca 2018, 20:44:31 »
Bardzo dziękuję.
Teraz mam kolejny problem. Nie wiem, czy danej monety nie zeżre jakaś korozja albo po tygodniu nie wyparuje, bo została w czymś wykąpana. Czy mógłby Pan rzucić fachowym okiem, które sztuki z Vcoins są warte swojej ceny, a ich wizualny stan pozwoli mi uniknąć powyższych niespodzianek?

DzikiZdeb

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 4 347
Odp: Gdzie mogę kupić prutaha?
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lipca 2018, 20:57:18 »
Nie wiem, czy danej monety nie zeżre jakaś korozja albo po tygodniu nie wyparuje, bo została w czymś wykąpana.
Z samego zdjęcia to wie Pan co widać... Jakoś tak, żeby jakaś aktywna korozja strasznie te monety żarła to nie widać, może tych dwóch bym nie kupował (a przynajmniej pierwszej):
https://www.vcoins.com/en/stores/lalexander_wolfe_ancient_art_and_artifacts/214/product/a_bronze_prutah_of_pontius_pilate_procurator_of_judea_under_tiberius/787444/Default.aspx
https://www.vcoins.com/en/stores/holyland_ancient_coins_corp/259/product/roman_governors_of_judaea_under_tiberius_by_pontius_pilate_26__36_ce/898393/Default.aspx

Zanim Pan kupi, może Pan podpytać o gwarancję zwrotu, o ile pamiętam warunkiem przystąpienia sklepu do vcoins jest respektowanie jakiegoś zbioru praw klienta (nie mogę teraz tego znaleźć), więc większość/wszystkie powinny dawać możliwość bezterminowej gwarancji.



gumer

  • Gość
Odp: Gdzie mogę kupić prutaha?
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lipca 2018, 21:35:23 »
Bardzo dziękuję za pomoc.

 

R E K L A M A
aukcja monet