Strona główna | Forum | Artykuły | Galeria | Kalendarz
TPZN - Forum numizmatyczne
Aktualności:

*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
20 Listopad 2018, 18:13:48

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Feminizm a numizmatyka  (Przeczytany 2368 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Yoda
Stały bywalec
Poland Poland

Zainteresowania:
Monety II RP

« Odpowiedz #45 : 08 Listopad 2018, 15:08:02 »

No właśnie, zamiast tracić czas na i tak nic nie wnoszacą dyskusje ( o tym że zagadnienie poruszone w temacie pozbawione jest większego sensu juz pisałem), proponuję autorowi co następuje:

Proszę przygotować pytanie główne, kilka pomocniczych, a ja 'gratis" zrobię panu badanie społeczne na duzej grupie respondentów ( kobiet), z podziałem na wiek, miejsce zamieszkania, stan majątkowy, wykształcenie dotyczace palącego pana temaru....

Mam nadzieję ze to panu pomoże rozwiazać to "ważną kwestie" jaką są 'kobiety w numizmatyce".

I po co ta seria złośliwości? Jak widać, można być tu dla kogoś bezinteresownie bardzo nieprzyjemnym nawet nie muskając spraw polityki  Mrugnięcie

Nikt tu nie pisał o "ważnej kwestii", ale proponował zabawę. Jeśli zabawa Pana nie bawi, to co Pan robi w tej piaskownicy? Przyszedł Pan tylko po to, by powiedzieć, że się głupio bawimy?
Pisałem bez cienia złośliwosci, chcę być pomocny, bo z założenia, wiarygodnosci , słusznosci padajacych tu tez, temat nie da odpowiedzi na zadane pytanie....z prostego powodu, w dyskusji biorą udział zwolennicy numizmatyki, płci męskieji, brakuje natomiast osób zainteresowanych, to znaczy kobiet, których opinie były by miarodajne i dające jakiś obraz.na zjawisko ich braku w tej dziedzinie .
Tak to są tylko przypuszczenia i niczym nie poparte dywagacje.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Numizmatyka - linki do stron | Najlepsze strony numizmatyczne
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS! Dilber MC Theme by HarzeM