Strona główna | Forum | Artykuły | Galeria | Kalendarz
TPZN - Forum numizmatyczne
Aktualności:

*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
18 Grudzień 2018, 20:06:29

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Feminizm a numizmatyka  (Przeczytany 2919 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Korczaszko
Stały bywalec
Poland Poland

Zainteresowania:
Ojciec i Syn (Zygmunt I i II)

« Odpowiedz #75 : 10 Listopad 2018, 01:50:02 »

Oj, widzę, że długo Pan pod tymi schodami nie pomieszka, bo garderoba jakby już osiągnęła swoją pojemność...  Mrugnięcie
Mam nadzieję że nie. Swój grajdołek pod schodowy otrzymałem w dzierżawę dożywotnią. A że wraz z żoną robiliśmy i wykańczaliśmy poddasze to zadbałem aby jej garderoba miała odpowiednią powierzchnię, na zdjęciu jest około 1/3 całości, do tego rurki nie przymocowałem do sufitu (gdyż jest skośny) ale wykonałem mocowanie do ścian bocznych, co zwiększyło powierzchnię "wystawową". Mam nadzieję, że nie muszę się martwić o pojemność jej "szafy". Do tego wczoraj kupiłem jeszcze jeden "mebel" do mojego gabinetu. Jest to skrzynia podróżna, na pewno XIX wiek ale może i XVIII wiek, wszystko okaże się jak do mnie przyjedzie. Ponad metr szerokości, "zdrowe" okucia. Mam przed sobą ze dwa miesiące pracy aby wróciła do "życia". Ma już swoje miejsce, trafi dokładnie pod schody. Jeśli nie dostałem Liberum Veto na ten zakup, to chyba dobrze wróży na przyszłość Uśmiech

* 11.JPG (40.77 KB, 784x392 - wyświetlony 45 razy.)

Człowiek uczy się całe życie, rodzi się głupi a umiera głupszy Uśmiech
Lech Stępniewski
Gaduła

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #76 : 10 Listopad 2018, 03:04:28 »

Jeśli nie dostałem Liberum Veto na ten zakup, to chyba dobrze wróży na przyszłość Uśmiech

No cóż, skrzynia w sam raz na podręczną kolekcję butów lub kapeluszy... Żeby były właśnie pod ręką (to znaczy pod schodami), bez konieczności ganiania na to poddasze. Ale co ja będę Panu rozwiewał złudzenia...  Mrugnięcie

NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII
eleniasz
Członkowie TPZN
Stały bywalec
*
Poland Poland

Zainteresowania:
srebro SAP

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #77 : 10 Listopad 2018, 21:32:35 »

W Muzeum Okręgowym w Rzeszowie wiedzą jak dotrzeć do wybitnych kolekcjonerek i ich niesamowitych zbiorów.

Cytat ze strony MyViMU:
"Zbiory Muzeum Okręgowego w Rzeszowie właśnie się powiększyły! Muzealna kolekcja damskiej garderoby, na co dzień udostępniana zwiedzającym w Galerii Rzemiosła Artystycznego, została uzupełniona o niemal 160 wyjątkowych obiektów, w tym o unikatowe torebki, wachlarze, buty, suknie, staniki, szale, nakrycia głowy, parasolki, pochodzące z niemal całego świata. Jest także m.in. francuski karnecik balowy, niemieckie szpilki do gorsetu, czy dwa srebrne etui (puderniczka i papierośnica). Pozyskane obiekty prezentują przemiany stylowe od drugiej połowy XIX wieku do lat 30. XX stulecia. Większość przedmiotów należała do kolekcjonerki Hanny Szudzińskiej.Nowe nabytki można oglądać od środy, 7 listopada br., jedna oficjalna prezentacja dla publiczności zaplanowana jest na niedzielę. Zakup został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Województwo Podkarpackie."

http://www.muzeum.rzeszow.pl/pl/zabytkowa-kolekcja-kobiecej-garderoby-wraz-z-zespolem-akcesoriow/

* banner_kolekcja.jpg (87.81 KB, 900x300 - wyświetlony 16 razy.)

12 groszy, tylko nie płacz proszę...
Zapraszam na mój blog o monetach SAP
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Numizmatyka - linki do stron | Najlepsze strony numizmatyczne
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS! Dilber MC Theme by HarzeM