Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 21:51:03

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: 7 Aukcja GNDM  (Przeczytany 5939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gojk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: 7 Aukcja GNDM
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lutego 2019, 21:14:25 »
Ja od Niemczyka, płacąc na drugi dzień, monety dostałem  po miesiącu i to po ponagleniu. Taka ciekawostka, jak można to robić źle.

Ja na szczęście nie mam z usługami świadczonymi przez firmę Pana Niemczyka aż tak nie miłych wspomnień, aczkolwiek faktycznie charakteryzuje je mniejsze zaangażowanie wobec klienta.

Moja moneta dotarła po dwóch dniach od wpłaty, firma Pana Damiana uwineła się expresowo i nic tylko podziękować, za to Poczta Polska jak zwykle poniżej krytyki, przesyłkę expres24 otrzymałem po 48 godzinach... no ale cóż, świat mi się nie zawalił, tyle czekałem żeby zdobyć tę monetę, że i jeden dzień dłużej wytrzymałem. :)



cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: 7 Aukcja GNDM
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Lutego 2019, 22:11:47 »
Generalnie odkad zaczeto prowadzic je we wlasnym zakresie, aukcje GNDM stoja na wysokim poziomie. Wybor numizmatow, rzeklbym, dla kazdej kieszeni. Obsluga klienta, jak slysze, wzorowa. Sam Pan Damian wpada czasem na nasze forum, widze reakcje na nasze odkrycia w zakresie sztuki falszerskiej.
To dobrze, ze sa takie firmy, ktore obserwuja rynek i sluza klientom.

Mam jedno zazalenie na temat niektorych aukcji Pana Damiana. Rozumiem, ze dom aukcyjny stara sie uatrakcyjnic oferte, wiec sa kolekcje kopertkowe, SAP i ostatnie miejskie. Tu niestety, zagapilem sie i nie zorientowalem do ostatniej chwili, ze interesujace mnie pozycje sa w dwoch roznych, oddzielonych czasowo przedzialach.
To, co bylo w zestawieniu miejskim, przespalem.

Zona zadowolona, bo pieniadze zostaly w kieszeni. Nie wie jeszcze biedulka, ze bede za te pieniadze caly weekend pic z zalu za stracona okazja, ale moze jednak cos zostanie.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

Samogitia

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 107
    • SpodStempla
Odp: 7 Aukcja GNDM
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lutego 2019, 12:23:37 »
Gdyby zaś ktoś był zainteresowany sesją wykładową, to cała jest już na naszym kanale Youtube :) Postaralismy się też o to, by przekaz lepiej wyglądał niż ostatnio.

Wszystkie wykłady:

« Ostatnia zmiana: 18 Lutego 2019, 12:26:26 wysłana przez Samogitia »
Zbieranie monet uzależnia... https://spodstempla.pl/

jmskelnik

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 912
    • Historia ukryta w przedmiotach
Odp: 7 Aukcja GNDM
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Lutego 2019, 14:39:52 »
Postaralismy się też o to, by przekaz lepiej wyglądał niż ostatnio.

Dużą wygodą było umieszczenie w treści nagrania pokazywanych slajdów, które wcześniej były niewidoczne.

Ł.Cieśla

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 543
Odp: 7 Aukcja GNDM
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Lutego 2019, 16:18:20 »
Gdyby zaś ktoś był zainteresowany sesją wykładową, to cała jest już na naszym kanale Youtube :) Postaralismy się też o to, by przekaz lepiej wyglądał niż ostatnio.

Wszystkie wykłady:


Bardzo pochwalam taką inicjatywę. Piękne dziękuję.
Doctrina multiplex, veritas una

 

R E K L A M A
aukcja monet