Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 19 Kwietnia 2024, 00:08:55

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Forum monety.pl  (Przeczytany 27334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzegorz_Wroclaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #75 dnia: 29 Marca 2019, 21:10:37 »
Czemu miał bym się dziwić? :) na monetach.pl w temacie II RP tez się udzielałeś 😎 ja z II RP mam kilka obiegówek, niestety nawet nie zweryfikowanych pod względem oryginalności 😔

mmz

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 840
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #76 dnia: 29 Marca 2019, 21:15:54 »
No dawaj, na bieżąco
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577

Grzegorz_Wroclaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #77 dnia: 29 Marca 2019, 21:19:52 »
wrzucę przy najbliżej okazji do odpowiedniego działu :) muszę je wygrzebać

meszuzel

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 135
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #78 dnia: 30 Marca 2019, 18:51:46 »
Ma Pan już informację od syndyka, że nie dostanie Pan backupu? Jeśli nie, to może wygodniej by było poczekać do wyjaśnienia sprawy - w razie zgody dołoży sobie Pan niepotrzebnie roboty z ewentualnym przenoszeniem nowych wątków do forum odzyskanego z kopii.

Teoretycznie tak, ale zastanawiam się jeszcze nad pewną kwestią. Nawet jeśli syndyk wyrazi zgodę za jakies niewielkie pieniądze i znajdzie sie grupa osób aby to kupić to kiedy ta operacja może zostać przeprowadzona, jesli na "głupią"odpowiedź czeka sie ok 10 dni?

Jak rozumiem, zawartość serwera jest cały czas w rękach syndyka. Może tak, a może nie.

Obawiam się, że te pliki nie sa w "garści" syndyka. Ktoś wydał polecenie na wyłączenie forum i w mojej ocenie te pliki sa na serwerze. Osoba postronna tam się nie dostanie, bo wszelkie decyzje podejmuje syndyk, i jestem o tym przekonany na 100% a czemu niestety wyjawić nie mogę. Tak więc pliki na serwerze bedą jeszcze przez 3 tyg. później zostanie to wyczyszczone i temat zostanie zamknięty na dobre.
Wiem, że nic nie wiem

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 801
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #79 dnia: 30 Marca 2019, 19:16:12 »
Czyli w zasadzie, chala?
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

Gaszpar

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #80 dnia: 30 Marca 2019, 19:23:13 »
Meszuzel a co z tym nowym forum linkiem co podałes  bedziemy jerobic od nowa czy jak? ewentualnie kiedy

Ksawery79

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #81 dnia: 30 Marca 2019, 19:27:35 »
Witam , przegrupowanie żołnierzy z monety.pl ( nie mogę przeboleć że to padło ) , powstanie nowe forum i co z tym linkiem .

DzikiZdeb

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 4 347
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #82 dnia: 30 Marca 2019, 20:04:46 »
Teoretycznie tak, ale zastanawiam się jeszcze nad pewną kwestią. Nawet jeśli syndyk wyrazi zgodę za jakies niewielkie pieniądze i znajdzie sie grupa osób aby to kupić to kiedy ta operacja może zostać przeprowadzona, jesli na "głupią"odpowiedź czeka sie ok 10 dni? (...) pliki na serwerze bedą jeszcze przez 3 tyg. później zostanie to wyczyszczone i temat zostanie zamknięty na dobre.
Dużo zależy od Pana i od Pana wyczucia sytuacji - zna Pan użytkowników monety.pl i w jakimś stopniu zapewne jest Pan w stanie stwierdzić, jaką kwotę może Pan założyć z własnych pieniędzy, jeśli kwestią jest czas ewentualnej zbiórki. Co do trzytygodniowego terminu, to po stronie syndyka też mogą (zaznaczam "mogą", nie "muszą") być ludzie i warto spróbować porozmawiać z nimi w ten sposób - osoba odpowiedzialna za kontakt może (i zapewne nie ma) zielonego pojęcia o tym, że sprawa musi być rozwiązana w konkretnym i to dość krótkim terminie. Rozumiem, że wszystkie możliwe kontakty z syndykiem które Pan znalazł (włącznie z władzami, czemu nie?) już Pan wypróbował?

Grzegorz_Wroclaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #83 dnia: 30 Marca 2019, 20:19:06 »
samo forum dla syndyka raczej nie ma wartości, tak jak wcześniej pisałem, uważam, że forum samo w sobie jest niesprzedawalne 😎 ewentualną wartość może mieć domena? 

Ale jeśli będziemy mieli bazę forum, to możemy ja postawić na innym adresie. Co do kasy, to kwestia jest do uzgodnienia, damy radę

el-dziubek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #84 dnia: 30 Marca 2019, 21:48:35 »
Przyłączam się do chęci uratowania danych pierwotnych. Naprawdę sporo tam się napociliśmy, żeby to tak zwyczajnie skasować. Jak tylko będzie coś wiadomo, to kolejna cegiełka się znajdzie :)

jmskelnik

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 912
    • Historia ukryta w przedmiotach
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #85 dnia: 30 Marca 2019, 22:33:12 »
W moim warto wystosować pismo do sędziego komisarza sprawującego nadzór nad upadłością, że jest grupa nabywców chętna na zakup forum i przez opieszałość syndyka może się to nie udać. Kopia do wiadomości syndyka. Reszta, jak przypuszczam, stanie się sama.

DeeaM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #86 dnia: 31 Marca 2019, 09:39:35 »
Witam w nowym miejscu forumowiczów w monety.pl.
W razie czego mogę pomóc pod względem technicznym z uruchomieniem nowego forum, przywróceniem bazy (jak uda się od syndyka ją odzyskać) na nowym serwerze.

meszuzel

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 135
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #87 dnia: 31 Marca 2019, 11:58:53 »
Meszuzel a co z tym nowym forum linkiem co podałes  bedziemy jerobic od nowa czy jak? ewentualnie kiedy

Nowe jest już wstępnie przygotowane, tylko z nieznanych mi przyczyn nie wystartowało a miło to zrobić po ok 24 godz od piatku, więc około sobotniego południa powinno działać. Wysłałem już email do dostawcy serwera (nazwa.pl) z zapytaniem, ale jest weekend i mają wolne.
Wiem, że nic nie wiem

DeeaM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #88 dnia: 31 Marca 2019, 12:14:33 »
nazwa?..  ciężko o gorszy wybór.. No ale lepsze to niż nic, najwyżej się za rok, jak się serwer skończy, przenieść będzie można do lepszego dostawcy stronę.

Grzegorz_Wroclaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Odp: Forum monety.pl
« Odpowiedź #89 dnia: 31 Marca 2019, 12:18:01 »
jakby coś mam zaparkowaną domenę w home.pl 😎

 

R E K L A M A
aukcja monet