Aktualności:

• 27 Maj 2019, 15:28:35

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Właśnie obejrzałem film Sekielskiego o pedofilii w KK i, niestety, spory zawód  (Przeczytany 1000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
Równie dobrze mógłbym spytać czy jest Pan skończonym idiotą?

Odpowiadam na Pana uprzejme pytanie. Nie, nie jestem skończonym idiotą. Mam nawet na to gdzieś papier od psychologa klinicznego, ale to pewnie dla Pana żaden argument, bo medycyna, zwłaszcza akademicka, przecież niewiele jest warta. Na przykład próbuje narzucić jakieś głupie definicje pedofilii, podczas gdy Pan wie lepiej.

Mam też argument pośredni. Bardzo wielu tutejszych forumowiczów czyta moje posty i poważnie traktuje to, co w nich piszę. Chyba więc nie jestem dla nich skończonym idiotą albo też oni także są skończonymi idiotami i dlatego nie poznali się na moim idiotyzmie.

A teraz może zechce odpowiedzieć Pan na moje pytanie.

Zwracam też uwagę, że tamto poprzednie wytłuszczone pytanie NIE brzmiało "Co by Pan zrobił, gdyby Pan przyłapał na gorącym uczynku kogoś kto łapie Pana córkę za pupę albo kogoś kto ją gwałci". Na takie pytanie nie da się bowiem sensownie odpowiedzieć, gdyż w stresowej sytuacji ludzie robią najdziwniejsze rzeczy, a ja Pana nie namawiałem na fantazjowanie.

Jak widać, tak Pan się rwie do linczu na "pedofilu", że nawet spokojnie nie przeczytał Pan tego pytania.

Ale nawet z tego wyfantazjowanego linczu wynika, że jednak Pan rozróżnia przestępstwa seksualne "ciężkie" i "lżejsze". Za "lżejsze" by Pan tylko obciął rękę, a za "ciężkie" - zarżnął. To jednak niebagatelna różnica, jeśli idzie o "wyrok".

Czemu więc Pan się wcześniej upierał, że takie rozróżnienia to totalny odjazd?
NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII

modsog

• Stały bywalec
Skoro Pan odpowiada wyrywkowo lub wcale (zadałem pytanie czy słaby wzrok to kolejna dolegliwość?) to czemu ja mam się czuć w obowiązku żeby odpowiedzieć na Pana pytania? Zapomniałem przecież, że żaden zapytany idiota się nie przyzna do tego, że jest... a z resztą późno już czas kończyć tą zabawę.
Tak swoją drogą zakładając, że ma Pan jakąś bliską rodzinę to im trochę współczuję. Mieć męża/ojca/dziadka etc., który tak ślepo wierzy w prawo, definicje i medycynę to z jednej strony coś fajnego ale w sytuacjach kryzysowych nie chciałbym się postawić w ich roli.
Dobranoc.

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
czemu ja mam się czuć w obowiązku żeby odpowiedzieć na Pana pytania?

Nie ma Pan żadnego obowiązku, żeby odpowiadać na jakiekolwiek moje pytanie, ale w tej sytuacji brak odpowiedzi też jest odpowiedzią.

Na pytanie, które Pan zadał, można odpowiedzieć jedynie fantazjując. Wydaje mi się, że jasno wyłożyłem, dlaczego takie fantazjowanie uważam za mało sensowne zajęcie. Opowiadanie, czego to by się nie zrobiło, to zazwyczaj łatwe popisy tokujących kogucików. Nie do zweryfikowania.

Co innego, gdyby to mówiła stara recydywa spod celi, która już niejeden łeb rozbiła gazrurką.

Dobranoc.
NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII

R E K L A M A
aukcja monet