Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 19:36:34

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Agresywni użytkownicy  (Przeczytany 1328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Borys333

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
Agresywni użytkownicy
« dnia: 29 Października 2019, 08:52:02 »
Nie rozumiem dlaczego zamkneliscie mój poprzedni temat. Jest to wątek luźnych rozmów więc jakim prawem to zrobiliście?
Napisałem o wygranym banknocie i temat został zamknięty. Napisałem, że jestem amatorem to jestem uważany za oszusta. Zapytałem gdzie kupujecie monety to nikt nie odpowiedział.
Może wy zbieracie monety  wybijane w starożytnym Rzymie, a ja zbieram to co mogę. Tak się sklada, że te nowe również zbieram jeśli jest okazja.  Od czegoś trzeba zacząć jeśli jest się nowym i coś się odziedziczylo. I nie ma się o tym pojecia. Moim zdaniem
wszystki to będziee mialo wartość historyczna tym bardziej że są to obiegowe monety i banknoty. Badanie monet historycznych z któregoś tam wieku to druga sprawa, która będę zgłębiał mam nadzieję.
Wszystko to dla was śmieci. Ciekawy jestem jak wyglądały wasze początki.
Nie przypominam sobie kiedy spotkałem się z taką agresja na forach. Jestem w szoku.

rubinowakrew

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 519
    • Katalog Półtoraków
  • Legitymacja: 111
  • Zainteresowania: Półtoraki i inne monety Zygmunta III, monety górnośląskie.
Odp: Agresywni użytkownicy
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Października 2019, 09:03:43 »
Ten problem, że zacząłeś przewijać ten temat wątkami pseidomonet i pseudobanknotów. To tutaj nie jest tolerowane. Mówili ci to a ty swoje.
Co za czasy.... Falsy się patynuje, oryginały poleruje a kupuje się napisy na pudełkach...

Damian Marciniak

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 204
  • Nie sprzedajemy tego, czego byśmy sami nie kupili
    • Marciniak - Dom Aukcyjny
Odp: Agresywni użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Października 2019, 09:34:12 »
Może niech Pan spojrzy na to forum, jak na klub ludzi o określonych upodobaniach.

Klub otwary na nowe osoby o podobnych zainteresowaniach, bądź telerujące zainteresowania uczestników, ale z jakiej racji mający tolerować osoby narzucając swój punkt widzenia i zainteresowanie, odmienne od zainteresowań uczestników tego forum.

Także niech się Pan nie dziwi żę usnięto Pana wpisy i nie rozpoczyna kolejnych wątków roszczeniwoych z "dochodzeniem swoich praw", ale albo po prostu dostosuje się do tematów i reguł panujacych na tym forum, alebo znajdzie inne forum z osobami podzialjącymi Pana zainteresowania.

Pozdrawiam
Damian Marciniak
Pozdrawiam - Damian

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Agresywni użytkownicy i administratorzy.
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Października 2019, 13:14:35 »
Po pierwsze: nie było agresji, tylko porządkowanie. Żaden wpis nie został usunięty.
Po drugie: wątek zamknąłem w trosce o pana Borysa, bo zaczął się zamieniać w bełkot na temat obiegowych 19-sto złotówek na przemian z próbami wyjaśnienia mu, że są to nic nie warte śmiecie.
Nie ma tematu związanego ze współczesnymi monetami tzw. "kolekcjonerskimi". Są one bite w jednym celu: zrobienia szybko kasy przez emitenta. Nie są obiegowe i nie mają nic wspólnego z inwestowaniem w kruszce. Mają gdzieś swoich amatorów z pewnością. Tutaj są uważane za złom i mają przeciwników, a'propos: jest to Towarzystwo Przeciwników Złomu Numizmatycznego. Temat zamknięty.
Po trzecie: proszę się otrząsnąć z szoku, bo to nie jest zdrowe. Ma Pan tu okazję porozmawiać na poziomie, który może Panu pomóc się rozwinąć, za darmo.

Będzie Pan chciał pogadać o kolekcji monet z zakresu zainteresowań tego forum, to zapraszam i na pewno się Pan nie zawiedzie. Na początek proponuję przejrzeć istniejące wątki i poczytać o swoich monetach.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Agresywni użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Października 2019, 13:20:14 »
Panie Lechu, teraz to ja jestem w szoku. Dziękuję za komplement.  :-* Miłego dnia.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

Karaczan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 218
Odp: Agresywni użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Października 2019, 13:30:05 »
Mam nadzieję, że nie jest to nowa forma Bota NBP :-) , a jeśli tak to szkolenia dla Moderatorów są potrzebne :-)

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Agresywni użytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Października 2019, 13:41:38 »
Mnie to raczej wygląda na młodego człowieka, który dał się nabrać Skarbnicy Narodowej i PWPW, a swoją drogą rozumiem dlaczego PWPW wpadła w pułapkę złomowo-śmieciową, ale uważam, że powinni mieć wiecej szacunku dla siebie, cóż pecunia non olet.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

 

R E K L A M A
aukcja monet