Aktualności:

• 04 Czerwiec 2020, 23:18:29

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Watek Pana Lecha  (Przeczytany 1195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mandaryn

• Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Legitymacja: 121
  • Zainteresowania: Po jednej od (możliwie) każdego władcy.
Odp: Watek Pana Lecha
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Kwiecień 2020, 09:48:26 »
System prawdziwie demokratyczny jest przeciwieństwem tego co obecnie prezentują nam ławy sejmowe.

PS i dosłownie z przed chwili pakiet z tarcza antykryzysowa jest doskonałym przykładem jak PiS sie stara wspomagać innymi.Uchwalili co swoje,wszystko co nie ich  to odrzucili i tyle w temacie.Sami najmądrzejsi i najrozsądniejsi fachowcy w tym PiSowskim kółeczku

Nie, żebym opowiadał się za którymś ugrupowaniem czy konkretnym politykiem. Nie, żebym chwalił działania rządów, nie żebym ganił. Nie, żebym głosował na jednych czy drugich. Nie, żeby temat zajmował moją głowę. Napiszę tylko, że kiedy ja chcę by coś, na czym mi bardzo zależy, było zrobione możliwie najlepiej, robię to osobiście. Nauczyło mnie tego doświadczenie.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2020, 15:47:14 wysłana przez cancan62 »

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Kwiecień 2020, 15:00:43 »
Napiszę tylko, że kiedy ja chcę by coś, na czym mi bardzo zależy, było zrobione możliwie najlepiej, robię to osobiście. Nauczyło mnie tego doświadczenie.

No, może nie zawsze osobiście, bo nie jestem aż tak wszechstronnie uzdolniony, ale zawsze osobiście wybieram i doglądam. Toteż staram się popierać te siły polityczne, które NAJMNIEJ mi przeszkadzają w prowadzeniu mojego stylu życia. Na pomoc raczej nie liczę.
NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII

Semis24

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Kwiecień 2020, 17:01:32 »
Doczekaliśmy czasów, w których wyjście na pocztę po odbiór monety stało się karalne.

opal

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Kwiecień 2020, 18:00:21 »
Doczekaliśmy czasów, w których wyjście na pocztę po odbiór monety stało się karalne.
Zamawiaj do domu nie na poste-restant.
Pozdrawiam.
Krzysiek

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Kwiecień 2020, 19:29:54 »

Najgorzej, że to tak się przewala od ściany do ściany: raz kwarantanna zła, bo nie można na pocztę i co to w ogóle za bezprawne ograniczenie praw obywatelskich, to znów głosy, że kwarantanna zbawienna i nawet sugestia, że być może będzie można pójść do urny (też prawo obywatelskie - i to ważne!) za ponad miesiąc jest wręcz zbrodnicza.
NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII

Mandaryn

• Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Legitymacja: 121
  • Zainteresowania: Po jednej od (możliwie) każdego władcy.
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Kwiecień 2020, 19:45:22 »
Napiszę tylko, że kiedy ja chcę by coś, na czym mi bardzo zależy, było zrobione możliwie najlepiej, robię to osobiście. Nauczyło mnie tego doświadczenie.

No, może nie zawsze osobiście, bo nie jestem aż tak wszechstronnie uzdolniony, ale zawsze osobiście wybieram i doglądam. Toteż staram się popierać te siły polityczne, które NAJMNIEJ mi przeszkadzają w prowadzeniu mojego stylu życia. Na pomoc raczej nie liczę.

Uchwycił pan sens mojej wypowiedzi. Ja po trosze rozumiem pańskie podejście do tematu. Czego by nie napisać, kogo by nie wychwalać a kogo nie ganić, politycy to tylko ludzie. Z nimi bywa jak z wieloma innymi przypadkami tego świata. Jakie coś powinno być, każdy wie z osobna. Jakie jest, wszystkich nie zadowoli. Polityka to temat niewyczerpany, który z każdą sekundą ewoluuje. Najlepsze smaczki podawane są poza zasięgiem wzroku osób niezaproszonych na ucztę. Rozmawiać warto. Uszczypliwości z reguły są przejawem słabości mówcy, chociaż muszę przyznać, że potrafią przełamać nudny smak sporu szczyptą pikanterii. Wszystko wedle przepisu na rozsądek a będzie niebo w gębie.

R E K L A M A
aukcja monet