Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 21:21:20

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Czy na NGC można wyszukać ile sztuk konkretnej odmiany ogradowano i je porównać?  (Przeczytany 1978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mandaryn

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 608
  • Legitymacja: 121
Chciałbym porównać wszystkie monety ogradowane w interesującej mnie odmianie. Na stronie NGC, przy niektórych monetach otwiera mi odnośnik do tabel z cyferkami, ilością i stanem zachowania, przy innych nie ma takiego odnośnika. Jak się zabrać za porównywanie monet z bazy NGC?

rubinowakrew

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 519
    • Katalog Półtoraków
  • Legitymacja: 111
  • Zainteresowania: Półtoraki i inne monety Zygmunta III, monety górnośląskie.
a tak naprawdę to po co ?

I raczej nie znajdziesz by był podział na konkretne odmiany. Zresztą to praktycznie niemożliwe.
Co za czasy.... Falsy się patynuje, oryginały poleruje a kupuje się napisy na pudełkach...

zmeczony

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 107
Nie wszystkie monety mają ze zdjęciem.
Jakiś typ na ebayu ma monety z II RP więc sprawdzałem czy nie podrobione pudła i dlaczego kosztowne monety wystawia na ebayu. Los chciał że wszystkie monety jakie on sprzedaje nie mają zdjęć... ???

Korczaszko

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 955
  • Stowarzyszenie: PTN o.Kraków
  • Zainteresowania: SIGISMVNDVS PRIMVS
a tak naprawdę to po co ?

Święta racja. Zresztą te firmy są tak profesjonalne, że nie trzeba oglądać monety, wystarczy MAX ŚWIAT czy HIPER KOSMOS i trzeba kupić taką trumienkę.
A poważnie to spotkałem się już z "numizmatykami" zbierającymi nie monety tylko MS-y.
Qui Non Proficit, Deficit.

Mandaryn

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 608
  • Legitymacja: 121
Chcę porównać stany według firmy, ze stanem według mnie w konkretnej odmianie i sprawdzić obecną ilość oddanych monet do pochówku.

 

R E K L A M A
aukcja monet