Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 11:53:27

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Cenzura w Trójce  (Przeczytany 10337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Divusric

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 563
  • Legitymacja 077
    • Romae Aeternae
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Maja 2020, 19:48:36 »
Oczywiście to bardzo "niezależny" portal .Powtarza dokładnie to co  wcześniej usłyszałem z innych źródeł.
Admiror, O paries, te non cecidisse, qui tot scriptorium taedia sustineas.

nosfer3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 494
    • Probusy
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Maja 2020, 19:52:22 »
Warto sprawdzić również inne źródła informacji a nie tylko TVN.
https://niezalezna.pl/330135-lista-przebojow-trojki-niedzwieckiego-byla-falszowana-ujawniamy-mechanizm-tego-procesu

Wybaczy Pan  ale "niezależna" jest dla mnie tak samo wiarygodna jak TVP Info.Wystarczy wejśc w ramówke i już widać czym to się je.Te same hasła,te same slogany.Wielu kandydatów na prezydenta a gnojenie jednego,za to "promowany kandydat" przytaczany co kawałek z namiastka słów Papieża.

opal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 111
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Maja 2020, 20:10:54 »
Wybaczy Pan ale Algemajne TVN jest równie wiarygodny. To proszę przeczytać poniższy link. Jest tam ciekawa wypowiedź muzyka.
https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/23077-lista-przebojow-trojki-bez-niedzwieckiego-komentarze-pod-odejsciu-redaktora
Pozdrawiam.
Krzysiek

Divusric

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 563
  • Legitymacja 077
    • Romae Aeternae
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Maja 2020, 20:15:33 »
Uuu... Algemajne TVN.Dobre  ;).Wie Pan co są inne źródła niż TVN.Niekoniecznie też "gadzinówki" obecnej władzy.
Admiror, O paries, te non cecidisse, qui tot scriptorium taedia sustineas.

opal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 111
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Maja 2020, 20:43:01 »
Będzie audyt listy przebojów. A tu taki kąsek " system automatycznie zliczył 1487 głosów na utwór Bartasa Szymoniaka, 1338 – na Deep Purple, 1187 – na The Cure, a 1157 – na piosenkę Kazika. Na tym etapie moderator dokonuje selekcji głosów, szukając tych zgłoszeń, które wydają się oszukane. W przypadku ostatniego notowania ręcznie unieważniono 577 głosów oddanych na Deep Purple, 448 – na The Cure i 53 na Kazika."
Życzę zdrowia.
Pozdrawiam.
Krzysiek

Divusric

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 563
  • Legitymacja 077
    • Romae Aeternae
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Maja 2020, 21:08:04 »
Proponuję powołać komisję do zbadania tej sprawy.Zapewne to jakiś spisek przed wyborami prezydenckimi.A przecież wiadomo kto za tym stoi... ;D.Panie Pan się urwał jakby z tamtych czasów.Słyszał Pan utwór(link) z początku tej dyskusji?Szczególnie Panu go dedykuję.
Admiror, O paries, te non cecidisse, qui tot scriptorium taedia sustineas.

opal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 111
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maja 2020, 21:11:15 »
Z tamtych czasów urwał się redaktor - manipulant Niedźwiecki. O panu nic nie wiem, więc nie komentuję. Do widzenia.
Pozdrawiam.
Krzysiek

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 750
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Maja 2020, 21:18:10 »
Nie chcę Pana martwić, ale o Niedźwiedzkim też Pan nadal nic nie wie.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

Mandaryn

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 608
  • Legitymacja: 121
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Maja 2020, 11:15:28 »
Listy słucham regularnie od co najmniej piętnastu lat. O Niedźwieckiego jestem raczej spokojny i domniemywam, że nie w nim jest źródło problemu. Zastanawiam się tylko, jak można oddać nieprawidłowy głos? Przy każdym utworze jest pole do kliknięcia więc albo klikasz, albo nie. Jeżeli jedne kliknięcia są prawidłowe a inne przeciwnie, to może należałoby na stronie trójki zamieścić instrukcję prawidłowego klikania, może nawet na prawidłowe utwory.

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 750
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Maja 2020, 13:33:55 »
Myślę, że chodzi tu bardziej o głosowanie przy użyciu botów, lub nawet po prostu wielokrotne głosy z tego samego adresu IP.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

xallax

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 500
  • Zainteresowania: Półgrosze Jagiellonów
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Maja 2020, 08:15:53 »
A ja proponuję zamknąć ten wątek (tak wiem cenzura), bo chyba nie przychodzimy tutaj aby dyskutować o polityce a zupełnie w innym celu. Polityka to nic dobrego i chyba każdy z nas o tym wie. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.

nosfer3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 494
    • Probusy
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Maja 2020, 13:00:58 »
A ja proponuję zamknąć ten wątek (tak wiem cenzura), bo chyba nie przychodzimy tutaj aby dyskutować o polityce a zupełnie w innym celu. Polityka to nic dobrego i chyba każdy z nas o tym wie. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.

Nie jestem za zamykaniem tematów.Polityka to kruchy i wrażliwy temat ale  w końcu to temat jak każdy inny.Poza tym zamieszczony w odpowiednim dziale "o wszystkim i o niczym" i o ile nie dochodzi do rynsztokowej wymiany zdań,niskich lotów  epitetów to temat jak najbardziej powinien żyć swoim życiem

xallax

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 500
  • Zainteresowania: Półgrosze Jagiellonów
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Maja 2020, 15:27:19 »
W takim razie ja go będę omijał szerokim łukiem. A wręcz zignoruję.

rom57

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 324
  • Legitymacja: 110
  • Zainteresowania: ZIIIW, boratynki i inne
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Maja 2020, 19:46:05 »
Widzę Panowie że pomijacie w ogóle sprawę prowokacji, nie słucham prawie radia, ale jak mi się zarzuca kłamstwo, manipulacje lub coś w tym stylu, to się bronie a nie daję dyla. Kupujesz piękna i drogą monetę, a w domu okazuje się że to fałszywka to co wyrzucasz do kosza czy dochodzisz swego, analogia tej sytuacji. Pomijam fakt że wstawienie do glosowania "Kazika' z śmietanką tych przebojów to już jest sama prowokacja, jak nie nabijanie się ze słuchaczy. Takie moje zdanie. :o :(

opal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 111
Odp: Cenzura w Trójce
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Maja 2020, 20:16:16 »
Nie chcę Pana martwić, ale o Niedźwiedzkim też Pan nadal nic nie wie.
A Pan jest pewien Niedźwieckiego ? Co Pan wie o nim ? Ja żyłem w czasie " komuny " i wiem, że aby w tamtym czasie zrobić jakąkolwiek karierę należało myśleć i działać tak jak władza chciała. Program III powstał jako wentyl bezpieczeństwa w czasie totalnej cenzury miał sprawiać wrażenie wolności. Ale proszę wierzyć, że KAŻDY z redaktorów radia czy telewizji aby tam pracować musiał robić to czego oczekiwała ówczesna władza. Nie było wtedy takich bohaterów którzy byli całkowicie niezależni. W tamtym czasie w moim zakładzie pracy organizowano wycieczkę do Czechosłowacji czyli do demoludów nie na zachód a mimo to aby znaleźć się na liście należało się zapisać do ZMS. A taki Niedźwiecki oczywiście nie musiał nigdzie należeć, nie musiał robić co władza uznała za słuszne ? Mnie nikt nie musi wierzyć ale co ze słowami już kilku artystów którzy mówią dziwnych procederach w Liście Przebojów ?
« Ostatnia zmiana: 20 Maja 2020, 20:34:15 wysłana przez opal »
Pozdrawiam.
Krzysiek

 

R E K L A M A
aukcja monet