Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 25 Kwietnia 2024, 03:23:39

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: 1zł i 50gr 1991r stan obiegowy  (Przeczytany 1139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzysiek84

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
1zł i 50gr 1991r stan obiegowy
« dnia: 04 Maja 2020, 10:55:11 »
Witam ostatnio słyszałem że te dwie monety są poszukiwane z 1991r jestem posiadaczem tych monet do kogo i jak mam się zgłosić jestem zainteresowany sprzedażą pozdrawiam

modsog

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 1 743
    • Blog o półtorakach
Odp: 1zł i 50gr 1991r stan obiegowy
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maja 2020, 11:13:12 »
O raju... tak wiele informacji a tak mało (a właściwie wcale) znaków interpunkcyjnych.

Po pierwsze miło, że chociaż Pan się przywitał - nie zawsze ci co tu po raz pierwszy zaglądają o tym pamiętają.
Po drugie - z ciekawości - gdzie Pan o tym słyszał? Jeśli na portalach typu focus.pl czy inwestuj.com.pl to muszę Pana zmartwić, że opieranie swoich działań na ich lekturze nie zawsze się opłaca.
Po trzecie to nie jest niestety bazarek.pl, gdzie każdy może sobie wejść i rozłożyć towar a wszyscy będą pchać się, oglądać i kupować.
Po czwarte jeśli pominiemy wszystkie powyższe punkty to wypadałoby zrobić zdjęcie oferowanych monet i poczekać na chętnego a nie wpadać z ogłoszeniem "sprzedam Opla!" i liczyć na to, że kolejka sama się ustawi by w ciemno kupić towar.
Po piąte - faktycznie dla osób zbierających obiegówki te roczniki mogą być więcej warte niż nominał ale w menniczym stanie zachowania. Za wycieruchy tego typu:

raczej nic Pan nie dostanie. Co najwyżej wartość Harnasia czy Żubra... stan monet ma wiele do gadania, czyli patrz punkt 4.
Po szóste - i ostatnie - zapraszam Pana do działu sprzedam, tam można je wystawić: http://forum.tpzn.pl/index.php/board,20.0.html
Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 04 Maja 2020, 11:22:26 wysłana przez modsog »
https://poltoraki.blogspot.com/ - blog o półtorakach Zygmunta III Wazy
https://falszywemonety.blogspot.com/ - Zbiór informacji o FAŁSZERSTWACH NA SZKODĘ KOLEKCJONERÓW

Krzysiek84

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: 1zł i 50gr 1991r stan obiegowy
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Maja 2020, 11:30:55 »
Ok dziękuje za ważne informacje wyczytałem to na jakimś portalu i chciałem informacji o tym. w takim razie przepraszam za wystawienie ogłoszenia zamieszczam 2 zdjęcia tych monet może ktoś będzie zainteresowany pozdrawiam monety z obiegu.

Tuk Tukat

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 879
  • Legitymacja: TPZN nr.104
  • Stowarzyszenie: PTN o. Warszawa
  • Zainteresowania: Szelągi Księstwo Warszawskie
Odp: 1zł i 50gr 1991r stan obiegowy
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Maja 2020, 12:02:07 »
Te dwie monety posiadają tylko i wyłącznie wartość nominalną !!!
Krótka informacja : proszę nie wierzyć w brednie jakie wypisują portale typu ,,lelum polelum" i inne pomponiki gdzie tytuły zaczynają się ,, sprawdź swój portfel może masz majątek " Są to najczęściej reklamy absurdalnych oferty z allegro gdzie ktoś chciałby wcisnąc współczesne ,,mennicze " 1 zł w astronomicznej cenie .
Proszę też uważać na ten kanał
gdzie chwytliwe tytuły filmów oraz słaby przekaz merytoryczny wpływają na wyobraźnię ludzi i powyżej mamy tego efekt .
Janek

Krzysiek84

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: 1zł i 50gr 1991r stan obiegowy
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Maja 2020, 12:06:13 »
Ok dziękuje temat do zamknięcia


Ten wątek jest zamknięty. Skontaktuj się z administratorem w celu odblokowania.
 

R E K L A M A
aukcja monet