Aktualności:

• 30 Październik 2020, 19:48:11

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Aukcja SNWM - 6  (Przeczytany 475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dusiolek

• Stały bywalec
Aukcja SNWM - 6
« dnia: 15 Październik 2020, 17:00:15 »
Pojawil sie katalog SNWM #6, https://onebid.pl/pl/aukcje/-/1449?p=1 tak naprawde na kilka dni przed przed aukcja

Tomasz

P.S. nie moja dzialka ale dziwne te destrukty monet PRL (te uciete) - patrzac na numery z NGC to wyslane przez jedna osobe

eleniasz

• Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
    • blog o monetach SAP
  • Zainteresowania: srebra SAP
Odp: Aukcja SNWM - 6
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Październik 2020, 20:36:48 »
Poz. 225 Poniatowski złotówka z 1766
Moneta na zdjęciu to nie jest pruskie fałszerstwo, a kiepsko zachowany oryginał z mennicy warszawskiej.
12 groszy, tylko nie płacz proszę...
Zapraszam na mój blog o monetach SAP

cancan62

• Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Październik 2020, 20:50:25 »
Poz. 225 Poniatowski złotówka z 1766
Moneta na zdjęciu to nie jest pruskie fałszerstwo, a kiepsko zachowany oryginał z mennicy warszawskiej.

ZgaDZAM sie w 100%.
"Moneta kolekcjonerska" to jak "świnka morska", ani świnka, ani morska.

Pozdrowienia.
Jacek

SNMW

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Październik 2020, 23:02:55 »
Dzień dobry,

Miło widzieć, że po tylu aukcjach, został założony wątek dla naszych wydarzeń. Dziękuje.

Odnośnie wniesionych uwag, zgadzam się, że złotówka 1766 to nie jest fałszerstwo pruskie. W zasadzie już wcześniej zwróciłem na to uwagę, ale natłok spraw w firmie nie pozwalał mi do tematu przysiąść. Opis zostanie/został poprawiony.

Odnośnie destruktów PRL nie mamy zastrzeżeń i jest to fragment większego obrazu jaki do nas trafił.

Zarazem prosiłbym przy zakładaniu wątków o poprawne nazewnictwo naszych aukcji, bowiem Aukcja 6 wprowadza odbiorców w błąd. Przy wydarzeniach innych firm dochowana jest należyta staranność, stąd prosiłbym o zmianę nazwy na Aukcja tematyczna Nr.6. Dla wydarzeń katalogowych dedykujemy cyfry rzymskie, stąd Aukcja VI już jest za nami. Dla aukcji tematycznych dedykowane są cyfry arabskie. Z naszego punktu widzenia jest to bardzo istotne.

Równolegle mogę poinformować, że idąc za dobrym przykładem firmy WCN, nie widzimy nic złego w publikowaniu katalogu dla małych aukcji tydzień przed wydarzeniem. Wraz ze zwiększeniem naszego zespołu (od Listopada) powinniśmy publikować ofertę dla małych wydarzeń wcześniej. W przypadku dużych aukcji, do których zawsze drukujemy katalog, oferta jest widoczna na platformie Onebid i zagranicą +/- 28 dni przed rozpoczęciem licytacji.

Mateusz Wójcicki

jmskelnik

• Rada Oficerów TPZN
  • Stały bywalec
  • *
    • Historia ukryta w przedmiotach
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Październik 2020, 21:50:28 »
Równolegle mogę poinformować, że idąc za dobrym przykładem firmy WCN, nie widzimy nic złego w publikowaniu katalogu dla małych aukcji tydzień przed wydarzeniem. Wraz ze zwiększeniem naszego zespołu (od Listopada) powinniśmy publikować ofertę dla małych wydarzeń wcześniej. W przypadku dużych aukcji, do których zawsze drukujemy katalog, oferta jest widoczna na platformie Onebid i zagranicą +/- 28 dni przed rozpoczęciem licytacji.

Mateusz Wójcicki

Oczekiwanie, żeby zobaczyć Państwa katalog z większym wyprzedzeniem, traktował bym raczej jako komplement. Te domy, który oferta aukcyjna zawsze zawiera coś ciekawego, śledzę i sprawdzam z wyprzedzeniem.

R E K L A M A
aukcja monet