Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 19:56:15

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Stare archiwa allegro  (Przeczytany 1539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

patrykoz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 314
Stare archiwa allegro
« dnia: 27 Października 2020, 00:31:47 »
Czy ktoś z Państwa zna stronę (o ile istnieje) gdzie można sprawdzić WSZYSTKIE (a nie wybrane aukcje) z allegro, łacznie z tymi sprzed 2012 roku?

VanMauzer

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • "Kolekcjonerzy to ludzie szczęśliwi" - J.W.Goethe
  • Legitymacja: PTN nr 015
  • Stowarzyszenie: PTN o. Jasło
  • Zainteresowania: Monety Polski Królewskiej i ziem z nią związanych
Odp: Stare archiwa allegro
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Października 2020, 09:14:25 »
Witam kolege, nie wiem czy jest to jeszcze w jaki kolwiek sposób dostępne. Swego czasu też chciałem odnaleźć swoje stare aukcje z lat 2011-2012 bo potrzebowałem danych do zbudowania swojego prywatnego spisu... No i właściwie jeśli się wcześniej nie zapisało nr aukcji, to odnalezienie teraz po tylu latach interesujących danych, praktycznie graniczy z cudem.. Większość informacji dotyczących cen monet z aukcji, musiałem zapisać "na oko" tyle ile zdolałem zapamiętać..

Tak więc gdyby ktoś znalazł skuteczny sposób na odzyskanie takich aukcji to gorąco przyłączam się do prośby.

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Stare archiwa allegro
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Października 2020, 12:20:39 »
Ceny ze starych aukcji odzyskałem kiedyś z historycznych wyciągów z konta bankowego.
Moż i Wam się uda w razie potrzeby.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

Jazon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 46
Odp: Stare archiwa allegro
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Października 2020, 13:07:28 »
Panowie najlepiej poprostu nie kasowac maili od Allegro, wtedy mniej wiecej mozna odtworzyc spis z cenami monet jakie sie kupilo.

patrykoz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 314
Odp: Stare archiwa allegro
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Października 2020, 16:44:24 »
Sytuacja wyglada tak - badam sobie ceny na przestrzeni lat w swoim temacie. Zauważyłem znaczący zastój mniej więcej od 2015-2016 roku. Chcąc sprawdzić ile wypływało monet w okreslonym stanie powiedzmy w okolicach 2000-2010 roku trafiłem na ścianę.. Nie ma jak tego sprawdzić :( Tutaj jest psiak pogrzebany. Pamiętam że kiedyś istniało coś jak allegromat i było to popularne przed "erą" archiwum allegro.

 

R E K L A M A
aukcja monet