Aktualności: Kalendarz TPZN 2021 - http://forum.tpzn.pl/index.php/topic,15351.msg115701.html#msg115701

• 29 Listopad 2020, 20:54:31

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Lista ignorowanych  (Przeczytany 1282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
Lista ignorowanych
« dnia: 09 Listopad 2020, 22:46:01 »
Dla wielu Kolegów nie jest to pewnie żadne odkrycie, ale ja dotąd po prostu o czymś takim nie myślałem.

Otóż w ustawieniach profilu jest coś takiego jak "Lista znajomych/ignorowanych"

Gdy wpisze się kogoś na tę drugą listę, ignorowanych, posty zignorowanego są automatycznie ukrywane i pokusa by je przeczytać, staje się mniejsza.

Chętnie sam bym się wpisał na taką listę u niektórych Kolegów, by ich nie męczyć swą obecnością, ale to nie jest niestety możliwe. Mogę jedynie gorąco ich zachęcić do skorzystania z tej opcji. Sam też już kilku Kolegów na taką listę wpisałem, by przez nieuwagę nie odpowiedzieć na ich posty, co mogłoby być dla nich niemiłe. Jeśli ktoś chciałby, bym go u siebie do takiej listy dopisał, proszę mi dać znać. Forum stanie się w ten sposób bardziej przyjazne dla użytkowników.

Nie wiem jeszcze, jak to jest od drugiej strony: czy osoba zignorowana wie o tym i czy wie, kto ją zignorował.

Natomiast jestem już pewien, że wątki, które założyła osoba zignorowana, niestety nie są ukrywane (ale jej posty w takim wątku już tak). Może jednak istnieje jakaś wtyczka, która to robi i którą dałoby się tu doinstalować. Wtedy harmonia i radość zapanowałyby powszechnie, każdy ukrywałby sobie, co by chciał i nikt nikomu nie musiałby niczego narzucać.
NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII

mmz

• Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Listopad 2020, 23:53:11 »
Proszę mnie wpisać na tę zaszczytną listę. Jest to swego rodzaju docenienie i zauważanie mej marnej istoty. Dziękuję
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
Pytanie techniczne
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Listopad 2020, 16:54:19 »
Czy osoba, którą się wpisało na listę osób ignorowanych, widzi to, wie o tym etc? A jeśli nie, czy jest jakiś nienatrętny sposób, by ją o tym powiadomić (pisanie PW do kogoś, kogo chce się dla jego świętego spokoju zignorować to trochę groteskowy pomysł).

Sam nie widzę, by ktokolwiek mnie na taką listę wpisał, co nieco mnie zaskakuje, a już całkiem zdumiewa mnie, gdy widzę (bo to dalej widać), że moje nienumizmatyczne wątki wciąż czytają osoby przedtem żywo protestujące przeciwko ich obecności na forum.

Naturalnie ta zagadka z zakresu psychopatologii nie wchodzi już w zakres mojego pytania technicznego skierowanego do Administracji.
NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopad 2020, 14:13:50 »
Administracja wprawdzie moje pytanie zignorowała ;) ale dzięki Panu Pawłowi mogłem przeprowadzić mały eksperyment, z którego zdaje się wynikać, że osoba ignorowana w żaden sposób się o tym ignorowaniu nie dowie, dopóki nie zapragnie napisać PW do osoby ją ignorującej. Może zatem nie wiedzieć, dlaczego nie odpowiada się na jej posty (już niewidoczne).

W związku z tym jedynie tutaj mogę dać znać, którym Kolegom postanowiłem się już nie narzucać (jeśli o kimś zapomniałem, proszę o wybaczenie i przypomnienie):

anonimus cancan62 jmskelnik kotek555 mmz modsog nosfer3 zdzicho

Jeśli idzie o Kolegę arcze podtrzymuję moją obietnicę, że już nigdy niczego w żadnym jego wątku nie napiszę. Natomiast zignorować jego postów w moich wątkach nie potrafię z czystego egoizmu: za bardzo mnie rozweselają.
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2020, 16:48:21 wysłana przez Lech Stępniewski »

anonimus

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopad 2020, 15:53:10 »
Uprzejmie proszę o dopisanie mnie do tego elitarnego grona.
Mimo, że nie dałem się za bardzo sprowokować w poprzednich tematach, to uważam działalność użytkownika Lech Stępniewski za trollowanie oraz leczenie własnych kompleksów kosztem forum numizmatycznego, niestety. Dziwię się właścicielom tej strony, że toleruje takie działania ulegając dyktatowi jednego użytkownika.

modsog

• Gaduła
    • Blog o półtorakach
Odp: Pytanie techniczne
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad 2020, 16:12:27 »
Sam nie widzę, by ktokolwiek mnie na taką listę wpisał, co nieco mnie zaskakuje, a już całkiem zdumiewa mnie, gdy widzę (bo to dalej widać), że moje nienumizmatyczne wątki wciąż czytają osoby przedtem żywo protestujące przeciwko ich obecności na forum.
Do toalety po zrobieniu tego czy owego  też zaglądam nie wiedziony chęcią zaspokojenia jakiś chorych zachcianek. Ot zwykły odruch a skoro ktoś próbuje doszukiwać się w tym psychopatologii to już jego problem :D Widzę tu nadmierny ból pewnej części ciała gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę ;) Miło znaleźć się w tak doborowym towarzystwie, sam nie odczuwam wpisywania nikogo na taką listę bo po prostu jak chcę to go ignoruję. Proszę sobie jeszcze naklejać czarne paski na nasze nicki skoro (niestety) nadal się pojawiają pomimo zablokowania :D Boże, co za dziecinada :D
https://poltoraki.blogspot.com/ - blog o półtorakach Zygmunta III Wazy
https://falszywemonety.blogspot.com/ - Zbiór informacji o FAŁSZERSTWACH NA SZKODĘ KOLEKCJONERÓW

zdzicho

• Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopad 2020, 16:23:36 »
Bardzo dziękuje za zaliczenie mojej skromnej osoby do tego zacnego grona :)
Obiecuję, że dalej będę zabierał głos jeśli pod szyldem TPZN będzie Pan oszczędnie gospodarował prawdą

anonimus

• Stały bywalec
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad 2020, 16:29:13 »
Z osobami trollującymi (polecam sprawdzenie definicji) niestety jest ten problem, że fakty, prawda itp. dziwne pojęcia nie mają dla nich jakiegokolwiek znaczenia. Nakręca ich jakakolwiek odpowiedź, dająca pretekst do dalszego snucia swoich wizji, a czas i zacięcie mają zwykle nieograniczone. Jednak najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest po prostu ignorowanie.

wielkot

• Użytkownik
  • **
  • Zainteresowania: Monety S.A.P, denary Polski Królewskiej i... polskie banknoty
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopad 2020, 16:41:12 »
Cytat: anonimus link=topic=15379.msg116511#msg116511
... Nakręca ich jakakolwiek odpowiedź... Jednak najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest po prostu ignorowanie.

Naprawdę się dziwię że nie stosują się panowie do ww. rekomendacji. Czyżby przejście obok było aż tak trudne... ?
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2020, 16:45:05 wysłana przez wielkot »

anonimus

• Stały bywalec
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopad 2020, 16:46:10 »
Może nie jest trudne, bo mnie się z grubsza udało. Politycznie wyżywam się na innych forach :) Jednak wchodząc na TPZN walą w oczy te irytujące tytuły kolejnych wątków w dziale "Tematy światopoglądowe i polityczne".

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Listopad 2020, 16:47:47 »
Uprzejmie proszę o dopisanie mnie do tego elitarnego grona.

Zgodnie z życzeniem. To zatem ostatni Pana post, który widzę. I niech będzie, że jest to grono "elitarne". Aczkolwiek sam nigdy nie przypuszczałbym, że mam tu moc kreować elity ;) Zwłaszcza że ktoś inny mógłby je nazwać "nieistotnym marginesem"...

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Listopad 2020, 16:52:57 »
Naprawdę się dziwię że nie stosują się panowie do ww. rekomendacji. Czyżby przejście obok było aż tak trudne... ?

Jest w tym coś z surrealistycznego humoru. Ja namawiam pewne osoby, by mnie ignorowały i sam obiecuję je ignorować, a one ciągną za mną i pokrzykują, że trzeba mnie ignorować. Ale jakoś wciąż same tego nie robią. To naprawdę zagadka z dziedziny psychopatologii.

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Listopad 2020, 17:07:38 »
Nie wiem co prawda dlaczego ten wątek akurat tutaj się przeteleportował, ale uznajmy polubownie, że jest to sprawa polityki prowadzonej przez Szanowną Administrację, a więc kwestia polityczna  ;)

opal

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Listopad 2020, 18:58:38 »
Szanowni panowie jeśli mamy dział " Dyskusje o wszystkim " to proszę powiedzcie mi dlaczego tak zawzięcie proponowaliście zamknięcie tematów pana Lecha ? Jeśli to dyskusje o wszystkim to dyskutujmy a nie stosujmy cenzurę. Poprawność polityczna i na tym forum zdaje się być górą. Jestem zwolennikiem ale nie fanatykiem PIS i nie wstydzę się tego ale proszę powiedzieć co dobrego dla polaków przez 8 lat rządów zrobiło PO ? Generalnie jestem tu ( forum ) bo BARDZO cenię wiedzę panów ale tak jak ja szanuję opinię zwolenników PO proszę szanować innych. Toż nie może być tak, że kobiety pragnące zabijać dzieci żądają od przeciwników takiej zbrodni aby ją popierali. I aby była jasność również uważam, że płód z dużym upośledzeniem winien być usunięty.   Ale to co robi PO przekracza wszelkie granice. Wybory w maju to krew na rękach PIS grzmiał Budka kiedy zachorowań na Covid było w porywach 1000 a gdy mamy 20.000 jest OK. Mogę się spierać na argumenty ale trzymajmy fason. Pozdrawiam Panie Lechu.
Pozdrawiam.
Krzysiek

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Listopad 2020, 19:21:33 »
Mogę się spierać na argumenty ale trzymajmy fason. Pozdrawiam Panie Lechu.

Również pozdrawiam, ale niech Pan Kolegom nie tłumaczy, że cenzura to brzydka rzecz. Oni chcą cenzury, ale wprowadzonej tak, by słowo "cenzura" przy tym nie padło. Będą mówić, że to forum czysto numizmatyczne (nieprawda), że to szkodzi wizerunkowi forum (może jakiś dowód?), że to nie ma sensu, że podgrzewa emocje, że...

Przypomnę, że za PRL-u o istnieniu cenzury nie można było w mediach choćby napomknąć. Nawet pozytywnie! Cenzura wycinała to bez litości.

R E K L A M A
aukcja monet