Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 17:44:51

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Lista ignorowanych  (Przeczytany 6734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anonimus@

  • Gość
Lista ignorowanych
« dnia: 09 Listopada 2020, 22:46:01 »
Tu znajdował się wpis autora, którego imienia nie wolno wymawiać (zgodnie z jego żądaniem) na temat ustawienia w profilu opcji "Lista znajomych/ignorowanych"
« Ostatnia zmiana: 22 Grudnia 2020, 18:47:57 wysłana przez zenonmoj »

mmz

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 840
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Listopada 2020, 23:53:11 »
Proszę mnie wpisać na tę zaszczytną listę. Jest to swego rodzaju docenienie i zauważanie mej marnej istoty. Dziękuję
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577

anonimus

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 337
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopada 2020, 15:53:10 »
Uprzejmie proszę o dopisanie mnie do tego elitarnego grona.
Mimo, że nie dałem się za bardzo sprowokować w poprzednich tematach, to uważam działalność użytkownika Lech Stępniewski za trollowanie oraz leczenie własnych kompleksów kosztem forum numizmatycznego, niestety. Dziwię się właścicielom tej strony, że toleruje takie działania ulegając dyktatowi jednego użytkownika.

modsog

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 1 740
    • Blog o półtorakach
Odp: Pytanie techniczne
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopada 2020, 16:12:27 »
Sam nie widzę, by ktokolwiek mnie na taką listę wpisał, co nieco mnie zaskakuje, a już całkiem zdumiewa mnie, gdy widzę (bo to dalej widać), że moje nienumizmatyczne wątki wciąż czytają osoby przedtem żywo protestujące przeciwko ich obecności na forum.
Do toalety po zrobieniu tego czy owego  też zaglądam nie wiedziony chęcią zaspokojenia jakiś chorych zachcianek. Ot zwykły odruch a skoro ktoś próbuje doszukiwać się w tym psychopatologii to już jego problem :D Widzę tu nadmierny ból pewnej części ciała gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę ;) Miło znaleźć się w tak doborowym towarzystwie, sam nie odczuwam wpisywania nikogo na taką listę bo po prostu jak chcę to go ignoruję. Proszę sobie jeszcze naklejać czarne paski na nasze nicki skoro (niestety) nadal się pojawiają pomimo zablokowania :D Boże, co za dziecinada :D
« Ostatnia zmiana: 02 Stycznia 2021, 09:04:31 wysłana przez zenonmoj »
https://poltoraki.blogspot.com/ - blog o półtorakach Zygmunta III Wazy
https://falszywemonety.blogspot.com/ - Zbiór informacji o FAŁSZERSTWACH NA SZKODĘ KOLEKCJONERÓW

zdzicho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 764
  • Legitymacja: 106
  • Zainteresowania: Boratynki
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopada 2020, 16:23:36 »
Bardzo dziękuje za zaliczenie mojej skromnej osoby do tego zacnego grona :)
Obiecuję, że dalej będę zabierał głos jeśli pod szyldem TPZN będzie Pan oszczędnie gospodarował prawdą
Pozdrawiam. zdzicho

anonimus

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 337
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopada 2020, 16:29:13 »
Z osobami trollującymi (polecam sprawdzenie definicji) niestety jest ten problem, że fakty, prawda itp. dziwne pojęcia nie mają dla nich jakiegokolwiek znaczenia. Nakręca ich jakakolwiek odpowiedź, dająca pretekst do dalszego snucia swoich wizji, a czas i zacięcie mają zwykle nieograniczone. Jednak najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest po prostu ignorowanie.

wielkot

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Zainteresowania: Orty Gdańskie, trojaki i to co malutkie (denarki, greszele, obole)
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopada 2020, 16:41:12 »
Cytat: anonimus link=topic=15379.msg116511#msg116511
... Nakręca ich jakakolwiek odpowiedź... Jednak najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest po prostu ignorowanie.



Naprawdę się dziwię że nie stosują się panowie do ww. rekomendacji. Czyżby przejście obok było aż tak trudne... ?
« Ostatnia zmiana: 19 Listopada 2020, 16:45:05 wysłana przez wielkot »
Carum est, quod rarum est.

anonimus

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 337
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopada 2020, 16:46:10 »
Może nie jest trudne, bo mnie się z grubsza udało. Politycznie wyżywam się na innych forach :) Jednak wchodząc na TPZN walą w oczy te irytujące tytuły kolejnych wątków w dziale "Tematy światopoglądowe i polityczne".

opal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 111
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopada 2020, 18:58:38 »
Szanowni panowie jeśli mamy dział " Dyskusje o wszystkim " to proszę powiedzcie mi dlaczego tak zawzięcie proponowaliście zamknięcie tematów pana Lecha ? Jeśli to dyskusje o wszystkim to dyskutujmy a nie stosujmy cenzurę. Poprawność polityczna i na tym forum zdaje się być górą. Jestem zwolennikiem ale nie fanatykiem PIS i nie wstydzę się tego ale proszę powiedzieć co dobrego dla polaków przez 8 lat rządów zrobiło PO ? Generalnie jestem tu ( forum ) bo BARDZO cenię wiedzę panów ale tak jak ja szanuję opinię zwolenników PO proszę szanować innych. Toż nie może być tak, że kobiety pragnące zabijać dzieci żądają od przeciwników takiej zbrodni aby ją popierali. I aby była jasność również uważam, że płód z dużym upośledzeniem winien być usunięty.   Ale to co robi PO przekracza wszelkie granice. Wybory w maju to krew na rękach PIS grzmiał Budka kiedy zachorowań na Covid było w porywach 1000 a gdy mamy 20.000 jest OK. Mogę się spierać na argumenty ale trzymajmy fason. Pozdrawiam Panie Lechu.
Pozdrawiam.
Krzysiek

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopada 2020, 20:31:16 »
Ciekaw jestem ilu użytkowników i gości wpada na to Forum, by po raz kolejny czytać o aborcji, przemocy, wulgarności i propagandzie czy cenzurze.
A ilu szuka tu wytchnienia od codziennego kołowrotka w mediach?

Nie chodzi tu o poparcie jednej pozycji i obaleniu drugiej. Nie chodzi o podział na tych za aborcją i za tych przeciw, czy na tych za używaniem wulgaryzmów, czy przeciw, czy w końcu za tych z PiS, czy tych z PO i ich zwolenników. Przynajmniej nie mnie i z tego co wiem nikomu innemu z tak zwanego "zarządu". Głoszone, czy domniemane sympatie polityczne nie miały nigdy wpływu na stosunek do piszącego.

WRĘCZ przeciwnie, chodziło o zjednoczenie wszystkich miłośników historii i numizmatyki. Dlatego ja tu wchodzę, dla tych innych emocji włączam telewizor, jeśli już muszę. Niestety o ile ja przynoszę swoją wiedzę techniczną, czy metalurgiczną inni przynoszą politykę i demagogię. Wybierają wygodne sobie cytaty i uderzają w tony alarmowe, bo przecież to takie niesprawiedliwe, ze ktoś chce by to forum było numizmatyczne, ze cenzura.
Nie przypominam sobie, by ktoś tu usunął jakieś posty Wielkiego Teoretyka.

Zareagowałem w pewnym momencie gwałtownie, by nie wygłaszali swoich wydumanych opinii ci, którzy nie mieli nigdy tego dylematu w swoim życiu ani nawet się o niego nie otarli. W odpowiedzi zostałem wyszydzony jako mężczyzna rodzący dzieci. Jest to temat bolesny dla mnie po przeszło 30 latach. I jaka była reakcja?  Zero zrozumienia i ciągłe aluzje, na które przestałem reagować, bo zrozumiałem, ze tu nie chodzi o dyskusję, czy wymianę zdań. Tu chodzi o coś zupełnie innego.
Dodam tylko, dla jasności, że moje posty na te tematy należy traktować jako moje osobiste, nie związane z opiniami Triumwiratu.

Panu Lechowi proponowałem, by swoje opinie na tematy nie-numizmatyczne wygłaszał na swojej stronie Not in RIC i nigdy nie "sugerowałem by opuścił to Forum", czyniłem to nie wiedząc, ze miał on już swoja stronkę, gdzie można poczytać jego Prawicowe Czytanki. Myślę, ze dla tych, którzy chcą poznać opinie pana Lecha jest tam dość materiału na długie zimowe wieczory. Niewątpliwie wiele z nich błyskotliwych i prowokujących przemyślenia. Niestety, z jakiegoś powodu urwały się w 2004 roku. Mogą więc nie być najświeższej daty.
Jeśli już szukamy analogii z przeszłością, którą obaj wyraźnie doskonale pamiętamy; pomimo oczywistej różnicy w głoszonej ideologii, styl i swada wypowiedzi Czytanek przypominają mi jako żywo niezwykle błyskotliwe produkty Jerzego Urbana, łącznie z autorskim papierem toaletowym. I pisze to z całym należnym szacunkiem, nie uciekając się do analogii do psychopatii, czy innych schorzeń umysłu, bo tych nie doświadczyłem, więc nie znam.

Zdecydowanie wolałbym jednak trzymać te dwie tematyki oddzielnie, by każdy miał wolność wyboru, czy czyta o numizmatyce, czy o polityce i polaryzujących opiniach, ale to tylko moja prywatna opinia.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

zdzicho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 764
  • Legitymacja: 106
  • Zainteresowania: Boratynki
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Listopada 2020, 21:11:20 »
A ja bym wolał abyśmy uwolnili forum od polityki szeroko pojętej. Obym się mylił, ale źle się to dla forum skończy.
Może warto zapytać członków TPZN czy życzą sobie polityki na forum czy też wolą forum ściśle numizmatyczne.
Pozdrawiam. zdzicho

Mandaryn

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 608
  • Legitymacja: 121
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Listopada 2020, 21:29:10 »
Jestem za przeprowadzeniem takiej ankiety.

anonimus

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 337
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Listopada 2020, 21:30:05 »
To jest podstawowa zasada każdego szanującego się forum tematycznego. Wywala się politykę* w najmniejszym wymiarze, bo inaczej wylewa się szambo... zostaje garstka wyznawców jakiejś teorii, która "wygrała". Reszta tzw. normalnych ludzi obchodzi takie miejsce z daleka, tak jak się robi z szambem właśnie.
Myślę, że jest sporo miejsc na nawalanki polityczne w sieci, nie sądzę, żeby forum numizmatyczne miało być kolejnym. Naprawdę dziwię się, że właściciele czy decydenci na to tu pozwalają. Mam już przykłady z innych forów łączących pasjonatów jakichś dziedzin, poglądy polityczne i sposób ich prezentacji nie pozwala patrzeć na niektóre osoby tak jak wcześniej.
Ulegacie szantażowi jednego użytkownika, który chce akurat tu prezentować swoje poglądy polityczne i przemyślenia. Bo jest specjalistą w jakiejś dziedzinie numizmatyki i sprawdza, na ile może sobie pozwolić w jątrzeniu politycznym. Błazenada.

*ba, żeby to była polityka, ale często wylewa się ksenofobia, nienawiść, hejt.

nosfer3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 494
    • Probusy
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Listopada 2020, 21:36:31 »
To jest podstawowa zasada każdego szanującego się forum tematycznego. Wywala się politykę* w najmniejszym wymiarze, bo inaczej wylewa się szambo... zostaje garstka wyznawców jakiejś teorii, która "wygrała". Reszta tzw. normalnych ludzi obchodzi takie miejsce z daleka, tak jak się robi z szambem właśnie.
Myślę, że jest sporo miejsc na nawalanki polityczne w sieci, nie sądzę, żeby forum numizmatyczne miało być kolejnym. Naprawdę dziwię się, że właściciele czy decydenci na to tu pozwalają. Mam już przykłady z innych forów łączących pasjonatów jakichś dziedzin, poglądy polityczne i sposób ich prezentacji nie pozwala patrzeć na niektóre osoby tak jak wcześniej.
Ulegacie szantażowi jednego użytkownika, który chce akurat tu prezentować swoje poglądy polityczne i przemyślenia. Bo jest specjalistą w jakiejś dziedzinie numizmatyki i sprawdza, na ile może sobie pozwolić w jątrzeniu politycznym. Błazenada.

*ba, żeby to była polityka, ale często wylewa się ksenofobia, nienawiść, hejt.


Popieram w 100%

Booboo

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 332
Odp: Lista ignorowanych
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Listopada 2020, 21:40:45 »
Abstrahując od poziomu i zawartości treści publikowanych przez p. Lecha w dobrym tonie leży unikanie spraw politycznych i religijnych w towarzystwie, którego się nie zna, bo to gwarantowany przepis na awanturę.

Przy tym zawsze znajdzie się jakiś gagatek, którego honorem jest jątrzyć i dzielić, szukając przy tym poklasku. Moim zdaniem tego typu tematyka powinna być wyrugowania z tego wspaniałego forum, to naprawdę słabo wygląda, kiedy w centrum informacji na dole strony 90% wątków to wątki „polityczne” i „obyczajowe”, a z tych dziewiędziesięciu procent dziewiędziesiąt procent to tematy założone przez Pana Lecha.

 

R E K L A M A
aukcja monet