Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 17:51:21

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: 7 aukcja Numimarketu  (Przeczytany 11614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mmz

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 840
Odp: 7 aukcja Numimarketu
« Odpowiedź #75 dnia: 06 Grudnia 2020, 20:05:34 »
Szkoda, że nie skupia się Pan nad fekaliami adwersarza  ... znikąd.
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577

Omnibus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 28
Odp: 7 aukcja Numimarketu
« Odpowiedź #76 dnia: 06 Grudnia 2020, 20:17:48 »
@mmz
Produkujesz sie, produkujesz, ale 3/4 osób z forum monety.pl pamięta cię, jako zadymiarza. Połowa ludzi miała cię dość. Czytam to forum dość krótko, ale widzę, że robisz tu dokładnie to samo, co tam. Niedomówienia, niedpowiedzenia, odpowiedzi w stylu "wiem, ale nie powiem", klony. Kreujesz siebie na gwiazdę numizmatyki, ale tak naprawdę twoja "wiedza" to wydumki.

mmz

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 840
Odp: 7 aukcja Numimarketu
« Odpowiedź #77 dnia: 06 Grudnia 2020, 20:39:56 »
@mmz
Produkujesz sie, produkujesz, ale 3/4 osób z forum monety.pl pamięta cię, jako zadymiarza. Połowa ludzi miała cię dość. Czytam to forum dość krótko, ale widzę, że robisz tu dokładnie to samo, co tam. Niedomówienia, niedpowiedzenia, odpowiedzi w stylu "wiem, ale nie powiem", klony. Kreujesz siebie na gwiazdę numizmatyki, ale tak naprawdę twoja "wiedza" to wydumki.

Ciekawe. Już na monety.pl i monetyforum.pl sądzono, że powielam nicki. Ale niestety lub stety nie jest to prawdą. Kilka osób na forum zna mnie osobiście, w tym osoby z Antykwariatów Numizmatycznych. Czyli nie jestem człowiekiem widmo, a z krwi i kości. Co to oznacza? Że szkoda czasu, aby udowadniać, że się nie jest wielbłądem. A może na siłę przypisywanie mnie do nicków na oślep świadczy o ... obsesji?
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577

Omnibus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 28
Odp: 7 aukcja Numimarketu
« Odpowiedź #78 dnia: 06 Grudnia 2020, 20:48:36 »
Nie jesteś człowiekiem widmo w życiu, ale w internecie jesteś strasznym mąciwodą. To, że powiesz, że nie powielasz nicków, ma kogos przekonać? Jak jedna osoba powie ci, że jesteś świnią, olej to. Jak druga osoba powie ci, że jesteś świnią, olej to. Jak trzecia osoba powie ci, że jesteś świnią, kup sobie koryto. Skoro wiele osób twierdzi, że powielasz nicki, to muszą być to uzasadnione podejrzenia.

zdzicho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 764
  • Legitymacja: 106
  • Zainteresowania: Boratynki
Odp: 7 aukcja Numimarketu
« Odpowiedź #79 dnia: 06 Grudnia 2020, 21:11:37 »
Regulamin forum:
3. Na forum nie naruszamy powszechnie obowiązujących przepisów prawa oraz zasad dobrego wychowania.
4. Na forum przestrzegamy netykiety.
Nie używamy wulgarnego lub napastliwego języka, co wynika nie tylko z zasad netykiety, ale także ogólnych zasad dobrego wychowania.

Bardzo proszę nie odbierać mi przyjemności czytania forum
Pozdrawiam. zdzicho

mmz

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 840
Odp: 7 aukcja Numimarketu
« Odpowiedź #80 dnia: 06 Grudnia 2020, 21:22:42 »
Prawda, trochę mnie poniosło, aczkolwiek takie szermierki słowne ożywiają smutną codzienność.
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577

Omnibus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 28
Odp: 7 aukcja Numimarketu
« Odpowiedź #81 dnia: 06 Grudnia 2020, 21:33:29 »
Tylko nastepnym razem nie zagalopuj się i nie zacznij zwracać się do siebie Panem Profesorem Numizmatyki MMZ ze swoich sklonowanych kont  ;D

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: 7 aukcja Numimarketu
« Odpowiedź #82 dnia: 06 Grudnia 2020, 22:13:02 »
Nie wiem kto jest kto, ale bardzo proszę wszystkich o powściągliwość. Kolega mmz znany jest ze swoich nietuzinkowych opinii i form, ale bardzo proszę trzymać się zasad dyskusji.

Jeśli szuka Pan rozweselenia, to proponuję na stokach.

P.S. Przeczytałem Pańską oryginalna wiadomość i BARDZO mi się nie podoba.
« Ostatnia zmiana: 07 Grudnia 2020, 00:07:40 wysłana przez cancan62 »
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

 

R E K L A M A
aukcja monet