Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 29 Marca 2024, 06:31:16

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.  (Przeczytany 2208 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fidelus

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.
« dnia: 27 Listopada 2020, 19:30:05 »
Użytkownik "pablo67" został zbanowany na zawsze, by nie mógł już odpowiadać Forumowiczom. Temat o Szóstaku 1683 został skasowany przez TPZN. TPZN wyczyścił wsydliwy dla siebie temat i pewnie bał się innych. Fajna ucieczka. Skuteczna, gdy knebluje się przeciwnika.

Szóstak

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 294
Odp: Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopada 2020, 19:45:42 »
pan pablo używał kilku adresów e-mail i pewnie teraz odpowiadam panu pablo

zmeczony

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 107
Odp: Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopada 2020, 19:52:34 »
pan pablo używał kilku adresów e-mail i pewnie teraz odpowiadam panu pablo

Tu się z Panem zgadzam podobna osobowość pojawia się też na innych forach numizmatycznych. Składnia zdań, używane słowa etc wskazuje na jedna osobę pod wieloma nickami.

fidelus

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopada 2020, 20:46:06 »
Posprzątajcie wszystkie swoje wpadki, a będziecie idealni.  ;D Najważniejsze jest tworzyć iluzję.

Swoją drogą mam podejrzenie, że TPZN jest finansowane przez firmy numizmatyczne.

Byście nie przemęczali główek urojeniami, odpowiadam: wiadomość szyfrowana - oto sposób, bardzo prosty.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopada 2020, 20:56:12 wysłana przez fidelus »

jmskelnik

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 912
    • Historia ukryta w przedmiotach
Odp: Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopada 2020, 22:36:38 »
Swoją drogą mam podejrzenie, że TPZN jest finansowane przez firmy numizmatyczne.

Onebid ma swoją reklamę na dole strony forum, więc pewnie nie trzeba być detektywem, żeby domyślić się, że to jest odpłatne. To jest dla mnie jasne i zrozumiałe, że forum korzysta ze sponsoringu branży. Cieszy mnie, że onebid wspiera takie inicjatywy jak TPZN. Nie mniej jednak zachęcam Pana do przejrzenia działu z informacjami na temat bieżących aukcji. Nie mam wrażenia, żeby była to tablica reklamowa poszczególnych domów aukcyjnych, a oceny potrafią być tu bardzo surowe. Tak więc nawet jeśli TPZN jest sponsorowane przez jakieś firmy numizmatyczne, to nie dzieje się to w zamian za klakierstwo.

zdzicho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 764
  • Legitymacja: 106
  • Zainteresowania: Boratynki
Odp: Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopada 2020, 22:52:06 »
Swoją drogą mam podejrzenie, że TPZN jest finansowane przez firmy numizmatyczne.

Onebid ma swoją reklamę na dole strony forum, więc pewnie nie trzeba być detektywem, żeby domyślić się, że to jest odpłatne. To jest dla mnie jasne i zrozumiałe, że forum korzysta ze sponsoringu branży. Cieszy mnie, że onebid wspiera takie inicjatywy jak TPZN. Nie mniej jednak zachęcam Pana do przejrzenia działu z informacjami na temat bieżących aukcji. Nie mam wrażenia, żeby była to tablica reklamowa poszczególnych domów aukcyjnych, a oceny potrafią być tu bardzo surowe. Tak więc nawet jeśli TPZN jest sponsorowane przez jakieś firmy numizmatyczne, to nie dzieje się to w zamian za klakierstwo.
Nie warto tego ciągnąć. Jestem właśnie po artykule o  raporcie ONZ na temat skutków pandemii dla zdrowia psychicznego. Obawiam się, że możemy mieć więcej takich wizyt. Administracja powinna takie coś wywalać w kosmos.
Pozdrawiam. zdzicho

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Listopada 2020, 23:18:36 »
Użytkownik "pablo67" został zbanowany na zawsze, by nie mógł już odpowiadać Forumowiczom. Temat o Szóstaku 1683 został skasowany przez TPZN. TPZN wyczyścił wsydliwy dla siebie temat i pewnie bał się innych. Fajna ucieczka. Skuteczna, gdy knebluje się przeciwnika.

Temat o szóstaku był bezsensowny i fakt, ze Pan powrócił w przebraniu jeszcze zanim ten drugi został usunięty za trollowanie upewnia mnie w przekonaniu, ze to była dobra decyzja by zbanować. Temat nie był "wstydliwy", ale bezsensowny, nie wnosił niczego do wiedzy i chyba nikomu nie będzie go żal.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Listopada 2020, 23:19:37 »
Panowie, wyrzucam te rzewne żale. Ktoś ma z tym problem?
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

modsog

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 1 740
    • Blog o półtorakach
Odp: Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Listopada 2020, 12:45:28 »
W wątku o rzekomym falsie jako jeden z pierwszych napisałem:
Cytuj
Pierwsza rzecz to za długi kinol i szczęka króla na co zwrócił już uwagę nasz nie-ekspert. Osobiście wydaje mi się (przy założeniu, ze ktoś bawił się fotoszopem), że jest tam lekka pikseloza spowodowana dodawaniem cieni do wydłużonego nosa i szczęki. Nigdzie indziej (przejrzałem też archiwum Michała Niemczyka) oczywiście takiej końskiej facjaty nie ma. No dobrze skupmy się na czymś innym.
Powyżej koledzy też wspominali o ciągotach fotoszopowych...

Ale jak pablo67 szedł w zaparte i "z ręką na sercu" zapewniał, że to "oryginalny" fals no to jak inaczej traktować takiego idiotę co potem sam się przyznaje :D
To raz, dwa zapewnienia pabla o rzekomym łykaniu jak przedstawiciele rzędu Pelecaniformes świadczy chyba tylko o jego (wielkim) mniemaniu o sobie i (niskiej) inteligencji. W końcu było napisane, że to fotoszopka? Było? To na kij ciągnąć cyrk dalej, skoro to nie pierwszy już taki raz? No ale jak nauczysz psa jednej sztuczki to potem ciężko go oduczyć...
Niech zrobi formę jak jest taki pro w te klocki, potem stemple, wybije w złocie i dopiero pójdzie do gabinetu aukcyjnego. Jak taki np.  Niemczyk przyjmie go w komis (dając też zaświadczenie o oryginalności) to wówczas może sobie sobie krzyknąć "its a prank bro!".
Tak więc panie pab... fidelus proszę sobie samemu odpowiedzieć kto tu robił szambo i dlaczego takiego delikwenta izoluje się jak dzieciaka z Covidem.
Do nie-zobaczenia (chyba, że będzie okazja do normalnej dyskusji bez frazesów o setkach tysięcy kopii, których liczba przekracza sumę oryginałów).
Temat chyba też do zamknięcia jak mniemam?

Użytkownik "pablo67" został zbanowany na zawsze, by nie mógł już odpowiadać Forumowiczom. Temat o Szóstaku 1683 został skasowany przez TPZN. TPZN wyczyścił wsydliwy dla siebie temat i pewnie bał się innych. Fajna ucieczka. Skuteczna, gdy knebluje się przeciwnika.

Kogo? No "przeciwnikiem" bym pabla67 nie nazwał. Bardziej troll, krzykacz... coś w tym stylu. 
« Ostatnia zmiana: 28 Listopada 2020, 12:56:38 wysłana przez modsog »
https://poltoraki.blogspot.com/ - blog o półtorakach Zygmunta III Wazy
https://falszywemonety.blogspot.com/ - Zbiór informacji o FAŁSZERSTWACH NA SZKODĘ KOLEKCJONERÓW

Trak

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Odp: Wyjaśnienie, które należy się Forumowiczom.
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Listopada 2020, 16:25:30 »
Jak w pierwszym katalogu pojawił się fals, wysłałem takiego smsa: "Józiu ! Twój wyrób jest w katalogu !". Przez tydzieć chłopcy się śmiali i do dzisiaj jeszcze parskną śmiechem, gdy sobie przypomną. Opowiem teraz o "Kukułkach". To są ludzie, z których każdy jeden tylko raz odwiedza dom aukcyjny głównie w Europie i USA w celu wprowadzenia falsu jako oryginału do aukcji stacjonarnej. Wszyscy profesjonaliści zaliczyli wpadki (takie czasy). Większość falsów do tej pory nie została zdemaskowana. Nieliczne falsy zostały zdemaskowane i jak to wygląda na reputacji profesjonalnych firm ? Okropnie ! Kupujący mają bowiem świadomość albo i nie, że nawet monety z górnej półki mogą wylicytować, często za grube pieniądze, które w rzeczywistości mogą być falsami, co może okazać się nawet po wielu latach. To samo dotyczy firm gradingowych.

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia życzę Forumowiczom worka monet pod choinką. Obecnie na rynku jest w czym wybierać !  ;D

 

R E K L A M A
aukcja monet