Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 21:44:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Francja elegancja  (Przeczytany 415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kotek555

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 361
Francja elegancja
« dnia: 26 Maja 2020, 22:22:56 »
Może do pewnej granicy cenowej to eleganckie pudełko? Tańsze w kopercie bąbelkowej?  :D Ale takie pudełka to naprawdę groszowa sprawa... Ale może wymyślili, że tak dużych i lekkich przesyłek nikt nie okrada? Znam Niemców bardzo dobrze i o rozrzutność ich nie podejrzewam...

jmskelnik

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 912
    • Historia ukryta w przedmiotach
Odp: Francja elegancja
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maja 2020, 22:56:57 »
No proszę, to jestem poważnie zaskoczony tym wpisem. Takie pudełko doskonale nadaje się do przechowywania różnych kolekcjonerskich spraw. Też kiedyś takie dostałem i byłem ogromnie zadowolony. Nawet pomyślałem sobie, że mają doskonałych marketingowców. Moja żona dobrze wie jakie pudełka lubię do przechowywania swoich zbiorów i zawsze jak się odpowiednie trafi to mi je odkłada. Do dzisiaj byłem przekonany, że pudełka są w życiu każdego kolekcjonera równie ważne, co zbierane pamiątki  :)

borsuk1977

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 737
  • Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
Odp: Francja elegancja
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maja 2020, 01:34:51 »
No proszę, to jestem poważnie zaskoczony tym wpisem. Takie pudełko doskonale nadaje się do przechowywania różnych kolekcjonerskich spraw. Też kiedyś takie dostałem i byłem ogromnie zadowolony. Nawet pomyślałem sobie, że mają doskonałych marketingowców. Moja żona dobrze wie jakie pudełka lubię do przechowywania swoich zbiorów i zawsze jak się odpowiednie trafi to mi je odkłada. Do dzisiaj byłem przekonany, że pudełka są w życiu każdego kolekcjonera równie ważne, co zbierane pamiątki  :)

Ja mam podobnie :P
TPZN nr 46
Pozdrawiam Paweł

 

R E K L A M A
aukcja monet