Aktualności:

• 29 Listopad 2021, 01:25:47

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Jak zostać członkiem TPZN?  (Przeczytany 141680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rudobrody

• Członkowie TPZN
  • Użytkownik
  • *
  • Zainteresowania: miedziane szelągi Jana Kazimierza, papierowy pieniądz zastępczy Ząbkowic Śląskich
Odp: Jak zostać członkiem TPZN?
« Odpowiedź #210 dnia: 29 Wrzesień 2021, 06:06:18 »
Oczywiście że nie to, najpierw odwiedziłem dział drinki ... i tak wyszło że prawie miłość chciałem wyznać.

Co nie zmienia faktu że zapoznałem się i akceptuję statut TPZN i proszę o przyjęcie mnie do Towarzystwa Przeciwników Złomu Numizmatycznego. Dziękuję

cancan62

• Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
« Odpowiedź #211 dnia: 29 Wrzesień 2021, 06:45:20 »
Witam, zapoznałem się ze statutem TPZN, akceptuję jego zasady i proszę również o przyjęcie do Towarzystwa.
Bardzo nie lubię pisać takich odpowiedzi na prośbę o przyjęcie w poczet członków. Podoba mi się entuzjazm i zaangażowanie, proszę jednak o dalszy czynny udział i trochę cierpliwości.
Cytat: Statut
Art. 7) Członkowstwo TPZN nabywane jest na podstawie pisemnej deklaracji złożonej publicznie na forum - albo też deklaracji złożonej prywatnie na ręce Prezesa, czy też innego członka Triumwiratu. Kandydat na członka powinien być zarejestrowanym i czynnym użytkownikiem forum TPZN, autorem przynajmniej 25 wiadomości, którego kandydaturę poparł cały Triumwirat.

Booboo

• Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
« Odpowiedź #212 dnia: 29 Wrzesień 2021, 11:03:19 »
No to niestety nie świadczy dobrze. Albo o prawdomówności albo o umiejętności czytania ze zrozumieniem.

konosament

• Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Zainteresowania: Prusy 1740-1786, Francja 1789-1815, Rzym
« Odpowiedź #213 dnia: 29 Wrzesień 2021, 11:17:21 »
Witam, zapoznałem się akceptuję statut TPZN i proszę o przyjęcie mnie do Towarzystwa Miłośników Złomu Numizmatycznego. Dziękuję

To chyba nie to Towarzystwo.

Rozbrajające ;) Jak nic jakaś pseudomennica podchwyci pomysł i założy ;)

Rudobrody

• Członkowie TPZN
  • Użytkownik
  • *
  • Zainteresowania: miedziane szelągi Jana Kazimierza, papierowy pieniądz zastępczy Ząbkowic Śląskich
« Odpowiedź #214 dnia: 29 Wrzesień 2021, 16:57:48 »
Skoro Towarzystwo poznało mnie już od tej najgorszej strony to teraz może już być tylko lepiej.

cancan62

• Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
« Odpowiedź #215 dnia: 29 Wrzesień 2021, 21:23:39 »
Witam kol. Rudobrody w gronie członków TPZN. Legitymację numer 130 wyślę po powrocie z urlopu.

Rudobrody

• Członkowie TPZN
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #216 dnia: 07 Październik 2021, 14:44:50 »
Bardzo dziękuje za przyjęcie mnie do grona członków TPZN.

R E K L A M A
aukcja monet