Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 14:23:59

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Wątek, którego nie powinno być.  (Przeczytany 1991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zenonmoj

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 372
Wątek, którego nie powinno być.
« dnia: 21 Listopada 2020, 14:38:37 »
Otóż to...
ZM

DzikiZdeb

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 4 347
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudnia 2020, 20:16:23 »
Nie chcemy, aby wieloletnia wspólna praca wszystkich forumowiczów poszła "z dymem pożarów"...
No cóż, pogratulować osobom, które do skasowania tego całego dorobku doprowadziły. Dla forum strata olbrzymia, praktycznie nie do odrobienia.

Numizmatyka jako taka sobie poradzi, nie tu, to gdzie indziej.

zenonmoj

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 372
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudnia 2020, 20:38:32 »
Pogratulować to można - nad czym bardzo boleję - przede wszystkim autorowi, który zażądał, aby imię jego na tym forum już więcej nie było wymawiane. Usunięcie wszystkich jego wpisów, a co za tym idzie odpowiednie "dopasowanie" wątków następuje - niestety - na jego wyraźne i bardzo kategorycznie sformułowane życzenie! Ostrożne próby dogadania się z mojej strony niestety nic nie dały. Na obrazę uczuć rady nie ma...
Nie pochwalam zbytecznej cenzury, ale jeśli ktoś zdecyduje się rozwalić - niezależnie od "racji" - znaczną część tego forum, to tego też pochwalać nie mogę!!! Dlatego kasuję co mogę i modyfikuję jak mogę. NIE CHCEM, ALE MUSZEM!

Zenon M.

Booboo

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 332
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudnia 2020, 20:40:09 »
Ale kabaret. Chociaż chyba lepiej pasowało by określenie piaskownica.
« Ostatnia zmiana: 22 Grudnia 2020, 20:42:25 wysłana przez Booboo »

Bebek2006

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 946
  • Legitymacja: TPZN nr 122
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Grudnia 2020, 21:02:39 »
Szkoda tak ciekawego i wartościowego wątku.  :(
Nie spodziewałem się , że przez polityczne bzdety i podziały odejdzie jeden z najbardziej obstukanych antyczniaków na naszym forum , i zabierze już wylaną na światło internetu numizmatyczną wiedze.
Tak jak napisał kolega Booboo , po prostu "piaskownica".
Pozdrawiam
Karol

zdzicho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 764
  • Legitymacja: 106
  • Zainteresowania: Boratynki
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Grudnia 2020, 21:31:17 »
Pogratulować to można - nad czym bardzo boleję - przede wszystkim autorowi, który zażądał, aby imię jego na tym forum już więcej nie było wymawiane. Usunięcie wszystkich jego wpisów, a co za tym idzie odpowiednie "dopasowanie" wątków następuje - niestety - na jego wyraźne i bardzo kategorycznie sformułowane życzenie! Ostrożne próby dogadania się z mojej strony niestety nic nie dały. Na obrazę uczuć rady nie ma...
Nie pochwalam zbytecznej cenzury, ale jeśli ktoś zdecyduje się rozwalić - niezależnie od "racji" - znaczną część tego forum, to tego też pochwalać nie mogę!!! Dlatego kasuję co mogę i modyfikuję jak mogę. NIE CHCEM, ALE MUSZEM!

Zenon M.

na forum poszukiwanieskarbow.com przewidziano takie sytuacje dodając odpowiedni punkt regulaminu:
"3. Użytkownicy forum http://www.poszukiwanieskarbow.com zamieszczają na nim treści dobrowolnie, a usuwanie ich może odbyć się jedynie za zgodą administracji forum."
I po kłopocie. A takie zachowanie kompromituje człowieka. Nikt go nie wyrzucał. Taki teatralny gest. Każdy jest tutaj dobrowolnie. Jedni przychodzą, a inni odchodzą. Życie
Pozdrawiam. zdzicho

Barnaba

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 128
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Grudnia 2020, 23:45:44 »
Przykry i rozczarowujący obrót sprawy. Faktycznie trzeba zmienić regulamin, aby zapobiec tego typu sytuacjom w przyszłości.

modsog

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 1 740
    • Blog o półtorakach
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Grudnia 2020, 23:55:55 »
Ciekawe czy każdy mechanik, któremu zarzuciłem nieprofesjonalizm i nazwałem go np. bucem przyjechał pod osłoną nocy pod mój dom i wymontował wcześniej założone np. serwo hamulcowe?
.
.
.
Wcześniej już pisałem o tym: dziecinada. Podobnie tutaj. Temat w sumie dla mnie "obcy" i nic mnie nie obchodzi ale rozumiem co by się stało np. z wątkiem o półtorakach jakby rubinowakrew czy korabgoran nagle w przypływie głupoty skasowali wszystkie swoje posty. Cóż. Żal wiedzy, nie zaś człowieka co zachować się nie umiał. Palenie mostów to dosyć "ciekawe" zachowanie ale skoro Lechu to lubi...
« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2020, 00:25:57 wysłana przez modsog »
https://poltoraki.blogspot.com/ - blog o półtorakach Zygmunta III Wazy
https://falszywemonety.blogspot.com/ - Zbiór informacji o FAŁSZERSTWACH NA SZKODĘ KOLEKCJONERÓW

patrykoz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 314
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Grudnia 2020, 00:56:00 »
Szanowni Forumowicze,
czy ktoś z Państwa mógłby streścić co się stało? Pamiętam że ostatnio jakieś kwasy się pojawiły w wątku politycznym. Co się stało że autor postanowił tak nagle odejść z forum, oraz skasować swój dorobek tutaj?

modsog

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 1 740
    • Blog o półtorakach
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Grudnia 2020, 02:07:16 »
O ile dobrze kojarzę a nie wiem na 100% bo właśnie skończyłem butelkować kolejną warkę piwa a to siłą rzeczy nie mogło odbyć się bez alkoholu...
więc:
Leszek oprócz intensywnego udzielania się wątku antycznym za co wszyscy byli mu wdzięczni udzielał się w wątkach polityczno/religijnych etc. i to w taki sposób za co (prawie) wszyscy mieli go dość. W pewnym momencie jakoś tak stało się, że Lechu walnął focha i na jakiś czas zaprzestał akcji "dywersyjnych" w postaci (jak w jednym z ostatnich) przygłupich wątków w stylu "A może ktoś lubi aborcję...". Jednak czas pandemii sprzyjał i nie wytrzymał napięcia co zaowocowało tymże wątkiem, który skończył się... kolokwialnie mówiąc shitstormem. Nie zwarzywszy na to Leszek zaczął nowy wątek, gdzie w sposób godny 8-latka zaczął żalić się na osoby, które rzekomo go prześladują (tak, m.in. ja byłem tym sadystycznym oprawcą) i on ich wrzuca do "listy szind.. zakazanych. Każdy zainteresowany obśmiał to "wydarzenie". Niedługo po tym nastał nowy regulamin TPZN, który musieliśmy "wirtualnie podpisać" by dalej móc uczestniczyć w forum. Była tam o ile dobrze pamiętam mowa o braku odniesień do polityki czy religii...  Lechu widocznie nie mógł przełknąć piguły, która go kasowała w wątkach "poza-antycznymi" więc poprosił moderatora (bo sam nie mógł, ach ten ból niemożności działania...) o skasowanie całych XX lat swoich wpisów na TPZN. Ponoć, niby przez jakieś wywrotowe i reakcyjne jednostki ale tak naprawdę nikt nic nie wie i jedyne co zostało to dziury w dyskusjach. Ogólnie jak wspomniałem zachowanie godne dziecka. Można się rozejść, nic ciekawego... Jak już wspomniałem szkoda wiedzy w każdej postaci ale skoro ma się to tak rozgrywać to lepiej, żeby faktycznie na TPZN określenie (wszelkiej maści) "obrażalskich" zamieniło się na "Lech Stępniewski". Ot, taki Herostrates naszego forum...
« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2020, 02:09:52 wysłana przez modsog »
https://poltoraki.blogspot.com/ - blog o półtorakach Zygmunta III Wazy
https://falszywemonety.blogspot.com/ - Zbiór informacji o FAŁSZERSTWACH NA SZKODĘ KOLEKCJONERÓW

Julek C

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 1 570
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Grudnia 2020, 06:48:13 »
O ile dobrze kojarzę a nie wiem na 100% bo właśnie skończyłem butelkować kolejną warkę piwa a to siłą rzeczy nie mogło odbyć się bez alkoholu...
więc:
Leszek oprócz intensywnego udzielania się wątku antycznym za co wszyscy byli mu wdzięczni udzielał się w wątkach polityczno/religijnych etc. i to w taki sposób za co (prawie) wszyscy mieli go dość. W pewnym momencie jakoś tak stało się, że Lechu walnął focha i na jakiś czas zaprzestał akcji "dywersyjnych" w postaci (jak w jednym z ostatnich) przygłupich wątków w stylu "A może ktoś lubi aborcję...". Jednak czas pandemii sprzyjał i nie wytrzymał napięcia co zaowocowało tymże wątkiem, który skończył się... kolokwialnie mówiąc shitstormem. Nie zwarzywszy na to Leszek zaczął nowy wątek, gdzie w sposób godny 8-latka zaczął żalić się na osoby, które rzekomo go prześladują (tak, m.in. ja byłem tym sadystycznym oprawcą) i on ich wrzuca do "listy szind.. zakazanych. Każdy zainteresowany obśmiał to "wydarzenie". Niedługo po tym nastał nowy regulamin TPZN, który musieliśmy "wirtualnie podpisać" by dalej móc uczestniczyć w forum. Była tam o ile dobrze pamiętam mowa o braku odniesień do polityki czy religii...  Lechu widocznie nie mógł przełknąć piguły, która go kasowała w wątkach "poza-antycznymi" więc poprosił moderatora (bo sam nie mógł, ach ten ból niemożności działania...) o skasowanie całych XX lat swoich wpisów na TPZN. Ponoć, niby przez jakieś wywrotowe i reakcyjne jednostki ale tak naprawdę nikt nic nie wie i jedyne co zostało to dziury w dyskusjach. Ogólnie jak wspomniałem zachowanie godne dziecka. Można się rozejść, nic ciekawego... Jak już wspomniałem szkoda wiedzy w każdej postaci ale skoro ma się to tak rozgrywać to lepiej, żeby faktycznie na TPZN określenie (wszelkiej maści) "obrażalskich" zamieniło się na "Lech Stępniewski". Ot, taki Herostrates naszego forum...

Mówiąc w skrócie, odszedł przez takie żałosne i chamskie posty jak ten.

zenonmoj

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 372
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Grudnia 2020, 07:28:33 »
Panowie: PAX!!!

khubeo

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 683
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Grudnia 2020, 08:13:48 »
Czy istnieje jakiś przepis, nakazujący administracji usunięcie postów użytkownika na jego życzenie?

mmz

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 840
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Grudnia 2020, 08:30:16 »
Ustawa o RODO
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577

zenonmoj

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 372
Odp: Wątek, którego nie powinno być.
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Grudnia 2020, 08:39:30 »
Ustawa o RODO
To kwestia interpretacji...
ZM

 

R E K L A M A
aukcja monet