Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 19 Kwietnia 2024, 01:31:14

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Brekke, katalog miedzianych monet Rosji carskiej + supplement.  (Przeczytany 709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arcze

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Zainteresowania: Miedziana moneta Rosji carskiej 1700-1810 i jej falsyfikaty

Sprzedane,
OFERTA NIEAKTUALNA

Kontynuacja remanentów bibliotecznych, dzisiaj w zestawie  słynny katalog rosyjskich monet miedzianych Rosji carskiej autorstwa Bernhardta Brekke wraz z suplementem (aut. Brekke/Bakken).

- Brekke, The Copper Coinage of Imperial Russia 1700-1917. Malmoe 1977. Bogato ilustrowany, duży format 305 x 215 mm, twarda oprawa. Egzemplarz intensywnie użytkowany, wymagający naprawy introligatorskiej (oprawa grzbietu oderwana, zachowana luzem).

- Brekke/Bakken The Copper Coinage of Imperial Russia 1700-1917. Supplement 1977. Includes: Errors, Overdates, Overstrikes and Fakes. 260 x 180 mm, twarda oprawa, bogato ilustrowany. Doskonały stan zachowania, na kilku stronach jedynie drobne notatki i zaznaczenia w tekście wykonane ołówkiem.
Cena za obie pozycje razem - 75,00 zł.

Ofertę proszę zamieścić  poniżej tylko w formie odpowiedzi na mój post. Po złożeniu oferty proszę o kontakt na PW.
Wysyłka In Post na koszt kupującego w relacji: odbiór kurier --> dostawa skrzynka In Post, lub odbiór kurier --> dostawa kurier.

PS 1
Nadal aktualna jest moja oferta katalogów i opracowań tematycznych autorstwa klasyka numizmatyki rosyjskiej, Wasilija Uzdenikowa - http://forum.tpzn.pl/index.php/topic,15798.0.html
PS 2
Stopniowo wyprzedawał będę całą moją rosyjską bibliotekę numizmatyczną (katalogi, książki, periodyki): jeśli poszukujesz konkretnych publikacji, zapytaj na PW.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2021, 17:16:44 wysłana przez arcze »

Chalupski

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 783
  • Zbierajmy monety!
    • Zbierajmy monety
  • Zainteresowania: Polskie monety obiegowe
Odp: Brekke, katalog miedzianych monet Rosji carskiej + supplement.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwietnia 2021, 19:13:34 »
Jestem zainteresowany

Zapraszam na bloga Zbierajmy monety!
https://zbierajmymonety.blogspot.com
Jurek

 

R E K L A M A
aukcja monet