Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 18 Kwietnia 2024, 19:38:44

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: witam  (Przeczytany 8923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: witam
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Lutego 2010, 14:53:58 »
witaj , kolego - jak widać muzyka łagodzi obyczaje - mój też a i skłania do refleksji i pozwala zająć sie jeszcze czymś innym ( np numizmatyką)- bo nie wymaga sztywnego kołnietrzyka , muchy czy krawatu i nie ma znaczenia czy to "twoja " muzyka czy "moja" ważne że się podoba i jest przyjemność słuchania jej ; jazzu nauczył mnie słuchać nieżyjący kolega , który oprócztego że był strasznym dziwakiem i .. , a mniejsza z tym , tyle że w sprawach muzyki czy to jazzu , czy roka sprzed ok  40- laty był chodzącą skarbnica wiedzy - aż szkoda że jej nigdzie nie uwiecznił. nauczył mnie wyłanczania się , by w skupieniu odsłuchać muzyki i ją kontemplować a także później - po dobrym zapoznaniu się z daną płytą słuchnia muzyki w tle . z przyjemnościa jak coś ciekawego z moich klimatów wpadnie mi w oko - podrzucę link
pozdrawiam
wiesiek
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

marcin_sz_77

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 637
Odp: witam
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Marca 2010, 14:38:03 »
witam kolegę
czy brakteaty również kolekcjonujesz ?
pozdrawiam Marcin
TPZN nr 51 - Brakteaty krzyżackie

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: witam
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Marca 2010, 14:54:36 »
witam , owszem , mam ich kilkadziesiąt - nie za wiele , ale sa dość drogie , a ja sie nieco rozdrobniłem i stąd krzyżactwo to u mnie dopiero ok 130 szt w różnych stanach
pozdrawiam
wiesiek,
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

 

R E K L A M A
aukcja monet