Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 25 Kwietnia 2024, 09:54:46

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Formuła I  (Przeczytany 4506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wrocek

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 841
Formuła I
« dnia: 13 Marca 2010, 11:34:05 »
Wystartowała !
Tradycyjnie pierwszy wyścig, to GP Bahrajnu (za chwilę Q1 ! ! !).
Zmiany w regulaminie, przetasowania w zespołach ...  Oj ! Będzie się działo w tym sezonie. Oczywiście w centrum uwagi będzie Robert Kubica.

Pozdrawiam
Wrocek
TPZN 033  V-ce Prezes
TPZN 033   V-ce Prezes w stanie spoczynku

Mikołaj

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 464
Odp: Formuła I
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marca 2010, 12:20:18 »
Zauważyłem dziwną zbieżność, że albo dobry sezon ma Adam Małysz albo Robert Kubica :)
Myślę zatem, że miejsca w pierwszej ósemce to będą sukcesy polskiego jedynaka w F1.
Pozdrawiam
Mikołaj

TPZN nr 20

Sciurus

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 439
Odp: Formuła I
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Marca 2010, 12:21:50 »
Szczerze mówiąc zawsze byłem bardziej fanem rajdów niż F1. Przez Kubicę trochę poznałem o co chodzi w tym sporcie. Wydaje mi się on jednak trochę nudny... To jak biegi narciarskie. Wszyscy się cieszą z sukcesów Justyny, ale kto ma siłę oglądać te 30km. I tak najciekawsza jest ewntualna zmiana nart (Pit stop ;) ) i finisz. Czyli prawie jak F1.

Choć przyznam szczerze interesujące jest dla mnie ustalanie taktyki na wyścig itp. No i życzę sukcesów Kubicy. :)
« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2010, 12:23:35 wysłana przez Sciurus »

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: Formuła I
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Marca 2010, 12:30:46 »
no nie , aż tak źle nie jest , jak biegła na olimpiadzie justysia , nie odchodziłem prawie w ogóle od ekranu , toż to był szoł ( show?) na całego , pościgi , kto kogo odejdzie , kto kogo dogoni , to było na prawdę piekne , a co do F-1 po zmianie przepisów może byc naprawdę ciekawie , bo tylko walka będzie sie liczyc i jakość maszyny , a nie kalkulacja kiedy zjechac do pit stopu na tankowanie i zmiane ogumienia , teraz tylko zdaje sie jadna wymiana kół i żadnych innych manewrów nie będzie , a może i to zniosa , ale raczej nie , bo kapcie im sie za bardzo zużywaja , nie daliby rady na łysych przejechać całego wyścigu
pozdrowionka
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

eMTi

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Zainteresowania: Islandia, Malta, Seszele, Nigeria, II RP i Pomorze.
Odp: Formuła I
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Marca 2010, 16:07:28 »
Zauważyłem dziwną zbieżność, że albo dobry sezon ma Adam Małysz albo Robert Kubica :)
Myślę zatem, że miejsca w pierwszej ósemce to będą sukcesy polskiego jedynaka w F1.
Poprzedni sezon nie był dobry ani dla Kubicy, ani dla Małysza, więc z tą zbieżnością to lekka przesada. ;)
Przez Kubicę trochę poznałem o co chodzi w tym sporcie. Wydaje mi się on jednak trochę nudny...
Jak się nic nie dzieje na torze to i może jest nudny. Ale tak jest ze wszystkimi sportami czy to piłka nożna czy siatkówka. Ostatnio oglądałem w telewizji zawody domina i to było na prawdę nudne. Nie mam na myśli ustawiania klocków obok siebie, które później mają się przewrócić w efektowny sposób tylko czterech panów zastanawiających się nad jednym ruchem po pięć minut. ;)
TPZN nr 042
Pozdrawiam

Wrocek

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: Formuła I
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Marca 2010, 17:29:30 »
Słowo daję, że warto było wstać dzisiaj wcześniej i zobaczyć ten wyścig !
Mam nadzieję, że za tydzień w Malezji Kubica zdobędzie kolejne punkty (i jak dla mnie nie musi być to zaraz podium).

pozdrawiam
Wrocek
TPZN 033  v-ce Prezes
TPZN 033   V-ce Prezes w stanie spoczynku

Mikołaj

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 464
Odp: Formuła I
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Marca 2010, 19:58:16 »
A ja przespałem :(
Pozdrawiam
Mikołaj

TPZN nr 20

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: Formuła I
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Marca 2010, 20:00:49 »
,załuję że nie widziałem wyścigu , ale jestem pod wrażeniem , brawo dla roberta :)
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

 

R E K L A M A
aukcja monet