Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 19 Kwietnia 2024, 05:08:01

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury  (Przeczytany 23569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 671
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Marca 2010, 00:27:57 »
"Es grünt so grün..." I nie boimy sie juz (w danym momencie) czarnego luda! _ ciesze sie  8)

Nie wiem wprawdzie kto w antycznym Rzymie popieral "Zielonych" (prawdopodobnie Ozyrys...), ale wiem za to, kto zaciekle popiera "Zielonych" w Republice Federalnej Niemiec w 2010; moj syn Jan ;)

Pozdrawiam!


Marek
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

Wrocek

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Marca 2010, 11:54:17 »
Wcale nie krótka lista zielonych niewątpliwie musi wzbudzać optymizm, że jest tyle osób chętnych do pracy na rzecz TPZN !

Pozdrawiam
Wrocek
TPZN 033  V-ce Prezes
TPZN 033   V-ce Prezes w stanie spoczynku

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Marca 2010, 14:16:10 »
witam
będę pewnie upierdliwy , bo znowu cos wymyśliłem  ;)
myśle , że choc znacie sie koledzy i to pewnie niekiedy dobrze i osobiście , to mimo tego , szczególnie dla nowych (jak ja na przykład) przydałaby sie jakaś deklaracja naszych kandydatów co do ich celów , możliwości i zamierzeń na przyszłość  na  rzecz naszego forum.
nie wspominam o debacie z pnia muchą he he ;D , to powinno wystarczyć innym , by nabrali przekonania co do kandydatury poszczególnych kandydatów
pozdrawiam
wiesiek
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 671
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Marca 2010, 17:47:05 »
O mysleniu kategoriami "bycia upierdliwym" w ogole mowy byc nie moze - zreszta podkresle tu odnosnie Twojej osoby: cieszyc sie nalezy, ze jestes Wiesiu bardzo zainteresowanym i aktywnym czlonkiem Towarzystwa / uzytkownikiem Forum (208 postow zaledwie w 1,5 mies. to bardzo swietny rezultat - sam mam np. zaledwie 380 - ale w 1,5 roku ;))

Zatem odpowiem tak: jak dotad faktycznie nie mielismy zwyczaju prowadzic jakichkolwiek form "kampanii wyborczych" ukierunkowanych extra na wybory do Triumwiratu. Zalozenia ideowe TPZN staralismy sie w miare mozliwosci jasno formulowac w Statucie (chociaz sa one byc moze nie przez wszystkich identycznie rozumiane - jak dowiodla znana nam niedawna dyskusja...) - i oczywistym zadaniem czlonkow Triumwiratu bylo realizowanie tak wytyczonych linii. Jest tez faktem, ze grono kandydytow do Triumwiratu zazwyczaj dosyc dobrze bylo znane wsrod uprawnionych do glosowania - jesli nawet nie osobiscie, to przynajmniej na podstawie okreslonej aktywnosci na Forum. Ta wlasnie pozwalala nam dotad wyciagac odnosnie okreslonych osob wnioski a propos ich stanu wiedzy, zainteresowan, "postawy moralnej" wobec problemu zlomu numizmatycznego, udzialu w aktywnosciach TPZN etc.

Jest faktem, ze Towarzystwo bardzo pozytywnie powiekszylo sklad czlonkowski w ostatnich miesiacach - mozliwe tez, ze w aktualnie przygotowywanych wyborach bedziemy mieli do czynienia z "rekordowa" iloscia kandydatow do Triumwiratu. Stad pytanie o "program polityczny" poszczegolnych kandydujacych osob jest wprawdzie nowe, ale jak najbardziej uzasadnione. Tym niemniej nasz aktualny Statut nie przewiduje zadnych formalnych ram takiej "kampanii wyborczej", ale rownoczesnie tez naturalnie nie zabrania jakiejkolwiek "autoreklamy" w tym zakresie. Nie pozostaje nam w tym kontekscie zadne inne wyjscie, jak tylko pozostawic samym kandydatom decyzje co do tego, czy i w jaki sposob zamierzaja przedstawic/zareklamowac swoja osobe/swoj program na lamach Forum.

Jesli zatem do tego typu (nowych) form aktywnosci mialoby dojsc, sugerowalbym aby skanalizowac je wlasnie na aktualnym watku poswieconym wyborom - na pewno ulatwi to wyborcom orientacje i podjecie decyzji :)

Pozdrawiam!


Marek
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Marca 2010, 19:07:28 »
dzięki Marku  ;) myślę , że tak będzie najlepiej jak piszesz
pewnikiem coraz więcej będę wiedział o naszym stowarzyszeniu i o jego członkach i pewnikiem spadnie mój udział w postach , bo wiele spraw będzie już dla mnie jasnych i nie będę tyle ględził. jestem zafascynowany naszym towarzystwem ludzi jak już wielokrotnie pisałem , życzliwych; próba udowodniła , że jestem wśród najlepszych , a jeden psztyczek w nos był niczym w porównaniu z tym czego doświadczałem na cafe allegro ( już się tam nie produkuję choć jest tam pare osób z klasą i wiedzą - tych - paru znam i koresponduję prywatnie z nimi)
pozdrawiam
wiesiek
« Ostatnia zmiana: 23 Marca 2010, 17:39:43 wysłana przez petroniusz15 »
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

Sciurus

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 439
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Marca 2010, 22:24:31 »
Co do reklamowania się to osobiście bym się wzbraniał. Dlatego, że wszystkie nasze dyskusje (jak jedna wielka debata) są zarejestrowane tutaj. Z nich można wyciągnąć najwięcej informacji o poglądach. Niejednokrotnie burzliwe wątki pozostawały bez rozwiązania ze względu na odmienność zdań, ale co najważniejsze zawsze w pokoju, zgodzie i dobrej atmosferze.

Czasem jak sobie myślę o forum, jako miejscu kontaktu ludzi to fascynuje mnie jak buduje w sobie obraz moich rozmówców. Niestety nikogo z Was nie znam osobiście, ale mogę zdecydowanie powiedzieć, że poznałem temperamenty, poglądy, charaktery. Jest to ciekawe doświadczenie.

Pozdrawiam wszystkich! :)
Paweł

nabializm

  • TPZN 005
  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 720
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Marca 2010, 00:05:21 »
Tak dokładnie, wszystko przez lata się kształtowało, wystarczy wejść na nasze pierwsze forum; miło wspominał

http://www.tpzn.fora.pl/porozmawiajmy,9/drinki-z-karty-prezesa,30.html
Miło się czytało i brało udział w tym wątku (tu nota bene widać moją osobę, he trochę się zmieniłem)

http://www.tpzn.fora.pl/porozmawiajmy,9/skad-wasze-nicki,355.html
To ciekawy był wątek, może warto do niego wrócić Mikołaju :)

http://www.tpzn.fora.pl/porozmawiajmy,9/kino-film-dyskusje,525.html
http://www.tpzn.fora.pl/porozmawiajmy,9/muzyka-ktora-ostatnio-slucham,336.html
To kolejny wątek, który próbowałem rozkręcić by ściągnąć ludzi do dyskusji na forum, bo jak większość pewnie pamięta cieniutko było na początku ;)

http://www.tpzn.fora.pl/porozmawiajmy,9/moja-ulubiona-moneta,95.html

miło sobie powspominać te czasy rozkręcania forum :)
Zapraszam do wertowania starego i nowego forum
Prezes TPZN 005 w stanie spoczynku
- Maciej Nabiałek

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 671
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Marca 2010, 17:14:31 »
Hehe - super inicjatywa Macku! Milo powspominac dawne czasy i dawne fora... Mi sie nawet zdarza w kwestiach merytorycznych (odpowiedzi na okreslone pytania i problemy) przypominac, ze juz taki temat raz byl i szukac (wlasnych i cudzych) wypowiedzi - nawet czasem na eNumizmatyka! - zeby je sobie odswiezyc...

Przepraszam tez, ze sie tak karygodnie zapuscilem w zakresie "Drinkow z karty bylego Prezesa" - coz watroba juz nie taka, fantazja podupada, a ilez mozna pisac o zwyczajnym piwie albo whisky...

Ale moze moze mi sie wkrotce uda nadrobic braki...  :P
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #38 dnia: 23 Marca 2010, 17:42:46 »
mnie te działy "z mroków historii" podobają i myślę , że warto je reaktywować dla uciechy gawiedzi  ;D
pozdrowionka
wiesiek
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 671
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Marca 2010, 12:40:43 »
Witam !

przypominam Sz. Kolegom, ze w dniu dzisiejszym o godzinie 24:00 zamykamy zgloszenia kandydatow do wyborow do przyszlego, IV. Triumwiratu TPZN. Tylko kandydaci zgloszeni do tego terminu i tylko ci, ktorzy takze do tego terminu potwierdza swoja zgode na kandydowanie na przynajmniej jedno stanowisko, zostana wciagnieci na ostateczna liste wyborcza.

Dla przypomnienia - lista wyborcza obejmuje aktualnie 6 kandydatow (kolejnosc wg. numerow legitymacji):


1) Maciek - TPZN 005 - nabializm - wyrazil zgode na kandydowanie na dowolne stanowisko
2) Mikolaj - TPZN 020 - Mikolaj - wyrazil zgode na kandydowanie na dowolne stanowisko
3) Piotr   -  TPZN 029 - Orpio - wyrazil zgode na kandydowanie na dowolne stanowisko
4) Robert - TPZN 031 - bobi68 - wyrazil zgode na kandydowanie na dowolne stanowisko
5) Pawel  -  TPZN 041 - Scirus - wyrazil zgode na kandydowanie na dowolne stanowisko
6) Karol   -  TPZN 044 - rara_avis - wyrazil zgode na kandydowanie na dowolne stanowisko


(dwaj pozostali zgloszeni kandydaci nie wyrazili zgody na kandydowanie)

Jako osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie Wyborow zaznaczam ponadto, ze zarowno piszac o zamknieciu listy wyborczej dzisiaj o 24:00, jak i w przypadku przeprowadzenia samych Wyborow w dniu 1.04 miedzy 0:00 a 24:00 mam na mysli srodkowoeuropejski czas letni. Zwracam na to extra uwage, poniewaz w momencie kiedy pisze te slowa czas forum nie zostal jeszcze przestawiony na czas letni. Byloby pozadane, zeby dokonac zmiany czasu jeszcze przed rozpoczeciem wyborow - unikniemy w ten sposob mozliwych nieporozumien (Prosba do Kol. Admina... :)

Pozdrawiam serdecznie!

Marek
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 671
Odp: Wybory do Triumwiratu TPZN - Kandydatury
« Odpowiedź #40 dnia: 31 Marca 2010, 00:22:47 »
Witam ponownie!

zamykam niniejszym faze zglaszania kandydatow do tegorocznych wyborow do Triumwiratu TPZN.
Na ostatecznej liscie wyborczej znalazlo sie 6 osob wymienionych w mojej poprzedniej wypowiedzi. Wszystkie one wyrazily zgode na objecie dowolnej funkcji w przyszlym Triumwiracie.

Specjalny watek dotyczacy wyborow otworze za niecale 24 godziny. Wszystkim Kandydatom serdecznie gratuluje i zycze sukcesu w Wyborach :)

Serdecznosci!


Marek
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku


Ten wątek jest zamknięty. Skontaktuj się z administratorem w celu odblokowania.
 

R E K L A M A
aukcja monet