Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 28 Kwietnia 2024, 11:42:49

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Habemus Triumviratum A.D. 2023!  (Przeczytany 2401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 806
Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« dnia: 07 Kwietnia 2023, 05:18:03 »
Szanowni Członkowie oraz Użytkownicy Forum TPZN!

Zakończyliśmy wybory do Triumwiratu XVII kadencji (2023).
Podczas wyborów oddano 32 ważne głosy, co stanowi 52% liczby wszystkich aktywnych członków TPZN, która na dzień 31.03.2023 wyniosła 62 członków. Wymóg frekwencji został więc spełniony.
Dziękuję wszystkim Członkom, którzy poświęcili czas by wziąć udział w wyborach i doprowadzili do osiągnięcia wymaganego kworum.

W szranki stanęło sześciu kandydatów.

Oto lista z podliczonymi głosami:
046. borsuk197718
058. zenonmoj25
080. pasjonatort28
096. cancan6269
117. jmskelnik35
124. Booboo17

Największą ilość punktów otrzymali cancan62, jmskelnik oraz pasjonatort, którzy obejmują następujące funkcje w XVII Triumwiracie TPZN:
cancan62 –  Prezesa
jmskelnik –  Wiceprezesa
pasjonatort –  Sekretarza

Pragnę podziękować Zenonowi, który w tym roku nie uzyskał miejsca w Triumwiracie, mając jednocześnie nadzieje, ze pozostanie aktywny na Forum.
Witam Kolegę JMSkelnik, który zyskał poważne poparcie i od razu wstąpi w rolę Wiceprezesa.

Serdecznie gratuluję nowemu Triumwiratowi i życzę owocnej pracy na rzecz całego forum.
Sam czuję się zaszczycony ponownie obdarzony zaufaniem i postaram się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom.
Dziękuję.

Chcę podziękować wszystkim kandydatom i pogratulować poparcia.
Dziękuję Kolegom harpsycho i borsuk1977 za doping oraz skrupulatne liczenie głosów, co zdjęło ze mnie część napięcia i odpowiedzialności za ewentualne błędy - co trzy głowy to nie jedna.


Pozdrawiam serdecznie,

Jacek
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 671
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwietnia 2023, 05:55:17 »
Serdecznie gratuluję Kol. Prezesowi ponownego wyboru na to stanowisko ❤ Wybór ten od samego początku nie pozostawiał żadnych wątpliwości, co dowodzi, jakim uznaniem nagrodzona została wyśmienita praca Kolegi w Jego pierwszej kadencji 🙂🙂🙂

Równie gorąco gratuluję Kol. JMSkelnik objęcia funkcji Wiceprezesa - należał On do moich osobistych faworytów i dlatego sukces ten cieszy mnie szczególnie. Myślę, że na tym stanowisku ogromna wiedza i bogactwo pomysłów Pana Skelnika jeszcze bardziej niż dotychczas będą mogły dojść do głosu - ku radości członków TPZN i wszystkich userów Forum 🙂🙂🙂

Wreszcie niemniej serdecznie gratuluję Kol. pasjonatort utrzymania stanowiska Sekretarza Triumwiratu. W aktualnym składzie jest Kolega najbardziej doświadczonym "wygą triumwiratowym" - a co doświadczenie, to doświadczenie. Myślę, że to właśnie doświadczenie znakomicie uzupełni walory pozostałych Triumwirów w nowej kadencji 🙂🙂🙂

Pozostałym kandydatom, Kol. Kol. zenonmoj, borsuk1977 i Booboo gratuluję uzyskanych rezultatów, które wcale nie były banalne. Dowodzi to, że i Wy stanowicie absolutną czołówkę naszych aktywistów - nie mam wątpliwości, że aktywność ta nie umilknie - bez względu na fakt bycia, czy nie bycia Triumwirem ❤ Szczególne podziękowania należą się  przy tym odchodzącemu Wiceprezesowi Triumwiratu, Kol. zenonmoj  za jego znakomitą pracę 🙂🙂🙂

Na koniec pragnę podziękować Kol. Prezesowi za miłe słowa pod moim adresem. Cieszę się, że mogliśmy z Kol. borsuk1977 odegrać pożyteczną rolę w przeprowadzeniu Wyborów i odebrać Koledze część związanego z tym stresu 🙂🙂🙂🙂

Vivat Triumwirat! Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam!

Marek "harpsycho" Wysocki
Prezes TPZN w stanie spoczynku
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2023, 05:58:41 wysłana przez harpsycho »
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

Luca Romano

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 576
  • Per aspera ad magnam collectionem
    • The LVCA ROMANO Collection
  • Legitymacja: 135
  • Zainteresowania: Mennictwo antyczne ze szczególnym akcentem na Złoty Wiek Cesarstwa Rzymskiego
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Kwietnia 2023, 07:47:55 »
Te wybory to piękna rzecz. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników i gratulacje dla nowego Triumwiratu. Obyście byli szczęśliwsi niż August i jeszcze lepsi niż Trajan.
Gorąco zachęcam do odwiedzenia mojego numizmatycznego profilu i galerii monet na instagramie https://www.instagram.com/lvcaromano_numismatics/

zenonmoj

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 404
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Kwietnia 2023, 09:39:58 »
Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom i gratuluję nowemu Triumwiratowi!!!
VIVAT!!!

Zenon M.

pasjonatort

  • Administrator
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 909
  • TPZN 080
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwietnia 2023, 09:54:32 »
Jacku, serdeczne gratulacje! Panie Julianie wielkie brawo :)

Natomiast wszystkim osobom, które poświęciły czas na głosowanie, niezależnie od osobistych wyborów, należy się wielkie DZIĘKUJĘ!

Pamiętajmy, że Forum należy do każdego z nas, że my wszyscy dbamy o jego rozwój, poziom wypowiedzi. Dlatego w kolejnym roku nowego Triumwiratu życzę żeby było jak najwięcej merytorycznych tematów, aby nasza społeczność jeszcze mocniej zaistniała w świadomości środowiska numizmatycznego. :)
Norbert

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 806
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Kwietnia 2023, 12:05:13 »
Dziękuję Norbercie.
Tobie oczywiście także serdecznie gratuluję wyboru. Spoczywają na Tobie obowiązki administracyjne, bez których nie istniałoby Forum.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

Tuk Tukat

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 879
  • Legitymacja: TPZN nr.104
  • Stowarzyszenie: PTN o. Warszawa
  • Zainteresowania: Szelągi Księstwo Warszawskie
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Kwietnia 2023, 12:22:26 »
Gratuluję wszystkim kandydatom  :)  a szczególnie winszuję nowemu Triumwiartowi.
Janek

jmskelnik

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 912
    • Historia ukryta w przedmiotach
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Kwietnia 2023, 12:58:51 »
W pierwszej kolejności gratuluję wszystkim kandydatom i wybranym. Dziękuję też za głosy, które otrzymałem i które w tej ilości bardzo mnie zaskoczyły. Prawdę mówiąc nie spodziewałem się takiego wyniku głosowania, ale postaram się nie zawieść.

Bebek2006

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 949
  • Legitymacja: TPZN nr 122
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Kwietnia 2023, 16:12:47 »
Gratuluję wszystkim kolegom świetnych wyników w wyborach. :)
Dziękuję też staremu Triumwiratowi za masę pracy włożoną w rozwój Forum i życzę nowemu zarządowi owocnej kadencji.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2023, 16:15:33 wysłana przez Bebek2006 »
Pozdrawiam
Karol

Booboo

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 342
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Kwietnia 2023, 16:40:56 »
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy!
A nowemu triumwiratowi życzę samych sukcesów!

borsuk1977

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 743
  • Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Kwietnia 2023, 21:54:51 »
Oficjalnie teraz mogę już pogratulować wybranym przez nas Triumwirom. Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy oddali swoje głosy w tych wyborach, w tym kolegom którzy oddali je na mnie. Nowemu Triumwiratowi życzę sukcesów i owocnej współpracy tak pomiędzy sobą jak i z Radą Oficerów oraz wszystkimi członkami TPZN-u.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2023, 21:58:42 wysłana przez borsuk1977 »
TPZN nr 46
Pozdrawiam Paweł

Barnaba

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 132
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Kwietnia 2023, 07:13:28 »
Gratulacje dla nowego Triumwiratu! Powodzenia i wytrwałości w dalszym rozwijaniu naszego forum! Gratulacje dla pozostalych kandydatow, którzy wzięli udział w głosowaniu i uzyskali bardzo dobre wyniki!

Phoenix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 648
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Kwietnia 2023, 16:21:40 »
 :) Zagrzmiały werble, zadęły fanfary heroldów!!!
Gratulacje dla Przywódców naszych w trójcy jedynych :)

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 671
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Kwietnia 2023, 19:19:42 »
:) Zagrzmiały werble, zadęły fanfary heroldów!!!
Gratulacje dla Przywódców naszych w trójcy jedynych :)
"... a majestatyczny ptak Feniks rozpostarł swoje ogromne skrzydła i wzniósł się na niebotyczne wyżyny ku Słońcu, głosząc chwałę Przywódców z woli Pana!" 🙂
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

kotek555

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 362
Odp: Habemus Triumviratum A.D. 2023!
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Kwietnia 2023, 21:25:28 »
Gratulacje dla nowego Triumwiratu! Powodzenia i wytrwałości w dalszym rozwijaniu naszego forum! Wytrwałości w tępieniu patologii numizmatycznej wszelakiej. Hura, hura, hura!

 

R E K L A M A
aukcja monet