Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 29 Marca 2024, 12:09:43

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Moneta 2 zł destrukt 2zł  (Przeczytany 1348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arcze

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Zainteresowania: Miedziana moneta Rosji carskiej 1700-1810 i jej falsyfikaty

Szredi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Odp: Moneta 2 zł destrukt 2zł
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Czerwca 2023, 12:20:15 »
Przepraszam Pana a skoro nie jest Pan zainteresowany to po co tyle Pan pisze? Miłego dnia Panu życzę!

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Moneta 2 zł destrukt 2zł
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Czerwca 2023, 13:26:27 »
Pan pisał tyle, bo miał do czynienia z człowiekiem, który wyraźnie nie orientuje się w temacie i chciał Mu pomóc. Samo wystawienie za x zł nie jest gwarantem, że znajdzie się ktoś, kto zechce wyłożyć tę sumę. Zakończone z sukcesem aukcje są jakimś odnośnikiem, jednak aukcja aukcji nie równa. Coś co się sprzedało wczoraj za x zł może jutro się wcale nie sprzedać, lub osiągnąć kosmiczną cenę. Rynek jest kapryśny i nieprzewidywalny.
Każdy rocznik, stan ma inne odbicie w cenie. I tyle w temacie.

Forma grzecznościowa „Pan” jest standardem na tym forum. Per „Ty” zwracamy się do znajomych, którzy się na to zgodzili. Pozdrawiam i życzę sukcesu w sprzedaży tej monety, bo jest ona ciekawa. Szkoda, że trochę obiegowa.

Prezes TPZN.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

Szredi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Odp: Moneta 2 zł destrukt 2zł
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Czerwca 2023, 17:16:41 »
Dziękuję Panu  Dom Aukcyjny Marciniak oferuje mi pewną kwotę i pewnie za tyle sprzedam to oni zachęcili mnie by spróbować tu i na jeszcze jednym forum poczekam do końca mojej aukcji i zadecyduje jestem laikiem w tych tematach dla tego prosiłem tu o pomoc . Pozdrawiam

 

R E K L A M A
aukcja monet