Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 16:11:17

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Jak najprościej pisać tekst niewidzialny? - wersja alkoholowa  (Przeczytany 44754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: Jak najprościej pisać tekst niewidzialny?
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Marca 2010, 14:38:30 »
dawno zapomniane me talenty z okresu stanu wojennego będę musiał chyba ożywić ha ha , bo robiłem wówczas najlepsze whysky i winiaki dostępne na "rynku" albo winka , - doskonałe z czerwonych porzeczek +agrest i troszkę białych , a potem niezrównane z głogu i dzikiej róży
no i zeszło na to że ten wątek poświęcony jest ( niewidocznymi literami ) propozycji zjazdu TPZN połączonego z degustacją wyśmienitych trunków ;)
ze swej strony mogę zapewnić świeżą lub świeżo zamrożoną rybką z bałtyku na zakąskę - dorszyki z własnych połowów-
bo mój niezrównany wójaszek z zaniewicz stwierdzał , że żal jeść ot ak sobie - wypada za to zakanszać  ;D
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

harpsycho

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 1 648
Odp: Jak najprościej pisać tekst niewidzialny?
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Marca 2010, 22:10:32 »
A z prawdziwą przyjemnością podegustowałbym Pańskie niewątpliwie znakomite wyroby. Zwłaszcza, że pisze Pan o nich wyjątkowo apetycznie.

Dziekuje za mile slowa - i bardzo serdecznie zapraszam na degustacje!!!
« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2021, 13:16:47 wysłana przez zenonmoj »
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

wordlord

  • Członkowie TPZN
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Jak najprościej pisać tekst niewidzialny?
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Marca 2010, 23:50:30 »
Widzę,  że kolekcjoner nie tylko monetami żyje  ;) Ja od niedawna rozpocząłem produkcje winka stosując babcina recepturę. Po ostatniej produkcji ostało mi się jeszcze trochę trunku. Wyszło mi co prawda odrobinę za słodkie (jak na mój gust), ale wszystkim smakuje. Wino robione z winogron, ale z dodatkiem czarnej porzeczki, która przyjemnie przebija się podczas picia :) No i co dal niektórych najważniejsze, cholernie mocne wyszło jak na wino  ;)
Teraz planuje zabrać się za zrobienie sake, przepis zdobyty, teraz tylko trochę czasu by się przydało :)
Zbieram, więc jestem...

TZPN nr 067

Mikołaj

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 464
Odp: Jak najprościej pisać tekst niewidzialny?
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Marca 2010, 09:33:34 »
Człowiekowi się weselej na duszy robi, jak tylko czyta Wasze wypowiedzi, a jak zacznie degustować.... :D :D
Pozdrawiam
Mikołaj

TPZN nr 20

harpsycho

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 1 648
Odp: Jak najprościej pisać tekst niewidzialny?
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Października 2011, 15:32:49 »
no i zeszło na to że ten wątek poświęcony jest ( niewidocznymi literami ) propozycji zjazdu TPZN połączonego z degustacją wyśmienitych trunków ;)

TPZN = Towarzystwo Przyjaciol Znakomitych Napitkow... (nazwa nieoficjalna)  ;D
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

 

R E K L A M A
aukcja monet