Aktualności:

  • 19 Marca 2024, 07:08:28

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: WCN 43  (Przeczytany 10528 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beerg

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: WCN 43
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Maja 2010, 16:08:10 »
Na stronie: http://numia.pl/nas.php/register/for/2 jest już dostępny formularz rejestracyjny, i z tego, co mi wiadomo, trzeba się ponownie zweryfikować wpłacając 1 złoty przez system platności.pl. Dzisiaj także rozpoczyna się pre-aukcja, która potrwa do 3 czerwca. Będziecie brać udział w pre-aukcji, bo ja co do tego pomysłu mam mieszane uczucia.
« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2010, 21:41:16 wysłana przez beerg »

Shiver

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 667
Odp: WCN 43
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Maja 2010, 16:11:52 »
Nawet działają konta użytkowników z PDA13.
Pozdrawiam,
Krzysiek

Macio

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: WCN 43
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Czerwca 2010, 16:18:51 »
Czy na preaukcje i na aukcje właściwą online wystarczy jednorazowa rejestracja i weryfikacja??

stasser

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 777
  • Legitymacja: 036
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2010, 01:13:13 wysłana przez stasser »
Pozdrawiam
Bartek
TPZN 036

ptaku79

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: WCN 43
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Czerwca 2010, 09:31:51 »
Wysoko sprzedał się dukacik.Ten egzemplarz pochodzi z 21 aukcji WCN gdzie sprzedał się za skromne 55 tyś.

Macio

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: WCN 43
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Czerwca 2010, 20:51:47 »
Jako, że licytowałem przez internet moge napisać, że nie wszystko do końca wyszło pomyślnie. Interesowały mnie blaszki do nr około 770 i parę razy system się zawieszał w wyniku czego aukcja, która już była zaklepana w hotelu na necie była jeszcze w toku, albo częściowe opóźnienie na pulpicie zostawala poprzednia aukcja z ceną zakończenia i następował nagły przeskok na kolejną która już była w toku i cena np była już duzo wyzsza od wywoławczej... Z tego co przedstawiciele WCN i Numii napisali na cafe Allegro to wina łączy w hotelu i w przyszłości mają być te niedogodności usuniete... Osobiscie zrobiłem sobie listę na co polowałem w pierwszej kolejności i nic z tego nie udało mi sie trafic :( aukcja tak szybko się toczyła że gdy licytowałem przy pierwszym uderzeniu i po drugim było już za poźno i sala przebijała i wygrywała.... z tego co wiadomo kilkadzięsiat aukcji wygrali użytkownicy licytujący przez internet więc jest to niewiele jak na prawie 1200 aukcji...
Jednak żeby być pewnym wygranej nie licząc aspektu finansowego, trzeba być obecnym osobiście na aukcji i podniosic ręke bo internet nie daje jak na razie większych szans na zwycięstwo...
A jakie są Wasze wrażenia tych co licytowali przez neta i tych co byli obecni na sali, czy wprowadzenie-dołączenie licytacji on-line miało duzy wpływ na przebieg na sali w hotelu?? z tego co zaobserwowałem to tempo jest zabójcze w okolichach 150 aukcji na godzinę...

Shiver

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 667
Odp: WCN 43
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Czerwca 2010, 08:25:49 »
Niestety, tempo takie być musi - wystarczy wziąć do ręki kalkulator.
Z punku widzenia sali fakt licytowania przez internet właściwie niczego nie zmieniał - oferty internetowe pojawiały się stosunkowo rzadko i częściowo pewnie były z tzw. preaukcji.
Przez internet licytowałem na PDA13 - udało mi się kupić bez większego problemu wszystko co upatrzyłem.
Pozdrawiam,
Krzysiek

qcho

  • Administrator
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 806
  • Legitymacja: TPZN nr 068
  • Zainteresowania: Naśladownictwa i imitacje trojaków
Odp: WCN 43
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Czerwca 2010, 08:40:29 »
Na PDA nie bylo takich opoznien. Tam mi sie rowniez udalo zakupic to co chcialem. Tutaj przez te opoznienia
niestety nic :( Licytowalem jak szalony, ale to nic nie dawalo, bo lot ktory sie pojawil na ekranie tak naprawde byl juz
zakonczony na sali i po kilku sekundach dostawalem komunikat : "Ta aukcja juz sie zakonczyla".

Ale generalnie, jesli rzeczywiscie winny byl router hotelowy i sama aplikacja niczego nie zamula to mysle, ze w przyszlosci
to moze zdac egzamin.
jarek

rubinowakrew

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 518
    • Katalog Półtoraków
  • Legitymacja: 111
  • Zainteresowania: Półtoraki i inne monety Zygmunta III, monety górnośląskie.
Odp: WCN 43
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Czerwca 2010, 09:46:55 »
a ja w ogóle zalogować się nie mogłem
ciągle błąd 500 i dupa :/
może to i lepiej bo czasem ceny na tej aukcji są przegięte
Co za czasy.... Falsy się patynuje, oryginały poleruje a kupuje się napisy na pudełkach...

 

R E K L A M A
aukcja monet