Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 15:31:08

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: wystawa książek historycznych  (Przeczytany 3120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
wystawa książek historycznych
« dnia: 25 Listopada 2010, 21:07:20 »
witam, jadąc dziś autem , wpadło mi w ucho z jakiejś audycji radiowej informacja o mającej się odbyć , bądź odbywającej się już wystawy dot książek historycznych w w-wie ; nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie to że sa tam również książki z muzeów, czyli może się coś interesującego trafić , np waschinski  ;) i może można będzie doprosić się o kserolub kupić formę elektroniczną dzieła; sam tam nie dotrę , mam teraz ogromną ilość roboty i 0 szans na wyrwanie się choc na jeden dzień, czyli może ktos na miejscu tam zajrzy lub coś się dowie ?
pozdrawiam
wiesiek
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

nabializm

  • TPZN 005
  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 720
Odp: wystawa książek historycznych
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopada 2010, 14:01:19 »
http://www.pwkh.pl/index.php?id_kat=1

ostatnio na nic nie mam czasu, nawet na forum nie ma kiedy zajrzeć, w powyższym linku dowiedzieć sie można co i jak się odbyło - dziś był ostatni dzień targów.
Prezes TPZN 005 w stanie spoczynku
- Maciej Nabiałek

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: wystawa książek historycznych
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopada 2010, 17:17:45 »
szkoda że nikt tam nie był   :(
jednak warto tam chyba było zajrzeć i zorientować się co można ciekawego  dostać z naszej półki
ale co się odwlecze to nie uciecze , postaram się za rok tam zlądować  i sam zobaczyć
pozdrowionka  :)
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

 

R E K L A M A
aukcja monet