Działalność TPZN > Podserwisy TPZN.pl

Przerwa w działaniu - 6.10.2008

(1/3) > >>

Prankster:
Wczoraj przez kilka godzin konto hostingowe, na którym znajduje się serwis TPZN i mój UMB zostało zablokowane przez administrację firmy, w której jest wykupiony serwer.

Okazało się, że następuje znaczne obiążenie bazy danych. Konto zostało odblokowane po mojej obietnicy, że się tym zajmę. Podobno nie był to pierwszy raz takiego obciążenia.

Nastąpią więc zmiany funkcjonalności, które mają zmniejszyć obciążenie. W pierwszej kolejności stanie się to na moich pozostałych stronach, znajdujących się na serwerze (zwłaszcza UMB). Możliwe też, że będę musiał coś wyłączyć na stronie TPZN. W pierwszej kolejności myślę o Galerii i Newsach, któryś, w razie konieczności, może zostać wyłączony.


A co do kwestii powstania samego obciążenia, to jestem trochę zdziwiony.

Prankster:
Już nie jestem zdziwiony. Znalazłem najbardziej prawdopodobny powód, usunąłem i mam nadzieję, że będzie dobrze. Przy okazji pozbyłem się paru zbędnych rzeczy z serwera i bazy danych.

Nie zostało ruszone nic, co ma bezpośredni związek z tym serwisem.

Prankster:
A jednak to nie pomogło i musiałem wziąć się za serwis TPZN.

Został usunięty serwis newsy.tpzn.pl. Za jakiś czas pojawi się znów, ale w innej postaci.

Wrocek:
Zawsze mówiłem, że trzeba płacić za prąd !  ;)

... a tak na marginesie, to bez naszego forum byłoby do kitu  ! ! !
Słowa uznania dla Prankstera.

Pozdrawiam
Wrocek
TPZN 033

Patriota:
Dzisia rano wstaje włanczam kompa tpzn.pl co nowego i dupa niedziała. Tak smutno bez tpzn. Dzieki ze zajmujesz sie naszym serwisem :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej