Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 17:23:13

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Fałszywe 20 marek 1943  (Przeczytany 9767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gumer

  • Gość
Fałszywe 20 marek 1943
« dnia: 02 Lutego 2011, 20:39:18 »

DagonX

  • Rada Oficerów TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 354
Odp: Fałszywe 20 marek 1943
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lutego 2011, 22:22:07 »
Kolejna rewelacyjna aukcja tego wystawiającego... Sam nie wiem czy większa w tym zasługa firmy gradingowej czy firmy sprzedającej.  :-X

Co do monety, nawet osoba średnio rozgarnięta i zorientowana w monetach łódzkiego Getta powinna zauważyć, że coś z tą sztuką jest nie tak - chociażby brak charakterystycznych pęknięć stempla po stronie awersu (przynajmniej ja ich nie widzę na zdjęciu).

DagonX
Rada Oficerów 2015/16, 2019/20-2023/24

https://zastepczy.wordpress.com/

pretor12

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
Odp: Fałszywe 20 marek 1943
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lutego 2011, 10:45:38 »
Niezły nr! ale jeśli chodzi o tą firmę gradingową ?to już kilka mało pochlebnych opinii można było przeczytać.
Ale jak to w dobie obecnych czasów, KASA i AMATORSZCZYZNA biorące się z chęci powiększenia ilości zer na koncie!!! 
Mówić! każdy potrafi, słuchać? niestety już nie.

Pozdrawiam
Grzegorz

Tajniak

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 208
Odp: Fałszywe 20 marek 1943
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lutego 2011, 11:25:04 »
Aukcja odwołana.

Taka ciekawostka gdy chciałem odwiedzić sklep GCN w Google Chrome. http://sklep.eccgrading.pl/

Cytuj
Ostrzeżenie: Podejrzenie witryny wyłudzającej dane (phishing)!

Nie wiem na jakiej podstawie zostało to stwierdzone, ale ja do tej firmy ze względu na ich rzetelne oceny zaufania nie mam.

pretor12

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
Odp: Fałszywe 20 marek 1943
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lutego 2011, 11:05:31 »
Jak może być normalnie? skoro sami oceniają i sami tym handlują. Przecież sam sobie nikt krzywdy świadomie nie robi.
Jeśli ktoś słabo w temacie lub zaczyna bez wiedzy albo i kupuje aby tylko mieć w pięknym slabie z opisem bliskim stanu menniczego lub dokładnie menniczego, to dla nich to woda na młyn. Później się trafiają jak grzyby po deszczu w kresie słabego grzybobrania, aukcje taka jak ta odwołana.

Albo zatrudniasz profesjonalistów i zajmujesz się rzetelną oceną stanu monet albo pospolitych "fachowców" znających się na monetach, samochodach oraz jeszcze będących ekspertami w dziedzinie lotnictwa??? po szkole z dziedziny OCHRONA ŚRODOWISKA,pakujesz to w pięknie opisane pudełeczka i cena 20-40% w górę!!!!

pozdrowienia dla tego eksperta co oceniał tą 20-tke.                     
Mówić! każdy potrafi, słuchać? niestety już nie.

Pozdrawiam
Grzegorz

stasser

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 777
  • Legitymacja: 036
Odp: Fałszywe 20 marek 1943
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lutego 2011, 10:41:56 »
Tylko pokazują jakimi są cieniasami. Certyfikują popełniając szkolne błędy. Wszystkie informacje na temat falsów getta są w necie, wystarczy poczytać.
Pozdrawiam
Bartek
TPZN 036

 

R E K L A M A
aukcja monet