Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 29 Marca 2024, 00:04:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Co pudełko robi z człowiekiem ;)  (Przeczytany 5906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mike79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 228
Co pudełko robi z człowiekiem ;)
« dnia: 14 Lutego 2011, 22:26:46 »
Z czystej ciekawości wrzuciłem do obserwowanych aukcję z eBaya, nie spodziewałem się że ktoś jest w stanie dać za plastikowe pudełko tyle kasy. Rozumiem że 2 złote to rzadki egzemplarz i w tym stanie wart może 5000 złotych, ale żeby kolejne 4000 złotych dać za pudełko i hologram to już lekka przesada, bynajmniej jak dla mnie.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250768738562&rvr_id=210358505061&mfe=sidebar

Pozdrawiam Mike
Pozdrawiam Michał

robertino

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 345
Odp: Co pudełko robi z człowiekiem ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lutego 2011, 23:47:58 »
Po prostu plastik-fantastik  :)
A z drugiej strony kto bogatemu zabroni?

mroovkoyad

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: Co pudełko robi z człowiekiem ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lutego 2011, 08:38:58 »
A ja tu mam absolutne kuriozum. Szczerze mówiąc oczy mnie z orbit wyszły, jak to zobaczyłem. Rozumiem, że
zysk się liczy przede wszystkim, ale chyba są czasem jakieś granice bezczelności. Gdyby robić klasyfikację ściemy,
to jak na razie jest to dla mnie bezapelacyjnie NUMBER ONE. Podoba mi się zwłaszcza ustęp o byciu "poszkodowanym"
przez "firmę gradingową".

http://allegro.pl/2zl-okrecik-i1465225835.html#gallery

lukaszb22

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 262
Odp: Co pudełko robi z człowiekiem ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lutego 2011, 14:27:05 »
A ja tu mam absolutne kuriozum. Szczerze mówiąc oczy mnie z orbit wyszły, jak to zobaczyłem. Rozumiem, że
zysk się liczy przede wszystkim, ale chyba są czasem jakieś granice bezczelności. Gdyby robić klasyfikację ściemy,
to jak na razie jest to dla mnie bezapelacyjnie NUMBER ONE. Podoba mi się zwłaszcza ustęp o byciu "poszkodowanym"
przez "firmę gradingową".

http://allegro.pl/2zl-okrecik-i1465225835.html#gallery

A gdzie pisze , ze jestem poszkodowany?
I nie tyle chodzi "o zysk" bo nie wystawiłem od 1zł żebym się obawiał  ile o nie adekwatną ocenę wg mnie ;)
A nie widziałeś monetki na żywo więc jesteś troszkę za pewien tego co piszesz, a stary grading tzn ładnych kilka latek temu ;)

Tu masz przykład :

http://allegro.pl/2-zl-s-t-a-t-e-k-z-1936-r-ngc-ms-62-i1449077633.html

Ja za swoją chyba chcę troszku więcej bo dla mnie jest ładniejsza i cenniejsza .

I nie porównuję tu GCN do NGC tylko brzytką, spatynowaną monetkę z menniczym egzemplarzem.
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2011, 14:32:07 wysłana przez lukaszb22 »
Są tacy ludzie do których chce się czasem podejść i zapytać, jak im się udaje żyć bez mózgu.

mroovkoyad

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: Co pudełko robi z człowiekiem ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lutego 2011, 15:25:39 »
Hmm, rzeczywiście za ostro się chyba wypowiedziałem, więc proszę o wybaczenie.
Ostatecznie kwestia oceny stanu jest dość względna. W każdym razie wydawało mi się to
wszystko dziwne, ale jestem w stanie przyjąć, że jest tak jak mówisz. Tym bardziej, że istotnie
to nie jest do końca moja działka, bo prawdopodobnie przez pomyłkę, ale aukcję umieściłeś
w Polsce królewskiej 1587 - 1668 i właściwie tylko dlatego ją zauważyłem.
W każdym razie mam nadzieję, że nie żywisz zbytniej urazy :)




lukaszb22

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 262
Odp: Co pudełko robi z człowiekiem ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lutego 2011, 15:41:01 »
Oczywiście , że nie tak to jest jak człowiek wystawia aukcję w pośpiechu  ;)
Dzięki za zwrócenie uwagi musiałem po wystawieniu grosza dać wystaw podobną i nie zmieniłem kategorii  :)


edit:

Najlepsze jest to że już się nie da zmienić ale jest do 45 to niema tragedii   >:(
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2011, 15:43:36 wysłana przez lukaszb22 »
Są tacy ludzie do których chce się czasem podejść i zapytać, jak im się udaje żyć bez mózgu.

 

R E K L A M A
aukcja monet