Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 29 Marca 2024, 15:40:52

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Oryginał???  (Przeczytany 10253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gelt

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Oryginał???
« dnia: 03 Marca 2011, 21:29:47 »

No właśnie, czy oryginał czy nie???

lukaszb22

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 262
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marca 2011, 21:47:45 »
Już Ci odpisali , ale 230 poleciałeś .
Na przyszłość najpierw pytaj potem licytuj  :P
Są tacy ludzie do których chce się czasem podejść i zapytać, jak im się udaje żyć bez mózgu.

gelt

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marca 2011, 21:51:17 »
No ok, ale mnie interesuja konkrety. Dlaczego oryginał lub dlaczego fals? Ot tak rzucic to kazdy moze co chce, spodziewam sie tutaj ludzi troche znajacych sie narzeczy i umiejacych uzasadnic swoje zdanie

lukaszb22

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 262
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Marca 2011, 21:54:57 »
To napiszę tak widziałeś ażeby srebrzenie schodziło ze srebra?
Są tacy ludzie do których chce się czasem podejść i zapytać, jak im się udaje żyć bez mózgu.

gelt

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Marca 2011, 21:56:03 »
Nie, ale wżerki tak

lukaszb22

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 262
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Marca 2011, 22:05:30 »
Tu lepsze fotki:

http://allegro.pl/duza-moneta-i1481898340.html

Może Inni pokierują Cię bo jak nie potrafisz odróżnić spękanego schodzącego srebrzenia na monecie /odlewie/ od srebrnej monetki to nie mamy o czym gadać, pozdro.

edit:

Jak dotrze to idź do autoryzownego sklepu/antykwariatu i sprzedaj na pewno zarobisz kokosy.
Są tacy ludzie do których chce się czasem podejść i zapytać, jak im się udaje żyć bez mózgu.

mike79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Marca 2011, 00:05:21 »
Pax pax panowie, kolego gelt, na tym forum na prawdę są ludzie którzy znają się na numizmatyce a jeden z nich napisał Ci że to fals i ja to także potwierdzam, czasami ciężko pogodzić się z porażką, ale w tym przypadku jeszcze nie wszystko stracone; zawsze można się odwołać do allegro. A tak przy okazji zapytam co kolegę zachęciło do zakupu tego jakże cennego numizmatu?.
Pozdrawiam Michał

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Marca 2011, 15:53:03 »
niestety koledzy maja rację - falsyfikat na 100%  8)
wystaw go w allegro , tylko zaznacz że to kopia , a może ktoś go kupi, lub zachowaj go , by przypominał , że najpierw wiedzieć , potem kupować  he he
ja tez niestety w swoim czasie zasilałem pugilaresy róznych cwaniaczków i mam troszke takiego złomu , tyle że go trzymam by sobie uzmysłowic co kiedys wyprawiałem
zapraszam do naszego forum , zapoznaj sie z opiniami kolegów, poczytaj inne posty na temat różnych monetek , a jest w czym sie zagłębic , nastepnie - też sie tu dowiesz , kuopić literatury na wybrany temat i juz  możesz zacząć kupować ... z głową ; szkoda twoijej kasy i rozczarowania
pozdrawiam
wiesiek
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

borsuk1977

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 737
  • Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Marca 2011, 20:14:43 »
Paskudny fals, robota niezmiernie kiepskiego amatora. A jeśli kolega gelt nie potrafi odróżnić takiej paskudy od oryginału to uczciwie proponuję zainwestować w wiedzę a nie liczyć na szczęście kupując coś o czym nie ma się zielonego pojęcia. I proszę nie traktować tego jako złośliwości z mojej strony, tylko poważnie się zastanowić czy warto w ten sposób płacić za naukę?
TPZN nr 46
Pozdrawiam Paweł

Mirvan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Marca 2011, 22:52:35 »
W ciągu 10 dni każdy towar kupiony przez internet można oddać bez podania przyczyny zwrotu.

Nie ma że sprzedawca nie przyjmie. Takie jest polskie prawo.

Masz jeszcze czas możesz oddać. Chyba że Ci się podoba to możesz zatrzymać na pamiątkę.

jar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 37
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Marca 2011, 08:42:45 »
W ciągu 10 dni każdy towar kupiony przez internet można oddać bez podania przyczyny zwrotu.

Nie ma że sprzedawca nie przyjmie. Takie jest polskie prawo.

Masz jeszcze czas możesz oddać. Chyba że Ci się podoba to możesz zatrzymać na pamiątkę.

Nie do końca.
Aukcje są wyłączone z tego przepisu. W praktyce powołać się na ten zapis można tylko w przypadku "kup teraz".
II RP, Getto Litzmannstadt

Mirvan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Marca 2011, 13:56:01 »
Faktycznie.

Przepraszam że wprowadziłem w błąd.

Mikołaj

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 464
Odp: Oryginał???
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Marca 2011, 23:10:37 »
Ale i tak można się wymiksować z takiej umowy ;) na innej podstawie, o czy pisałem w BI.
Pozdrawiam
Mikołaj

TPZN nr 20

 

R E K L A M A
aukcja monet