Strona główna | Forum | Artykuły | Galeria | Kalendarz
TPZN - Forum numizmatyczne
Aktualności:

*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
19 Wrzesień 2017, 15:31:21

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: III edycja Toruńskich Warsztatów Numizmatyki Antycznej  (Przeczytany 10920 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tomanek
Gaduła
Poland Poland

Quaerenda pecunia primum est, virtus post nummos.

« Odpowiedz #30 : 11 Wrzesień 2011, 12:33:19 »

Zgodnie z warsztatową tradycją - było SUPER!

Różnorodność pasjonujących tematów: od zagadnień meandrów prawnych i lingwistycznych, poprzez konkretne wątki główne na przedstawieniach monetarnych (Roma oraz Artemida/Diana) do ćwiczeń chemicznych w pracowni konserwatorskiej. Wszystko przygotowane i przeprowadzone na piątkę z dużym plusem.
Tradycyjna wieczorna biesiada kończąca się w okolicach śniadania i setki ciekawych tematów pobocznych w trakcie rozmów kuluarowych.

Byle tak dalej Uśmiech

Jeszcze raz gorące podziękowania dla organizatorów oraz współuczestników tego numizmatycznego święta Buziak
Orpio
Członkowie TPZN
Gaduła
*
Poland Poland

Legitymacja: TPZN nr 029
Zainteresowania:
Cesarstwo Rzymskie, Judea, Sasanidzi

« Odpowiedz #31 : 11 Wrzesień 2011, 15:19:47 »

Dołączam się do Waszych podziękowań dla organizatorów! Bartku trzymaj tak dalej!

Cieszę się, że Warsztaty rosną w siłę. Jestem bardzo ciekawy jak rozwinie się (już chyba stały punkt) konserwacji monet. Pomysł na rozpatrywanie na szczegółowych przykładach jest bardzo dobry!

Kolacja, była bardzo sympatyczna. Miła atmosfera, dobre trunki i jedzenie - czego chcieć więcej?! Szkoda, że następne spotaknie dopiero za pół roku! Mrugnięcie

Pozdrawiam wszystkich! Naprawdę były to miłe chwile!

Orpio
były Sekretarz IV Triumwiratu TPZN
TPZN nr 029
Hermogenes
Stały bywalec
Poland Poland

Zainteresowania:
Starożytna Grecja, Rzym, w mniejszym stopniu mennictwo Celtów, Persów i Partów.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 12 Wrzesień 2011, 00:39:23 »

Salvete Carissimi!

Dziękuję za Wasze ciepłe słowa pod adresem organizatorów III edycji TWNA! Cieszę się niezmiernie, żeście zadowoleni i macie ochotę na więcej! Cieszę się również, że Paweł (Aurelius) w tak świetnym stylu dołączył do prelegentów. Aspekty prawne kolekcjonerstwa z pewnością zagoszczą na stałe w programie TWNA.
Na zakończonych raptem w sobotę warsztatach padły już pewne propozycje na temat kolejnej (lutowej) edycji, której program i kształt będę jeszcze z Wami konsultował. Zanim jednak przystąpię do pracy nad IV edycją, zachęcam do obejrzenia zdjęć z III. Poniżej raptem kilka, więcej na Facebooku:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.249532755085468.61389.134793483226063

Valete!
B.

* TWNA III 01_Bartosz Awianowicz.jpg (102.33 KB, 1200x800 - wyświetlony 105 razy.)

* TWNA III 02_Pawel Gronski.jpg (99.69 KB, 1200x800 - wyświetlony 98 razy.)

* TWNA III 08_uczestnicy-konserwacja.jpg (171.63 KB, 1200x800 - wyświetlony 119 razy.)

* TWNA III 06_organizatorzy&uczestnicy.jpg (146.38 KB, 1200x800 - wyświetlony 135 razy.)
DIVUS JULIUS
Użytkownik
**
Poland Poland

Zainteresowania:
PRYNCYPAT

« Odpowiedz #33 : 12 Wrzesień 2011, 15:11:36 »

BYŁO NAPRAWDĘ SUPER. Bardzo się cieszę ze mogłem poznać kolegów osobiście. Nic nie zastąpi pisania na forum od niekończących się rozmów o numizmatyce do białego rana. Bartkowi gratuluję pomysłu i z niecierpliwością czekam na nasze kolejne spotkanie w lutym.
Eneasz
TPZN 075
Członkowie TPZN
Stały bywalec
*
Poland Poland

Zainteresowania:
Starożytny Rzym, Seleucydzi, Partowie i nie tylko...

« Odpowiedz #34 : 12 Wrzesień 2011, 17:56:44 »

Serdeczne dzięki za bardzo udane warsztaty! Zgadzam się, że były SUPER - jeszcze więcej, lepiej i ciekawiej niż sobie wyobrażałem. Byłem tu pierwszy raz i bardzo się cieszę, że przyjechałem. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników!
Aurelius
Członkowie TPZN
Stały bywalec
*
Legitymacja: TPZN nr 048

« Odpowiedz #35 : 12 Wrzesień 2011, 20:41:23 »

Cieszę się również, że Paweł (Aurelius) w tak świetnym stylu dołączył do prelegentów.
Dzięki Bartku za ciepłe słowa. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że mogłem współtworzyć Warsztaty! Również bardzo Ci dziękuję i już nie mogę się doczekać następnych! Do miłego zobaczenia (na pewno wcześniej niż w lutym Mrugnięcie )
« Ostatnia zmiana: 12 Wrzesień 2011, 20:46:07 wysłane przez Aurelius » Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Numizmatyka - linki do stron | Najlepsze strony numizmatyczne
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS! Dilber MC Theme by HarzeM