Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 15:23:40

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Ksiądz  (Przeczytany 35682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

stasser

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 777
  • Legitymacja: 036
Odp: Ksiądz
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Czerwca 2011, 11:11:40 »
Nie sposób się z Panem nie zgodzić :)

Pozdrawiam
Bartek
TPZN 036

leszeknumi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ksiądz
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Czerwca 2011, 07:36:32 »
Co w Polsce grozi za pedofilię ? - Przeniesienie do innej parafii !

borsuk1977

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 737
  • Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
TPZN nr 46
Pozdrawiam Paweł

Zbiory.net

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Ksiądz
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Czerwca 2011, 21:38:06 »
Myślę, że niepotrzebna jest ta nagonka na ksiedza. Owszem, nie jest on do końca "normalny". Ale przez nagłaśnianie sprawy z ks. Natankiem, cierpi wizerunek całego Kościoła (mocno nadszarpnięty z resztą). Można się trochę pośmiać z kazań i z rzeczy, które Natanek opowiada, ale dajmy spokój :) Póki wygłasza swoje mądrości w parafii, nie robi nic złego :) A żeby to się nie rozpowszechniło, zostawmy kurii Krakowskiej :)

harpsycho

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 1 648
Odp: Ksiądz
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Czerwca 2011, 15:35:16 »
Ale przez nagłaśnianie sprawy z ks. Natankiem, cierpi wizerunek całego Kościoła...
A co w tym wlasciwie zlego, ze "cierpi wizerunek całego Kościoła"? Skoro nawet (cytujac p. Lecha) "takiemu jednemu Natankowi nie mogą dać rady", to slusznie sie im nalezy!  8)
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

saccus73

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 45
Odp: Ksiądz
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Listopada 2011, 23:07:40 »
Nowe wcielenie ks. Natanka ?  :D :D :D
&feature=related

petroniusz15

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 101
  • tam dom twój gdzie serce twoje
Odp: Ksiądz
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Listopada 2011, 12:56:25 »
Przyszedł facet do spowiedzi i mówi:
 

-           Wybacz mi Ojcze, bo zgrzeszyłem... strasznie przeklinałem, i to w niedziele.

-           No cóż. Odmów trzy razy "Zdrowaś Mario" i staraj się uważać na swój język.

-           Ale ojcze chciałbym wytłumaczyć okoliczności - otóż w niedziele zamiast do Kościoła wybrałem się z przyjaciółmi na partyjkę golfa. Już na pierwszym dołku nie wyszło mi uderzenie i posłałem piłeczkę miedzy drzewa...

-           I to Cie tak zdenerwowało, że zakląłeś?

-           Nie, ponieważ okazało się, ze piłeczka szczęśliwie upadla w miejsce, z którego można było oddać czysty strzał w kierunku dołka. Ale jak podchodziłem do miejsca, w którym leżała piłeczka, nagle przybiegła wiewiórka, porwała mi ja i uciekła na drzewo...

-           I wtedy właśnie zakląłeś?

-           Nie, ponieważ zaraz potem wiewiórkę chwycił orzeł i odleciał...

-           I to Cie tak zdenerwowało, że zacząłeś kląć?

-           Otóż nie, bo wiewiórka wypuściła piłeczkę, a ta spadła jakieś 10 cm od dołka...

-           No kurwa nie mów że to spierdoliłeś?!
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

Julek C

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 1 570
Odp: Ksiądz
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Maja 2014, 08:23:33 »
Ksiądz:- No to jak wszedłem na zakrystię to zobaczyłem na stole wielką żabę i mówi do mnie ludzkim głosem:
 - Spełnię twoje trzy życzenia, a ty moje jedno. To się zgodziłem. To ja chcę nowy dach w kościele, Maybacha i nową plebanię  z basenem i klimatyzacją. Żabka gwizdnęła, zamrugała wielkimi oczami  i wszystko nagle się pojawiło: nowy miedziany dach na kościele, piękne auto i plebania z basenem w ogrodzie. Byłem naprawdę w szoku. To teraz dawaj żabko twoje życzenie. Żaba mówi:
- Tak naprawdę to ja jestem pięknym królewiczem zaklętym w żabę i żeby zdjąć urok musi mnie ksiądz pocałować …
- I tak to było Wysoki Sądzie, a nie tak jak ten gówniarz tutaj opowiada…

 

R E K L A M A
aukcja monet