Aktualności:

• 20 Wrzesień 2019, 03:57:09

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Ksiądz  (Przeczytany 30710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcin_sz_77

• Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
Odp: Ksiądz
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Maj 2011, 13:55:40 »
Kiedy ogladasz ten filmik i sie smiejesz 'to wiedz ze cos sie dzieje' ;D

Jest mocne  :D :D :D
TPZN nr 51 - Brakteaty krzyżackie

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Maj 2011, 15:23:19 »
WOW! Wielki pozytyw! Cos sie jednak dzieje w Panstwie Rzymskim...  ;D

Z tego, co wiem, to jednak ksiądz Natanek dalej działa i ma Kurię w... głębokim poważaniu.

I to też jest prawda o Kościele Katolickim w Polsce. Niby taka "totalitarna" organizacja. Niby tyle może. A tu takiemu jednemu Natankowi nie mogą dać rady.
NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII

stasser

• Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Czerwiec 2011, 11:48:25 »
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2011, 12:18:23 wysłana przez stasser »

Pozdrawiam
Bartek

borsuk1977

• Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Czerwiec 2011, 17:47:57 »
Prawda jest taka im głoś niej o tym księdzu w mediach tym lepiej dla niego - w myśl zasady nieważne co mówią - ważne że mówią... Tak oto z niszowego księdza znanego nielicznym "zainteresowanym" i parafianom stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych księży w Polsce. Tak się czasem zastanawiam kto w tych mediach pracuje, sami intelektualnie kalecy idioci czy też tylko idący po przysłowiowych trupach karierowicze, gotowi "obnażyć" własną matkę dla kilku minut na antenie? Naprawdę nie wiem czemu to ma służyć skoro chcąc go publicznie napiętnować dają mu znakomitą i darmową reklamę.
TPZN nr 46
Pozdrawiam Paweł

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Czerwiec 2011, 21:22:19 »
Tak się czasem zastanawiam kto w tych mediach pracuje

W tym wypadku interesy obu stron są zgodne: i ksiądz Natanek i media chcą mieć jak największą "oglądalność". Ksiądz Natanek widowiskowo przeklnie TVN, TVN widowiskowo sfilmuje księdza Natanka - i wszyscy będą zadowoleni.
NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII

stasser

• Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Czerwiec 2011, 11:11:40 »
Nie sposób się z Panem nie zgodzić :)

Pozdrawiam
Bartek

leszeknumi

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Czerwiec 2011, 07:36:32 »
Co w Polsce grozi za pedofilię ? - Przeniesienie do innej parafii !

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Czerwiec 2011, 21:46:36 »
Co w Polsce grozi za pedofilię ? - Przeniesienie do innej parafii !

A jaki to ma związek z tym tematem? Nie słyszałem, by ksiądz Natanek miał tego typu zarzuty.

borsuk1977

• Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
TPZN nr 46
Pozdrawiam Paweł

Zbiory.net

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Czerwiec 2011, 21:38:06 »
Myślę, że niepotrzebna jest ta nagonka na ksiedza. Owszem, nie jest on do końca "normalny". Ale przez nagłaśnianie sprawy z ks. Natankiem, cierpi wizerunek całego Kościoła (mocno nadszarpnięty z resztą). Można się trochę pośmiać z kazań i z rzeczy, które Natanek opowiada, ale dajmy spokój :) Póki wygłasza swoje mądrości w parafii, nie robi nic złego :) A żeby to się nie rozpowszechniło, zostawmy kurii Krakowskiej :)

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Czerwiec 2011, 23:07:52 »
Ale przez nagłaśnianie sprawy z ks. Natankiem

Miałby Pan rację, gdyby to było wyciąganie z kąta jakiegoś księdza-dziwaka, o który mało kto słyszał. Ale ksiądz Natanek prowadzi szeroko zakrojoną działalność reklamowo-propagandową, więc w tej sytuacji nigdy za mało podkreślania, że to, co robi, to jego prywatna inicjatywa nie tylko nie mająca poparcia Kościoła, a przeciwnie - zakazana.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2011, 23:30:38 wysłana przez Lech Stępniewski »

harpsycho

• Moderator
  • Gaduła
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Czerwiec 2011, 15:35:16 »
Ale przez nagłaśnianie sprawy z ks. Natankiem, cierpi wizerunek całego Kościoła...
A co w tym wlasciwie zlego, ze "cierpi wizerunek całego Kościoła"? Skoro nawet (cytujac p. Lecha) "takiemu jednemu Natankowi nie mogą dać rady", to slusznie sie im nalezy!  8)
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Czerwiec 2011, 21:08:59 »
A co w tym wlasciwie zlego, ze "cierpi wizerunek całego Kościoła"? Skoro nawet (cytujac p. Lecha) "takiemu jednemu Natankowi nie mogą dać rady", to slusznie sie im nalezy!  8)

Słusznie im się należy, gdyż wolność kosztuje. A Kościół w porównaniu z innymi instytucjami życia społecznego ma tej wolności całkiem sporo. Trudno sobie np. wyobrazić takiego zuchwałego buntownika jak ksiądz Natanek w dowolnej partii politycznej. Wyleciałby w ciągu miesiąca.

saccus73

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Listopad 2011, 23:07:40 »

petroniusz15

• Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • tam dom twój gdzie serce twoje
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Listopad 2011, 12:56:25 »
Przyszedł facet do spowiedzi i mówi:

-           Wybacz mi Ojcze, bo zgrzeszyłem... strasznie przeklinałem, i to w niedziele.

-           No cóż. Odmów trzy razy "Zdrowaś Mario" i staraj się uważać na swój język.

-           Ale ojcze chciałbym wytłumaczyć okoliczności - otóż w niedziele zamiast do Kościoła wybrałem się z przyjaciółmi na partyjkę golfa. Już na pierwszym dołku nie wyszło mi uderzenie i posłałem piłeczkę miedzy drzewa...

-           I to Cie tak zdenerwowało, że zakląłeś?

-           Nie, ponieważ okazało się, ze piłeczka szczęśliwie upadla w miejsce, z którego można było oddać czysty strzał w kierunku dołka. Ale jak podchodziłem do miejsca, w którym leżała piłeczka, nagle przybiegła wiewiórka, porwała mi ja i uciekła na drzewo...

-           I wtedy właśnie zakląłeś?

-           Nie, ponieważ zaraz potem wiewiórkę chwycił orzeł i odleciał...

-           I to Cie tak zdenerwowało, że zacząłeś kląć?

-           Otóż nie, bo wiewiórka wypuściła piłeczkę, a ta spadła jakieś 10 cm od dołka...

-           No kurwa nie mów że to spierdoliłeś?!
pomorze średniowieczne z krzyżactwem , polska królewska , prl obiegowe, IIrp obiegowe
członek TPZN nr 52

R E K L A M A
aukcja monet