Aktualności:

• 22 Maj 2019, 05:30:22

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Mikroskop/kamera na USB  (Przeczytany 46914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lech Stępniewski

• Gaduła
    • NOT IN RIC
Odp: Mikroskop/kamera na USB
« Odpowiedź #60 dnia: 07 Luty 2018, 19:24:26 »
w laboratorium mikroskopy stereoskopowe

Widzę, że ma Pan do mikroskopów podejście profesjonalne. To wiele wyjaśnia. Ja cały czas liczę, że może pojawi się jakaś trochę lepsza chińszczyzna (bo jednak i w tej tandecie pewien postęp jest), która mnie by wystarczyła, a którą Pan pewnie brzydziłby się wziąć do ręki.
NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII

PREM

• Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
Odp: Mikroskop/kamera na USB
« Odpowiedź #61 dnia: 12 Luty 2018, 08:37:30 »
Przeoczyłem Pana odpowiedź :-) Ależ nie brzydzę się wziąć do ręki nawet plastikowej zabawki zwanej mikroskopem, by ją ocenić pod kątem przydatności, zresztą moje dzieci takie miały i chyba cały czas mają i powiem, że jak na potrzeby amatorskie to są znośne urządzenia. Postęp w dziedzinie wizualizacji obrazu to fakt, zapewne pojawi się i cos takiego, co będzie małym kompaktowym urządzeniem, o dobrych parametrach. To wcześniej czy później się wydarzy. Jeśli takie będą oczekiwania rynku. Tak jak z telefonami komórkowymi - ewolucja jest zauważalna :-) Moje podejście wynika z faktu iż posługuję się bardziej zaawansowanymi urządzeniami i mam odmienne wymagania od sprzętu. Oceniając obiektywnie potrzebny byłby sprzęt o powiększeniu circa do 90 x maksymalnie a zaczynając od 5x z wbudowana kamerą USB, płynnym zoomem. W niewysokiej cenie, to się może pokazać na rynku wkrótce.

R E K L A M A
aukcja monet