Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 21:00:09

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: XX Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi  (Przeczytany 4413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcin_sz_77

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 637
XX Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi
« dnia: 11 Października 2011, 13:53:12 »
W dniach 12-13 listopada 2011 odbędzie się kolejna XX Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi .
Jak zawsze coś do wybrania dla każdego chociaż pewnie najwięcej współczesnych świecidełek  ;)
TPZN nr 51 - Brakteaty krzyżackie

robertino

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 345
Odp: XX Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Października 2011, 16:45:30 »
A dlaczego nowy watek, skoro można było napisać tutaj:
http://forum.tpzn.pl/index.php/topic,1776.0.html

marcin_sz_77

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 637
Odp: XX Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Października 2011, 17:41:18 »
Wprowadziłem pewne odświeżenie tematu ;) :)
TPZN nr 51 - Brakteaty krzyżackie

robertino

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 345
Odp: XX Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopada 2011, 18:13:52 »
Dzisiaj udało mi się odwiedzić "naszą" łódzką giełdę. Stoiska prawie wszystkie zapełnione,ludzi odwiedzających sporo tylko te ceny :(. Jednego co mi zabrakło to stoiska z literaturą.No cóż brakujących czasopism będę musiał nadal szukać na Allegro.Ogólnie jestem zadowolony z giełdy,co zaplanowałem to kupiłem, tylko zabrakło bonusu w postaci czegoś ekstra (małej perełki za rozsądne pieniądze)Jestem ciekawy jak było w sobotę.Z powodów zawodowo-osobistych zawsze giełdę odwiedzam w niedzielę.

Piotr-p40

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 683
Odp: XX Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopada 2011, 18:35:39 »
Miałem dobry plan, ale niestety i tym razem nie udało mi się dotrzeć do Łodzi...  :(
Podpytam tych, którzy byli - może ktoś spojrzał - czy spotkaliście jakiś sensowny wybór monet Jagiellonów i Wazów?
Pozdrawiam
Piotr

Prankster

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 625
    • TPZN
Odp: XX Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Listopada 2011, 20:16:23 »
Ja na giełdzie zbankrutowałem.

W tym roku stałem nie na zwykłym miejscu, a po lewej (od wejścia) pod ścianą, razem z resztą Sieradzkiego Klubu Kolekcjonera i Hobbysty.

Ceny akcesoriów mnie powaliły. Kapsle na GN po 2 zł za paczkę 10 sztuk, pozostałe rozmiary po 4 zł. Wkłady na monety Schulz też kupiłem sporo poniżej cen Allegro, jak zwykle w niedzielę brakło "20".
Dorwałem też sporo monet obiegowych w świetnych cenach, sporo poniżej rynkowych.

Bardzo mało znaczków pocztowych, a jak były, to strasznie drogo. Kart telefonicznych było chyba więcej, ale ceny też kosmiczne.

Mimo wszystko, to chyba była ostatnia giełda, na którą wziąłem tyle klamotów (3 skrzynki, kilka małych kartoników i toreb). W marcu wezmę tylko trochę monet, pół stoiska i skupię się na kupowaniu monet pod znajomych :)

 

R E K L A M A
aukcja monet