Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 19 Kwietnia 2024, 05:31:03

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: III edycja Toruńskich Warsztatów Numizmatyki Antycznej  (Przeczytany 26331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Orpio

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 359
Odp: III edycja Toruńskich Warsztatów Numizmatyki Antycznej
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Września 2011, 15:19:47 »
Dołączam się do Waszych podziękowań dla organizatorów! Bartku trzymaj tak dalej!

Cieszę się, że Warsztaty rosną w siłę. Jestem bardzo ciekawy jak rozwinie się (już chyba stały punkt) konserwacji monet. Pomysł na rozpatrywanie na szczegółowych przykładach jest bardzo dobry!

Kolacja, była bardzo sympatyczna. Miła atmosfera, dobre trunki i jedzenie - czego chcieć więcej?! Szkoda, że następne spotaknie dopiero za pół roku! ;)

Pozdrawiam wszystkich! Naprawdę były to miłe chwile!

Orpio
były Sekretarz IV Triumwiratu TPZN
TPZN nr 029

Hermogenes

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 684
    • TWNA na Facebooku
Odp: III edycja Toruńskich Warsztatów Numizmatyki Antycznej
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Września 2011, 00:39:23 »
Salvete Carissimi!

Dziękuję za Wasze ciepłe słowa pod adresem organizatorów III edycji TWNA! Cieszę się niezmiernie, żeście zadowoleni i macie ochotę na więcej! Cieszę się również, że Paweł (Aurelius) w tak świetnym stylu dołączył do prelegentów. Aspekty prawne kolekcjonerstwa z pewnością zagoszczą na stałe w programie TWNA.
Na zakończonych raptem w sobotę warsztatach padły już pewne propozycje na temat kolejnej (lutowej) edycji, której program i kształt będę jeszcze z Wami konsultował. Zanim jednak przystąpię do pracy nad IV edycją, zachęcam do obejrzenia zdjęć z III. Poniżej raptem kilka, więcej na Facebooku:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.249532755085468.61389.134793483226063

Valete!
B.

 

DIVUS JULIUS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 38
Odp: III edycja Toruńskich Warsztatów Numizmatyki Antycznej
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Września 2011, 15:11:36 »
BYŁO NAPRAWDĘ SUPER. Bardzo się cieszę ze mogłem poznać kolegów osobiście. Nic nie zastąpi pisania na forum od niekończących się rozmów o numizmatyce do białego rana. Bartkowi gratuluję pomysłu i z niecierpliwością czekam na nasze kolejne spotkanie w lutym.

Eneasz

  • TPZN 075
  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 630
Odp: III edycja Toruńskich Warsztatów Numizmatyki Antycznej
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Września 2011, 17:56:44 »
Serdeczne dzięki za bardzo udane warsztaty! Zgadzam się, że były SUPER - jeszcze więcej, lepiej i ciekawiej niż sobie wyobrażałem. Byłem tu pierwszy raz i bardzo się cieszę, że przyjechałem. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników!

Aurelius

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 685
Odp: III edycja Toruńskich Warsztatów Numizmatyki Antycznej
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Września 2011, 20:41:23 »
Cieszę się również, że Paweł (Aurelius) w tak świetnym stylu dołączył do prelegentów.
Dzięki Bartku za ciepłe słowa. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że mogłem współtworzyć Warsztaty! Również bardzo Ci dziękuję i już nie mogę się doczekać następnych! Do miłego zobaczenia (na pewno wcześniej niż w lutym ;) )
« Ostatnia zmiana: 12 Września 2011, 20:46:07 wysłana przez Aurelius »

 

R E K L A M A
aukcja monet